10 keisčiausių televizorių

Ar jūs taip pat manote, kad televizija jau nebeįmanoma nieko nustebinti? Jei taip, vadinasi, kai ką esi teisus. Dabar užmiesčio gyventojo nenustebinsite įmantriu prietaisu su keliolika funkcijų. Ir vis dėlto radome televizorių, kurie suteiks visokių emocijų – nuo ​​„Oho! Aš noriu savęs!” į „Dieve, kas tai per velnias? Kas iš tikrųjų už tai sumokėjo?!”

Įsitaisykite patogiai, mes tuoj pradėsime.

Šios medžiagos gali jus sudominti: patys nenaudingiausi dalykėliai ir kaip išsirinkti televizorių savo namams?


Šiandien ant jūsų sienos kabo Kuindži „Mėnesienos naktis ant Dniepro“, rytoj – Muncho „Klyksmas“, o poryt – paskutinis „Tikrųjų berniukų“ sezonas. Visai linksmas reginys!

Jei ir jūs iš pradžių manėte, kad tai paveikslas, tuomet skubame nuvilti. Na, arba pamaloninti, jei mėgstate vaizduojamąjį meną tiek, kiek aštrinate saldumynus naujam mėgstamo serialo sezonui.

Tai 43 colių „Samsung The Frame“ televizorius su 4K UHD raiška.

„One Invisible Connection“ laido praktiškai nesimato ant sienos. Patikėkite, atrodo labai šauniai.Modelis pirmiausia yra kolekcionuojamas. Rasti jį parduoti net Ebay dabar beveik neįmanoma.

CRT televizorius „Šrekas“ yra tikras atradimas kiekvienam, mėgstančiam animacinius filmus apie charizmatišką ogrę. Nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir ypač odos spalvos. Nuotolinio valdymo pultas pagamintas Šreko galvos pavidalu.

Kokybės prasme toks televizorius vargu ar dabar patiktų, nes tai – kineskopas. Tokie televizoriai anksčiau dažnai sprogdavo, todėl buvo pradėti gaminti su šarvuotu stiklu. Abejojame, kad vaikystėje svajojote, kad Šrekas sunaikins pusę buto.Ne, tai ne „Apple“.

Apple formos televizorius iš Taivano įmonės Hannspree, gaminančios buitinę techniką. Pirmiausia ji išgarsėjo dizainerių sukurtais televizoriais. Funkcionalumu jie nesiskiria nuo įprastų, tačiau atrodo egzotiškai visomis prasmėmis.

🤔 Įdomu, ar iš viršutinio šaldiklio stalčiaus jie gali užsisakyti televizorių papajų, pasiflorų ar tėčio persimonų pavidalu?Minkštas televizoriaus dramblys HANNSz dramblys yra dar vienas Hannspree šedevras. Manome, kad jis puikiai tiks bet kurio vaikų kambario interjere.

Apskritai, kas gali būti geriau nei žiūrėti Smeshariki tokiame ekrane, kai tau penkeri metai? Tik žiūrėk Smešarikovą, kai tau trisdešimt penkeri, už nugaros turi hipoteką, o ant nosies – dar viena egzistencinė krizė.Pum-pum-pum-pum-param-pum-param…

LG riboto leidimo televizorius – puiki dovana „Žvaigždžių karų“ gerbėjams. Tiesa, buvo išleista tik 501 vnt. (Vader vadovaujamo klonų legiono skaičius) ir juos įsigyti galėjo tik JAV gyventojai. Svarbiausi dalykai: nuotolinio valdymo pultelis šviesos kardu ir Darth Vader alsavimo garsas, kai televizorius įjungiamas.QLED televizorius Samsung The Sero greitai keičia ekrano orientaciją iš vertikalios į horizontalią ir atvirkščiai. Jauniems, pradedantiesiems ir perspektyviems (ne)tiktokeriams ši funkcija bus naudinga. Šio televizoriaus kaina anaiptol nemaža. Rašymo metu tai kainuoja apie šimtą tūkstančių rublių.Šis televizorius, nepaisant įspūdingos išvaizdos, yra visiškai nenaudingas.

Davidas Modderis – animacinio serialo „Nuotykių laikas“ gerbėjas – nusprendė kurti savo rankomis BMo personažų televizorius – pagrindinių veikėjų kaimynas ir draugas, kuris taip pat yra žaidimų konsolė, skrudintuvas, žadintuvas ir pakrovėjas… Sunku būtų tokio kaimyno atsisakyti, jei ne vienas „bet“ – jis be galo rodo animacinis serialas ratu. Ir viskas. Tai visas jo repertuaras.Tiesą sakant, mes radome puikų tokio televizoriaus panaudojimą, tačiau kukliai apie tai tylėkite. Savo variantus rašykite komentaruose

Manėme, kad nustebinti bus sunkiau nei anksčiau, bus sunku. Bet jis trenkė mums užpakaliu į galvą vandeniui atsparus įmontuotas Cameron TMW2601 – tiems, kurie net prausdamiesi duše negali nustoti juoktis iš „Comedy Club“ pokštų.

Beje, jei vonios kambarys yra sujungtas, tokiu būdu galite surengti blogo humoro ciklą gamtoje.Bet elitas. Ir jei tai iš karto neaišku, tai taip pat buvo paaiškinta ekrane – „ELITAS”

Nepagrįstai brangiausias televizorius

EliteBoard TB-98US1 98″ Mane nustebino dydis ir kaina. Toks televizorius kainuoja vidutiniškai apie milijoną rublių. Taip yra nepaisant to, kad techninės charakteristikos (žinoma, išskyrus dydį) yra labai vidutiniškos.Ir galiausiai mes jus pradžiuginsime beveik archeologiniu radiniu. Taip, šis televizorius labiau panašus į kažkieno karstą ar labai keistą šiltnamį, bet apskritai taip pirmasis nacistinėje Vokietijoje masiškai gaminamas televizorius.


Aš pasirinkau jums straipsnius, kurie gali jus sudominti:

Geriausiosšmaniųjų televizorių dėžutės

Šauniausi 2010 m. įtaisai: apie ką svajojome prieš 12 metų

televizoriai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *