ᐅ Geri emaliuoti ketaus puodai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Emaliuotas ketaus puodas bus naudingas bet kurioje virtuvėje. Jei neturite tokios prekės ir norite ją nusipirkti, jus tikrai domins mūsų parengtas reitingas. Kurdami jį, ypatingą dėmesį skyrėme vartotojų atsiliepimams, kurie leido išsirinkti geriausius patiekalus. Kinghoffas 2264 m tai labai geras emaliuotas ketaus puodas, kuriame paruošime vakarienę visai šeimai. Didelis jo pranašumas yra tai, kad jį galima naudoti bet kokio tipo viryklėse. Keptuvės dugnas tolygiai įkaista, todėl maisto paruošimas nepasitvirtina kaip didelis iššūkis. Rinkinyje yra dangtelis su tvirta rankena. Verta pabrėžti, kad patiekalas pagamintas iš saugių medžiagų, kurios nereaguoja su maistu. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių modelis jums netinka, pažvelkite į kitus pasiūlymus. Rekomenduojama emaliuotą ketaus puodą „Lamart LT 1062 471826“. Indas atsparus mechaniniams pažeidimams ir aukštai temperatūrai. Be to, produktas yra paprasto dizaino.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį emaliuotą ketaus puodą pasirinkti?

Pagrindinis kiekvienos virtuvės įrangos elementas yra gera puodų kolekcija, kuri leis paruošti mėgstamus patiekalus. Emaliuoto ketaus modelis yra produktas, kurį verta rekomenduoti. Naudojant aukštos kokybės ingredientus, tai leidžia greitai paruošti mėgstamus patiekalus, nes tai garantuoja tolygų šilumos paskirstymą. Kadangi virtuvėje tokie prietaisai yra labai populiarūs, vis daugiau įmonių pradėjo juos gaminti, todėl kartais sunku pasirinkti geros kokybės modelį. Štai kodėl mes sukūrėme šį vadovą, iš kurio sužinosite, ko ieškoti ir kokios savybės turėtų būti geriausi emaliuoti ketaus puodai. Be to, straipsnio pabaigoje mes įtraukėme sąrašą su išsamiais trijų modelių aprašymais.

Nusprendę investuoti į tokį produktą, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kaip buvo pastatytas dugnas. Jei jis yra plonas, tai reiškia, kad jis greitai nusidėvės. Aukšta temperatūra lėtai juodina medžiagą ir netgi sukelia skylutes. Todėl, jei jus domina geriausias ketaus emalio puodas 2021 m., Tada būtinai investuokite į gerai pagamintą gaminį storu dugnu. Be to, jo paviršius turi būti vienodas, o tai užtikrina vienodą sąlytį su ugnimi ir tolygų šilumos absorbavimą. Šiame vadove norėtume pasiūlyti įsigyti modelius, kurių dugnas ne storesnis kaip 3 mm.

Perkant emaliuoto ketaus modelius, verta atkreipti dėmesį į tai, ar tai yra vieninteliai komponentai, kurie dalyvavo gaminant modelį. Deja, kai kurie gamintojai prideda kitų, mažesnių rūdų, kurios žymiai sumažina puodo atsparumą mechaniniams pažeidimams ar nedideliems įbrėžimams. Todėl prieš pirkdami turėtumėte patikrinti, kokios medžiagos buvo naudojamos jus dominančiam produktui gaminti.

Vienas iš svarbiausių elementų yra puodo, kurį norime įsigyti, suderinamumas su mūsų virykle. Taip yra dėl to, kad indukciniai modeliai vis labiau populiarėja. Deja, ne visus patiekalus galima naudoti tokio tipo viryklėse. Be to, verta patikrinti, ar puode, kurį norite įsigyti, yra rankenos, pagamintos iš stiprių medžiagų, kurios nėra degios. Jei taip, galėsite jį įdėti į orkaitę ar net ant ugnies. Ketaus prietaisų sritis yra didelis jų svoris, todėl verta investuoti į puodą su didelėmis ir ergonomiškomis rankenomis. Tai tikrai palengvins jums modelio nešiojimąsi.

Emaliuoti ketaus puodai – reitingas

Kinghoffas 2264 m

Jei ieškote elegantiško puodo iš ketaus, rekomenduojame „Kinghoff 2264“ modelį.Vazonas yra su emalio danga, kuri suteikia apsauginį sluoksnį. Todėl šis modelis yra daug atsparesnis mechaniniams pažeidimams ir aukštai temperatūrai. Verta pridurti, kad pateiktą produktą galima naudoti bet kokio tipo viryklėse, įskaitant indukcinę įrangą.

Šio elegantiško, geros kainos ketaus emalio puodo skersmuo yra 24 cm, o aukštis – 10,5 cm. Jo talpa yra 4 litrai. Taigi indas bus tinkamas vidutinio dydžio šeimai. Verta paminėti, kad gaminys turi labai storą dugną, kuris ne tik užtikrina aukštą modelio patikimumą, bet ir apsaugo viduje esančius ingredientus nuo degimo. Sunkios, storos sienos su emalio danga iš abiejų pusių garantuoja šilumos kaupimą. Todėl net kelias valandas po virimo ingredientai vis dar yra šilti.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą patiekalą yra labai glostanti. Puodas gali būti naudojamas bet kokio tipo viryklėse, todėl jis yra labai funkcionalus. Kepimo indų gerbėjai bus patenkinti informacija, kad šį modelį taip pat galima įdėti į orkaitę. Be to, jį lengva išlaikyti švarų, nes galima plauti indaplovėje.

„Kinghoff 2264“ yra labai geras emaliuotas ketaus puodas iki 150 PLN. Indo talpa yra 4 litrai.

Privalumai

Naudojimo sauga:

Produktas pagamintas iš ketaus, natūralios medžiagos, kurioje nėra kenksmingų medžiagų. Todėl galime būti tikri, kad paruoštas maistas nekels grėsmės mūsų sveikatai.

Vienodas šildymas:

Faktas, kad virti yra lengviau, puodas įkaista vienodai. Baigę gaminti maistą neturėsite jaudintis, kad kai kurie iš jų bus nepakankamai iškepti.

Dangtis:

Rinkinyje yra praktiškas dangtelis su rankena, kuris praverčia ruošiant vakarienę.

Likimas:

Krosnėse galima naudoti emaliuotą ketaus puodą. Be to, jis tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines virykles.

Didelė talpa:

Dėl to, kad patiekalas turi didelę talpą, iš jo galima paruošti skanų patiekalą visai šeimai.

Trūkumai

Priežiūra:

Turite prisiminti, kad „Kinghoff 2264“ nėra tinkamas skalbti indaplovėje. Galimas tik rankinis valymas, kuris, kaip žinote, dažnai užtrunka ilgai.

„Lamart LT 1062 471826“

„Lamart“ modelis „LT 1062 471826“ yra labai elegantiškas ir tvirtas puodas, kurio turėtų būti kiekvienoje virtuvėje. Indas buvo pagamintas iš ketaus, o tada padengtas emalio danga. Tai garantuoja aukštą apsaugą nuo mechaninių pažeidimų. Tuo pačiu metu produktas gali atlaikyti aukštą temperatūrą iki 280 laipsnių C. Be to, storas korpusas leidžia jums laikyti daug šilumos. Dėl to visos sudedamosios dalys yra vienodai termiškai apdorojamos.

Indo talpa yra 6 litrai, todėl puodas bus tinkamas didelei šeimai. Tvirta konstrukcija užtikrina atsparumą įtrūkimams ir įbrėžimams, todėl ruošdami maistą galite naudoti metalinius virtuvės reikmenis. Negana to, produktas leidžia gaminti su nedideliu kiekiu aliejaus, nes jame esantys ingredientai nelimpa nei prie dugno, nei prie sienų. Didelės rankenos užtikrina tolygų svorio pasiskirstymą, todėl nešioti indą yra lengva.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą puodą yra labai glostanti. Daugelis žmonių vertino apdailą ir didelius pajėgumus. Be to, indą lengva valyti, nes ingredientai nelimpa prie dugno.

Emaliuoto ketaus puodo „Lamart LT 1062 471826“ talpa yra 6 litrai, o skersmuo – 33 cm.

Privalumai

Atsparumas aukštai temperatūrai:

Gamintojas pabrėžia, kad indas yra labai atsparus aukštai temperatūrai (iki 280 laipsnių C).

Tai leidžia jums paruošti sveikus patiekalus:

Nusprendę įsigyti emaliuotą ketaus puodą „Lamart LT 1062 471826“, galėsite paruošti maistą su nedideliu riebalų kiekiu. Tai leis jums rūpintis savo sveikata ir pagerinti figūrą.

Emalis:

Indas, tiek viduje, tiek išorėje, buvo apsaugotas geros kokybės emaliu. Jis nėra linkęs įbrėžti ir užtikrina, kad puodas ilgiau išlaikys savo pirminę išvaizdą.

Dizainas:

Produktas yra kreminės spalvos, todėl puikiai dera su kitais virtuvės aksesuarais ir atrodo elegantiškai. Estetiką vertinantiems žmonėms tai yra labai svarbi savybė.

Trūkumai

Svoris:

Kadangi patiekalas yra gana sunkus, gali būti sunku nešiotis karštą maistą.

„La Cuisine Pro“

Emaliuotas ketaus „La Cuisine Pro“ puodas yra žalios spalvos. Indo talpa yra 3,5 litro, o skersmuo – 24 cm. Produktas tinka naudoti orkaitėse. Be to, puodas tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines virykles. Nepriklausomai nuo jūsų virtuvės įrangos, „La Cuisine Pro“ įsigyti yra geras pasirinkimas.

Produktas pagamintas iš patvarios medžiagos ketaus. Be to, jis yra apsaugotas geros kokybės atspariu įbrėžimams emaliu. Puodą galima pašildyti iki labai aukštos temperatūros, nesijaudinant dėl ​​jo deformacijos. Keptuvės šonuose yra tvirtos rankenos, kurias galima tvirtai suimti, kad saugiai neštų karštą maisto puodą.

Emaliuoto ketaus puodo „La Cuisine Pro“ apžvalgos skatina kitus vartotojus pirkti šį produktą. Daugelis žmonių sutinka su nuomone, kad indas yra patvarus ir gerai atrodo. Dugnas tolygiai įkaista, todėl maistą lengviau gaminti.

„La Cuisine Pro“ yra emaliuotas ketaus puodas, kurio talpa yra 3,5 litro. Puodo skersmuo yra 24 cm.

Privalumai

Rankenos:

Modelio šonuose yra tvirtos ir gerai profiliuotos rankenos. Jie leidžia tvirtai suimti ir saugiai valdyti karštą keptuvę.

Didelis atsparumas mechaniniams pažeidimams:

Emaliuotų ketaus indų bandytojai teigia, kad „La Cuisine Pro“ yra viena iš patvariausių indų. Jis atsparus įbrėžimams ir kitiems mechaniniams pažeidimams.

Universalumas:

Produktas pritaikytas visų tipų viryklėms, todėl yra universalus.

Trūkumai

Valymas:

Virtuvės indų priežiūra gali būti šiek tiek keblu, nes kai tik baigsite gaminti ir patiekti vakarienę, negalėsite užpilti keptuvės šaltu vandeniu, kad lengvai atsikratytumėte maisto likučių. Reikia palaukti, kol patiekalas atvės.

»…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *