atų džiovintuvai

Rinkoje yra įvairių tipų ir dydžių batų džiovintuvų, kurie gali būti maitinami baterijomis, prijungiami prie elektros tinklo arba šildomi. Peržiūrėjome šimtus modelių ir atrinkome geriausias batų džiovykles keliose kategorijose: elektrinės, ultravioletinės, kilimėlio formos ir atskirai – veikiančios su šildymu. Susipažinkite su lyderiais ir pasiimkite savo augintinį.

Norėdami įvertinti geriausias džiovykles, ne tik žiūrėjome į „Yandex.Market“ reitingus, bet ir ištyrėme klientų atsiliepimus (žiūrėjome, ar tarp jų nėra netikrų).

Tačiau daug ilgiau žiūrėjome atsiliepimus Youtube, tikrinome kiekvieno modelio temperatūrų režimus ir ypatybes bei tai, kaip jie tinka skirtingų tipų batams.

  Šios medžiagos gali jus sudominti: geriausios elektrinės antklodės, išmanieji skėčiai ir dalykėliai rudeniui.


  Kaip išsirinkti batų džiovintuvą

  Džiovintuvų asortimentas didžiulis. Norėdami teisingai pasirinkti, nuspręskite, kokius batus ir kur planuojate džiovinti.

  Džiovintuvai skiriasi:

  batų porų, kurias galima džiovinti vienu metu, skaičius – vienas, du ar daugiau;
  forma – trikampis, ovalus, stačiakampis ir sudėtingesnis;
  dydis – vaikiškiems, paauglių, suaugusiųjų ir didelių dydžių batams;
  kompaktiškumas – mažas mobilias džiovyklas, kurias galima lengvai pasiimti su savimi, ir stacionarias su tvirtinimo detalėmis, kurios užima daugiau vietos ir kurias reikia sumontuoti;
  šildymo sistema – iš rozetės, radiatorių ar akumuliatorių;
  papildomos funkcijos – pavyzdžiui, jose gali būti dezinfekavimo, pūtimo, kvapų šalinimo ir pan.

  Nuspręskite, kokius batus planuojate džiovinti

  Jei dažnai naudojate įrenginį šlapiems batams, tada drąsiai rinkitės įrenginį, kurio maksimali šildymo temperatūra yra 70 °C. Tačiau nedėkite į jį brangių modelių batų iš lako ir nubuko.
  Jei norite išdžiovinti ir sportbačius, ir zomšinius batus, ir batus, tada nusipirkite džiovyklę su keliais temperatūros nustatymais. Tačiau nepamirškite, kad kuo žemesnė šildymo temperatūra, tuo ilgiau batai visiškai išdžiūsta.

  Jei nenorite vargti ir reikia džiovyklės visų tipų batams, tuomet turėkite omenyje: tokios džiovyklės yra brangios. Todėl, jei ieškote biudžeto varianto, rinkitės jį protingai.


  Jei ant biudžetinio įtaiso uždėsite modelių lakinius batus, jie praras formą ir įtrūks nuo per aukštos temperatūros. Tas pats pasakytina apie zomšinius ir kai kuriuos sportbačius.

  Tam tikrų tipų batai reikalauja labai atsargaus požiūrio, o aukšta temperatūra jiems draudžiama. Pavyzdžiui, lakinės odos gaminiams tinkamas šildymas ne aukštesnėje kaip 40 °C temperatūroje, zomšai – 45°С, tinka batams iš lygios odos -55°С.

  Tačiau žema temperatūra turi neigiamą pusę.. Džiovintuvas, kurio maksimali šildymo temperatūra yra 45-50 ° C, neišdžiovins šlapių odinių batų net per 10 valandų.

  Tačiau geros džiovyklės maksimaliai įkaista iki 70 ° C, o batai joje išdžiūsta per 2–3 valandas. Tačiau tuo pat metu jie turi gerai apgalvotą mechanizmą greitam drėgmės ir šilumos pašalinimui. Pavyzdžiui, ventiliatorius. Dėl jos siūlės nespėja įkaisti, nesideformuoja išorinis paviršius.

  Mūsų TOP yra modeliai, kurie yra gana absoliuti dauguma pirkėjų.
  Nė vienas iš šių dalykėlių nebuvo nuteistas už pasikėsinimą į lakuotus batus


  Patikrinkite, kiek vietos turite džiovykloje

  Tai padės nustatyti džiovintuvo matmenis ir mobilumą.

  Džiovintuvų tipai Dydis Ar galiu pasiimti į kelionę
  Batų įdėklai Mažas
  Batų kilimėliai Vidutinis
  Nuimami baterijų laikikliai Mažas
  Įmontuotas į šildymo sistemą Vidutinis
  Prietaisas su ištraukiamais elementais Vidutinis ar didelis, priklauso nuo dizaino

  Mobiliosios džiovyklės dažniausiai yra tik nedideli batų įdėklai, veikiantys elektra arba baterijomis. Jei norite džiovyklę pasiimti su savimi į kelionę ar į darbą, tai jūsų pasirinkimas. Juose taip pat yra akumuliatoriaus kabliukai.

  Stacionarioms džiovykloms reikia skirti specialią vietą. Jie yra dviejų tipų:

  ? kai kurie yra maitinami elektrabet didelių gabaritų ir skirtas kelioms batų poroms
  ? kita – pagamintas lentynų pavidalukurie yra pritvirtinti prie akumuliatoriaus – džiovintuvas šiuo atveju veikia dėl šildytuvo šilumos, bet žemesnėje temperatūroje

  Jų nauda – mažas gaisro pavojus ir galimybė sutaupyti elektros energijos (jei imatės su akumuliatoriaus laikikliu). O taip pat – kelių porų batų džiovinimas vienu metu.

  Sudarant įvertinimą atsižvelgėme į maksimalią džiovintuvų šildymo temperatūrą ir palyginome su optimalia visų tipų batų temperatūra. Taip pat patekimui į TOP įtakos turėjo: kaina, klientų atsiliepimai, vidutinis prekės , papildomų funkcijų prieinamumas ir kokybė bei, žinoma, jų pritaikomumas kasdieniame gyvenime.

  Kategorija

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *