„Yamaha“ garso juostos – reitingai ir nuomonės 2021 m. Balandžio mėn

Garso juosta yra mažas prietaisas, kuris vis labiau populiarėja tarp vartotojų. Dėl didelio susidomėjimo tokio tipo produktais nusprendėme atidžiau pažvelgti į parduotuvėse esančius modelius. Mes tai padarėme, kad jums būtų lengviau pasirinkti tvirtai pagamintą įrangą. Remiantis mūsų surinkta informacija, geriausia garso juosta yra „Yamaha Musiccast YSP-1600“. Prietaisą galima lengvai pritaikyti interjero dizainui, nes jis yra paprasto dizaino. Juodas korpusas puikiai derinamas su kita įranga. Tačiau tarp modelio pranašumų išsiskiria ne tik patraukli išvaizda. Vartotojai sutinka, kad įranga garantuoja aukšto lygio garso atkūrimą. Gaminyje yra įmontuotas žemų dažnių garsiakalbis. Modelio privalumas taip pat yra intuityvi operacinė sistema ir galimybė prijungti gaminį prie išmaniojo telefono be laido. „Yamaha Musiccast YAS-306“ yra garso juosta, užėmusi antrąją vietą. Prietaisas laikomas funkcionaliu ir lengvai naudojamu. Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų pasiūlymus, peržiūrėkite reitingą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Šis labai geras, modernus modelis turi 5 garso perdavimo kanalus. Todėl atkūrimo įrašai yra švarūs ir aiškūs. Įranga gali tvarkyti net aukštos kokybės failus, tokius kaip FLAC, WAV ir „Apple Lossless“. Garso juostoje yra įmontuotas žemų dažnių garsiakalbis, skirtas aiškiam bosui.

Trūkumai

Produktas labiausiai tinka mažoms patalpoms, kurių paviršiaus plotas neviršija 15 m2, būtent tokiomis sąlygomis garsas sklinda geriausiai, todėl galite mėgautis aukštu bosu. Didesniuose kambariuose kokybė gali būti šiek tiek prastesnė.

Santrauka

Įrenginys gerai veikia filmų maratonų metu, nes jame yra įmontuota 5 „Cinema DSP“ programų galimybė. Dėl to galite mėgautis aiškiu garsu, be iškraipymų. Modelis palaiko ne tik „Bluetooth“ ir „Airplay“, bet ir „Wi-Fi“. Tai palengvina duomenų perdavimą.

Kokią „Yamaha“ garso juostą turėtumėte pasirinkti?

Jums tikriausiai kyla klausimas, ką daryti, jei turite gerą televizorių, kuris garantuoja aukštos kokybės vaizdą, bet ne garsą. Viena iš galimybių yra įsigyti namų kino sistemą. Tačiau tai yra gana brangus sprendimas. Be to, reikia kruopščiai pertvarkyti kambarį, kad būtų galima pastatyti reikiamus garsiakalbius. Problema taip pat taikoma kabeliams, kuriuos reikia paslėpti, kad jie netrukdytų. Jei jūsų netenkina šis sprendimas, rekomenduojame įsigyti garso juostą. Tai speciali juostelė, pakeičianti garsiakalbių veikimą. Priklausomai nuo modelio, jo galia yra nuo 2 iki net 12 įrenginių. Kad jums būtų lengviau pasirinkti geriausią įrangą, mes parengėme šį vadovą, kuriame mes jums pasakysime, kurį produktą pasirinkti. Jo pabaigoje mes įtraukėme nedidelį trijų sąrašą Geriausi „Yamaha“ garso takeliai.

„Yamaha“ prekės ženklas yra viena labiausiai pripažintų kompanijų pasaulyje. Jos veikla apima daug sričių. Praėjus daugiau nei 100 metų nuo įkūrimo, ji tapo elektronikos, elektrotechnikos, automobilių ir muzikos pramonės lyderiu. Šiuo metu ji gamina ir parduoda tokius muzikos instrumentus kaip pianinai, pianinai ir muzikos kortelės. Šiandien „Yamaha“ pavadinimas reiškia naujoves ir naujų technologijų naudojimą. Šio prekės ženklo produktai yra žinomi dėl aukštos kokybės apdailos.

Pirkdami garso juostą, atkreipkite ypatingą dėmesį į jos suderinamumą su televizoriumi. Deja, dauguma žinomų prekės ženklų gamina prietaisus, kurie veikia tik su kitais jų modeliais. Todėl rekomenduojama įsigyti garso juostą toje pačioje įmonėje kaip ir jūsų televizorius bei kiti mobilieji įrenginiai. Dėl to per „Bluetooth“ sąsają galite leisti muziką iš kitų įrenginių. Tai puikus patogumas, kuris tikrai pasirodys naudingas daugelyje situacijų.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra funkcija ASC arba pritaikomas garso valdymas. Tai leidžia jums sumažinti bosą, kol ekrane vyksta pokalbiai. Ši parinktis užtikrina, kad dėmesį sutelksite į sakomą pranešimą, o ne į foninį triukšmą. ASC veikia aptikdamas žmogaus balsus realiuoju laiku. Kai tik jie užregistruojami, bosas nutildomas.

Priemonių dizainas taip pat yra svarbus dalykas priimant sprendimus. Verta įsitikinti, kad jis atitinka mūsų televizoriaus spalvą.

„Yamaha“ garso juostos – reitingas

„Yamaha Musiccast YSP-1600“

Įdomus pasiūlymas yra aukštos kokybės, novatoriškas „Yamaha“ įrenginys. Tai 5 kanalų garso juosta, kuri šiuolaikinių technologijų dėka suteikia vartotojui erdvinį garsą. Verta pridurti, kad grojant muziką ji palaiko daug aukštos raiškos formatų, tokių kaip FLAC, WAV ir „Apple Lossless“.

Priežastis, kodėl daugelis vartotojų nusprendžia pirkti šį modelį, yra dėl dviejų įmontuotų žemųjų dažnių garsiakalbių. Jų dėka atkuriamas garsas yra stiprus ir skaidrus, o bosas yra aiškus. Penkių „Cinema DSP“ programų pasirinkimas garantuoja aukštos kokybės patirtį filmų maratonų metu.

Verta pridurti, kad pateiktoje garso juostoje yra galimybė perkelti muziką tarp įvairių mobiliųjų įrenginių. Šis modelis palaiko „Wi-Fi“, „Bluetooth“ ir „Airplay“. Taigi galite lengvai perduoti garsus į savo televizorių, išmanųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį ar planšetinį kompiuterį. Tiesiog paleiskite atitinkamą sąsają ir po kurio laiko jūsų nustatytas grojaraštis bus paleistas iš garso juostos. Be to, yra galimybė prijungti muzikos paslaugas, tokias kaip „Spotify“.

Vartotojų atsiliepimai apie šį įrenginį yra labai teigiami. Daugelis jų įvertino „MusicCast“ parinktį, kurios dėka kiekviename kambaryje galite klausytis mėgstamos muzikos. Tai įmanoma dėl muzikos takelių perkėlimo tarp garsiakalbių jūsų namuose. Vartotojai sutinka, kad taip yra Geriausias „Yamaha“ garso takelis 2021 m.

„Yamaha Musiccast YSP-1600“ yra garso juosta, kurios matmenys: plotis – 100 cm, aukštis – 6,5 cm ir gylis – 13 cm, o svoris – 4,7 kg. Stiprintuvo galia yra 80 W.

Privalumai

Žemųjų dažnių garsiakalbis:

Vartotojai sako, kad dėl to, kad įrangoje yra įmontuotas žemų dažnių garsiakalbis, jis bus tinkamas ne tik dideliems, bet ir mažiems kambariams. Be to, nėra pagrindo nerimauti dėl netinkamo garsiakalbio padėties, nes tai gali sumažinti naudojimo patogumą.

Būstas:

Pagamintas iš geros kokybės medžiagų, korpusas negenda per greitai. Ant jo paviršiaus nėra įbrėžimų.

Dydis:

Dėl to, kad garso juosta neužima daug vietos, ją galima pastatyti tiesiai po televizoriumi. Mes neturime jaudintis, kad įranga mus atitrauks dėl savo dydžio.

Kontrolė:

Rinkinyje yra tvirtai pagamintas nuotolinio valdymo pultas. Mes galime pasirinkti gaminio parametrus, nesikeldami iš sofos.

Belaidis ryšys:

Įrenginys leidžia greitai prijungti išmanųjį telefoną per „Wi-Fi“, „Bluetooth“ ar „AirPlay“. Dėl šių galimybių galime klausytis telefone saugomos muzikos.

Trūkumai

Aukšti tonai:

Kai kurie vartotojai sako, kad trigubas garsas nėra labai geras. Dėl to gali pasirodyti, kad produktas neatitinka stiprių muzikos gerbėjų lūkesčių.

„Yamaha Musiccast YAS-306“

„Yamaha Musiccast YAS-306“ yra vienas populiariausių įrenginių. Taip yra dėl to, kad pateikta garso juosta yra suderinama su daugeliu žinomų gamintojų televizorių ir mobiliųjų įrenginių. Be to, prijungus jis sukuria aukštos kokybės, aiškų garsą.

Įranga suderinama su visomis belaidžio ryšio technologijomis, tokiomis kaip „Wi-Fi“, „AirPlay“ ir „Bluetooth“. Tai leidžia jums leisti muziką ir filmus tiesiai iš nešiojamųjų kompiuterių, planšetinių kompiuterių ar išmaniųjų telefonų televizoriaus ekrane. Produktas taip pat turi įmontuotas srautinio perdavimo paslaugas, tokias kaip „Spotify“. Tai leidžia aukštos kokybės groti savo suasmenintus grojaraščius.

Puikus patogumas yra tai, kad dėka „Output“ ir „Bluetooth“ technologijos, garso juostoje grojamus garsus galite siųsti į kitus įrenginius, kuriuose taip pat yra ši galimybė. Todėl dainą, kurios šiuo metu klausotės svetainėje, galima perkelti į belaides ausines kitame kambaryje. Įdomus variantas yra „MusicCast“, leidžiantis siųsti garsą iš televizoriaus į kitų kambarių garsiakalbius.

„Yamaha“ įrenginyje yra „AirSurroundX“ lustas, suteikiantis galimybę kurti erdvinius efektus. Taigi galite atkurti 7,1 kanalo garsą išlaikydami natūralų garsą. Jums reikia pasirinkti tik vieną iš 5 programų: filmą, žaidimus, televiziją, filmą ar muziką.

Dėl dviejų žemų dažnių garsiakalbių, integruotų į juostą, pateiktas garso juosta garantuoja aukštos kokybės žemųjų dažnių garsą. Savo ruožtu speciali „Compressed Music Enhancer“ technologija leis net mp3 failams gerai skambėti.

Vartotojų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami. Jie įvertino aukštą apdailos kokybę ir elegantišką dizainą, kuris gerai atrodo bet kokiame interjere. Vartotojai sutinka, kad tai yra patikima „Yamaha“ garso juosta už gerą kainą.

„Musiccast YAS-306“ yra labai gera „Yamaha“ garso juosta iki 2000 PLN. Gaminys yra dviejų spalvų variantų: juodas ir sidabrinis. Prietaiso galia yra 120 W.

Privalumai

Oro aplinka X:

„Air Surround X“ technologija garantuoja aukštos kokybės erdvinį garsą. Tai realu, o tai daro įtaką patogumui naudojant garso juostą.

Prieiga prie svetainių:

Vartotojas turi prieigą prie tokių srautinio perdavimo paslaugų kaip „Spotify“. Dėl to jis gali groti bet kurią pasirinktą muziką. Įdomus priedas yra ir įmontuotas interneto radijas.

Surinkimas:

Dėl to, kad prietaisas turi rankeną, prietaisą galima pakabinti ant sienos. Tai yra naudinga galimybė, ypač žmonėms, turintiems nedidelį butą ir norintiems sutaupyti vietos.

Paslauga:

Interneto vartotojų nuomonėse galima perskaityti, kad modelio veikimas nėra komplikuotas. Atveją palengvina pridedamas nuotolinio valdymo pultas ir aiškus naudojimo vadovas.

Trūkumai

Būstas:

Valydami įrangą, turite būti atsargūs su korpusu, nes …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *