18+. Kas aš, kažkoks žaislas?! Apžvalga apie aistros sekso mašiną / Passion

Kaip dažnai jūs turite galimybę išbandyti kažką unikalaus savo gyvenime?! Sakydamas kažką „unikalaus“ turiu omenyje kažką tikrai neįprasto, neįprasto buityje. Taigi aš, gavusi peržiūrai LoveMachines prekės ženklo sekso aparatą, neišbandžiau.

Daugelis žmonių dažnai fantazuoja, tačiau tai visiškai nereiškia, kad ši fantazija kada nors išsipildys. Bet dabar jūs turite galimybę ir turite pasirinkimą: raudona tabletė ar mėlyna? Manau, jau atspėjote, kurį pasirinkau.

Leiskite pasakyti, man tai patiko dėžutė buvo be identifikavimo ženklų, nė vienos užuominos apie tai, kas jame slypi. Taigi man nereikėjo nejaukiai šypsotis prieš kurjerį. Jis buvo gerai supakuotas, o tai reiškia, kad jis nebus sugadintas, jei ilgai išvyks į turą, pavyzdžiui, kur nors Ussuriysk.

18+. „Baile Pretty Love Gene Bunny Vibrator“ rožinės spalvos apžvalga

Užtenka aistros modelio lengvas, tik 8,5 kg supakuotas, kad būtų patogu judėti. Surenka/išardo maždaug per 5 minutes. Metalinė danga labai kokybiška, matinė, maloni ne tik lytėjimo, bet ir vizualiai.

Jis tiekiamas su šarnyrinėmis kojelėmis, todėl galite montuoti net ant nelygių paviršių. Taip pat yra siurbtukai, jei turi plyteles ar laminatas, kad čiuožykla būtų ten, kur reikia, o ne kitur, jei supranti ką turiu omenyje.

Leiskite man šiek tiek papasakoti apie dizainą.


Įdomu tai, kad sekso mašina turi tiesiog neribotą skaičių pozicijų. Tai reiškia, kad galite jį pritaikyti absoliučiai bet kurioje padėtyje ir nesvarbu, kur esate: ant stalo, grindų, kėdės ar net stovite! Žinoma, tai daryti jau procese nebus labai patogu, bet jei prekystaliai bus šalia, manau, kad pozicijų keitimas bus sėkmingas. Noriu atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad keičiasi ne tik aukštis, bet ir pasvirimo kampas, tai yra tikrai galite jį pritaikyti prie savo anatominių ypatybių.

Sekso aparatas veikia iš lizdo (laidelio ilgis apie 2 metrai), todėl apsirikimo, kaip ir su vibratoriais/stimuliatoriais, kurie visada atsisėda netinkamu laiku, neatsitiks.

Komplekte yra nuotolinio valdymo pultelis, bet ką manote, kaip bus atliekami atbuline eiga? Būtent nuo jo jūs arba jūsų partneris valdysite trinties dažnį per minutę ir jūsų malonumo laipsnį.

Beje, mašina turi dar vieną savybę, galima reguliuoti ne tik įsiskverbimo dažnį, bet ir jo gylį (amplitudę). Dabar supranti, apie ką aš kalbėjau pačioje pradžioje apie neribotą pozicijų skaičių?!

Ne kiekvienas partneris, beje, susidoros su tokia užduotimi, tačiau sekso mašina „Passion“ galėtų.

Jei jau supratote, kaip šis įrenginys atrodo ir veikia, tuomet papasakosiu apie savo įspūdžius. Jaučiasi kaip per pirmąjį pasimatymą, kai nežinai, kaip praeis tavo vakaras, bet esi labai smalsus.

Tiesą sakant, jei mes kalbame apie patogumą, tada dalykas yra labai geras, nors ir neįprastas. Nereikia nieko laikyti, rankos yra laisvos. Jūs tiesiog sėdite patogioje padėtyje ir mėgaukitės. Beje, mašina beveik tyli, tai yra visiškai nesigirdi, tai yra, jei uždarysite kambario duris, niekas nesužinos, ką jūs ten veikiate!

Įskaitant buvo dildo priedas, jis netgi vadinamas „realistiniu”, ar verta paaiškinti, kad tai praktiškai gyvo 17 cm ilgio ir 4 cm skersmens penio kopija.

Apie tepimą net galvoti nereikėjo, nes gamintojas įdėjo 2 tepalo zondus. Na, koks rūpestis, viskas buvo numatyta!

Taigi, ką aš noriu pasakyti: sekso mašina Statrast gali tapti puikiu partneriu ne tik paįvairinti seksualinį gyvenimą, įpūsti į jį šviežių spalvų, galima sakyti, bet ir vienišiems, išprususiems žiūrovams. Tik prašau nedovanoti, jei nepažįsti žmogaus 100%. Mano patirtis rodo, kad ne visi yra pasirengę tokiems atradimams.

Perskaičiusi atsiliepimus internete supratau, kad daugelis vartotojų skundžiasi nekokybišku darbu, triukšmingu varikliu ir naudojimo trapumu, todėl noriu perspėti dėl klaidų ir patarti puikiam gamintojui. Meilės mašinos.

📌 Pirma, visoms mašinoms suteikiama 1 metų garantija. Naudojimo metu niekas nesulūžo, nesutrupėjo ir nesulinko, na, išskyrus mane, galbūt.

📌 Antra, visa įranga pagaminta labai kokybiškai, nėra nemalonaus aštraus kvapo, o tai labai svarbu perkant sekso prekes.

Vaikinai labai rūpinasi Jūsų patogumu, todėl komplekte rasite ne tik antgalį, lubrikantus, kojelių komplektus skirtingiems paviršiams, bet ir stiebo prailginimą, kuris taip pat yra dovanų!

Ir pagal reklamos kredito kodą „MyGadget722P» Taip pat gausite 7% nuolaidą visiems pirkiniams iki . lapkričio 30 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *