3 colių televizoriai

Išsirinkti televizorių lengva, jei nustatote biudžetą, įmontuoto garsiakalbio garsą ir kokia vaizdo kokybė jums tinka. Peržiūrėjome televizorių apžvalgas buitinės technikos tinklaraščiuose, apklausėme ekspertus, ištyrėme klientų komentarus ir atsiliepimus įvairiose prekyvietėse ir atrinkome geriausius . 43 colių televizorius.

  Šios medžiagos gali jus sudominti: kaip išsirinkti televizorių namams, TOP 5 TV gedimų priežastys ir kaip jų išvengti.


  Kaip išsirinkti 43 colių televizorių

  Užduokite sau klausimą: kurį 43 colių televizorių geriau pirkti? Turite išsiaiškinti, kaip foninio apšvietimo tipas veikia vaizdą, koks garsiakalbis turi būti, kad garsas būtų stiprus ir kokia raiška geriausia 43 colių televizoriui. Taip pat turite nuspręsti dėl biudžeto: gerą televizorių galima nusipirkti nuo 20 000 iki 50 000 rublių.

  Kai televizoriaus įstrižainė yra 43 coliai – kiek centimetrų

  43 colių įstrižainė yra 108 centimetrai. 1 colyje yra 2,5 centimetro, 43 padauginkite iš 2,5 – gausite 108 cm. Ir tai yra metras ir 8 centimetrai arba maždaug 5 su puse liniuotės po 20 centimetrų. Pakankamai didelis televizorius žaidimams ir ne per didelis butui.


  TV įstrižainė

  Patogu į monitorių žiūrėti 1,5–2,4 metro atstumu, kad nepavargtų akys ir gerai matytumėte visą vaizdą. Yra viena paslaptis: kuo geresnė skiriamoji geba, tuo arčiau televizoriaus su lustais ir „Cool Cola“.


  Kaip išsirinkti gerą 43 colių televizorių – nebrangiai, bet kokybiškai

  Geriausia suprasti, už ką mokate. Paprastai kuo naujesnis modelis, tuo jis brangesnis. Taip yra todėl, kad jis buvo patobulintas, pridėta naujų funkcijų ir patobulintas dizainas. Remiantis ekspertų patarimais, verta suprasti šiuos parametrus:

  Ekrano skiriamoji geba. Jei norite didelio televizoriaus, tuomet geriau rinkitės didelės raiškos monitorių: kuo jis didesnis, tuo vaizdas bus detalesnis. Todėl verta pagalvoti apie televizorių su QUAD HD arba 4K. Full HD raiškos (1920 x 1080) tokiai įstrižai gali nepakakti.

  Palyginkite dvi nuotraukas 43 colių televizoriuje su 4K (kairėje) raiška ir Full HD (dešinėje):

  Ekrano kopija iš Xiaomi svetainės
  Ekrano kopija iš Xiaomi svetainės

  Ant paveikslo Dešinėje vaizdas yra neryškus, nes pikseliai yra ištempti po ekranu ir rezultatas yra neryškus. Ir nuotraukoje paliko – aiškus vaizdas, nes yra daug pikselių ir jie nėra ištempti.

  Garso galia. Mažiausiai 10 W, kad tūrio užtektų 20-25 m patalpai2. Idealiu atveju galia turėtų būti 20 vatų. Tada gamindami galėsite klausytis televizoriaus iš virtuvės. Apskritai, kuo didesnis vatas, tuo garsesnis bus.

  Ekrano matricos tipas. Dažniausiai galite pamatyti VA matricas ir jos modifikacijas bei IPS. Jie suteikia puikų vaizdo ryškumą. Tačiau IPS matricos turi didesnį žiūrėjimo kampą, o tai reiškia, kad serialą galite žiūrėti gulėdami ant šono, neiškraipydami vaizdo. Taip pat IPS matrica tamsius atspalvius perduoda giliau, todėl vaizdas bus gilesnis.


  ekrano matricos tipai

  Ekrano atnaujinimo dažnis. Tai turi įtakos judesių perdavimo ryškumui. Jei mėgstate veiksmo žaidimus, kur vaizdas dažnai keičiasi ir nuolat juda, geriau imkite televizorių su dideliu ekrano atnaujinimo dažniu – nuo ​​60 Hz. Kitais atvejais pakanka 50 Hz.


  10 geriausių 43 colių televizorių

  Norėdami pasirinkti geriausius 43 colių televizorius su 4K Smart TV, palyginome modelių charakteristikas su gerais atsiliepimais ir klientų įvertinimais prekyvietėse bei aukštu DNS parduotuvių tinklo patikimumo koeficientu. Studijavome vaizdo įrašų apžvalgas ir peržiūrėjome tikras apžvalgas Ozone, Yandex Market ir M.Video, DNS, Eldorado parduotuvėse.

  Modelis Kas šaunu
  #10 STARWIND SW-LED43UB404 Pats pigiausias su 60 Hz dažniu
  #devyni LG 43UN68006LA Lengviausias
  #aštuoni Hisense 43A6BG HDR Pati patikimiausia
  #7 Philips 43PUS7956/60 2021 m Su neįprastiausiu apšvietimu
  #6 Samsung UE43AU8000U Ploniausias
  #penki Xiaomi Mi TV 4S 43 T2 Populiariausias lieknas kūnas
  #4 Philips 43PUS7406/60 2021 m Greičiausias
  #3 KIVI 43U740LB Garsiausias
  #2 Xiaomi Mi TV P1 43 Ryškiausias
  #vienas LG 43UP75006LF Protingiausias

  10 vieta: STARWIND SW-LED43UB404 LED

  DNS patikimumo – 100% (patikimas), Yandex.Market – 4,5, Ozono – 5,0

  Geras 43 colių išmanusis televizorius ir pats nebrangiausias pasirinkimas. Televizorius pagamintas Kinijoje, gamintojas suteikia standartinę vienerių metų garantiją. Galima žiūrėti TV programas lėkštėje, žiūrėti filmus iš Kinopoisk ar pasidaryti papildomą kompiuterio ekraną.

  Ekrano matricos tipas – VA, maksimalus žiūrėjimo kampas yra 176 vertikaliai ir horizontaliai, todėl vaizdas gali būti iškraipytas ir akinti plačiu žiūrėjimo kampu. Tuo pačiu metu vartotojai pažymi, kad vaizdas yra turtingas ir aukštos kokybės.

  Garso galia 16W Televizorius nėra labai garsus, bet ir nėra tylus. Kiekvieno garsiakalbio galia yra 8 vatai. Kam to nepakanka, galite prijungti garsiakalbius. Apskritai standartiniam kambariui 14m2 bute – garso pakanka. Taip pat įtaisytas „Dolby Digital“ ir stereo garsas, kad garsas būtų įtraukiantis.

  Įskaitant

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *