Aparatinis manikiūras pradedantiesiems

Aparatinis manikiūras užkariavo mūsų širdis greitai ir ilgam. Visgi, būtent toks mūsų pirštų apdorojimas yra laikomas saugiausiu, „švariausiu“ ir tvarkingiausiu. Ir nėra taip sunku išmokti dirbti su įrenginiu savarankiškai. Ar kada nors susimąstėte, kiek laiko ir pinigų reikia norint apsilankyti grožio salonuose? Esame įsitikinę, kad kiekvienas, šiek tiek pasiruošęs, galės savarankiškai atlikti aparatinio manikiūro procedūrą namuose. Mes skubame jums pasakyti, kaip tai padaryti!

Aparatinis manikiūras pradedantiesiems

Aparatinio manikiūro privalumai

Aparatinio manikiūro pranašumai prieš klasikinį yra akivaizdūs. Visų pirma, tai, žinoma, yra jo saugumas. Dirbant su nago plokštele ir oda, pažeidimo galimybė praktiškai neįtraukiama. Jūs neturite jaudintis dėl nepatogaus judesio, sukeliančio sužalojimą. Argi ne smagu pradedančiajam!

Aparatinio manikiūro rezultatas, kaip taisyklė, išsilaiko iki 2 savaičių, o pakankamai reguliariai drėkinant rankų odeles ir odą – dar ilgiau.

Labai lengva dezinfekuoti purkštukus ir pasiekti maksimalią švarą procedūros metu. Sterilizavimui nereikia pirkti specialių prietaisų, užtenka naudoti antiseptinį skystį.

Negalima nepastebėti ir ekonomikos. Žinoma, norint pasidaryti aparatinį manikiūrą namuose, reikia išleisti pinigus ir iš anksto įsigyti visas reikalingas medžiagas. Tačiau greitai suprasite, kiek pinigų sutaupėte, kai procedūrą pradėsite daryti patys namuose, o ne grožio salone.

Žinoma, aparatinis manikiūras turi savo trūkumų. Visų pirma, jūs turite suprasti, kad vis tiek verta išstudijuoti nuoseklias aparatūros manikiūro pamokas pradedantiesiems ir praktikuoti. Patariame išklausyti kursą arba bent jau atidžiai žiūrėti mokomuosius vaizdo įrašus, kurių internetas mums siūlo pakankamais kiekiais.

Be to, kai kurie žmonės patiria skausmą aparatinio manikiūro metu namuose. Taip yra dėl individualios nago plokštelės ir odelės struktūros. Tačiau, kaip patvirtins patyrę meistrai, to galima išvengti turint pakankamai profesionalumo.

Patogumui mes sudarysime aparatiniam manikiūrui namuose reikalingų dalykų sąrašą:

  • dezinfekavimo priemonė;
  • aparatinio manikiūro mašina;
  • purkštukai;
  • oranžinė lazdelė;
  • priežiūros aliejus.

KrasotkaPro, Deimantinis pjoviklis „Flame” 2,3×10 mm, raudonas

Antgalis odelių pakėlimui, paraungualinių sinusų išlavinimui.

(123)

Nepasiekiamas

Kaip išsirinkti įrenginį aparatiniam manikiūrui?

Aparatinio manikiūro mašinos

Prietaisai gali būti skirti naudoti namuose ir profesionaliam naudojimui. Jie skiriasi konfigūracija, dydžiu, galia ir sukimosi greičiu. Salono prietaisams pastarasis yra daugiau nei 25 tūkstančiai apsisukimų per minutę. Namų manikiūrui nereikia gerai įrengto aparato, nes nereikia tvarkyti sudėtingų atvejų.

Rinkitės lengvą ir kompaktišką dydį, geriau, jei įrenginys veiktų su baterijomis arba įmontuota baterija – taip galėsite pasiimti su savimi į kelionę.

Patogiau, jei kartu su įrenginiu yra ir reikalingų pjaustytuvų rinkinys: pradedančiajam gana sunku iš karto suprasti, kokių purkštukų jam reikia.


Juodasis penktadienis

Patrisa Nail, Dezinfekatorius, 100 ml

Rankų ir įrankių dezinfekavimo priemonė. Alkoholio kiekis: ne mažiau kaip 60%.

(32)

350 ₽

298 ₽350 ₽

298 ₽

Pirkti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *