Vonios sėdynė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Gegužės mėn

Jei norite nusipirkti geros kokybės dušo sėdynę, pasidomėkite mūsų svetainėje sukurtu reitingu. Pačiame viršuje yra modelis „Ravak Ovo P Clear“ B8F0000000. Tai vertina vartotojai, o tai patvirtina teigiami atsiliepimai, paskelbti internete. Šis produktas pasižymi dideliu patvarumu – jis gali atlaikyti iki 150 kg apkrovas. Jis montuojamas dušo kabinose, kurių matmenys prasideda nuo 90 cm x 90 cm. Sėdynė yra skaidri, todėl tinka bet kuriame vonios kambaryje, nepaisant pasirinkto stiliaus. Ją remiantys profiliai pagaminti iš nerūdijančio plieno, užtikrinantys ilgaamžiškumą. Vartotojai pabrėžia, kad modelį galima lengvai išlaikyti švarų. Norint atsikratyti purvo, tereikia kelių judesių su plovikliu sudrėkinta šluoste. Jei dėl kokių nors priežasčių šis variantas jums nepatiko, perskaitykite likusią straipsnio dalį. Čia rasite vienodai įdomių ir patikrintų pasiūlymų. Produktas užėmė antrąją vietą „Ravak Ovo Chrome“ B8F0000029. Tai patvari, tvirta, ovalo formos sėdynė.

Kokią dušo kėdutę pirkti?

Pirkinių vadovas

Nors dušo kėdę dažniausiai siejame su neįgaliųjų vonios įranga, tai tampa vis dažnesniu sprendimu. Prausdamiesi po dušu stengiamės jaustis kuo patogiau, o toks baldas mums tikrai padės tai padaryti. Sėdėdami po dušu galime atsipalaiduoti, todėl mums nereikia vonios. Tačiau problema gali būti tinkamo modelio pasirinkimas. Mūsų vadovas padės rasti atsakymą į klausimą – kurią dušo kėdę pasirinkti?

Tipai

Dušo sėdynė leis jums laisvai naudotis vonios kambariu ne tik žmonėms, turintiems judėjimo problemų, bet ir tiems, kurie nori ilgai atsipalaiduoti po vandeniu. Verta pasirinkti tinkamą variantą, nes parduotuvėje yra keletas tokio tipo įrangos tipų. Tai apima šiuos modelius:

Vaikams – dažniausiai mažo dydžio kėdės ar taburetės iš plastiko ar kito plastiko. Šios labai lengvos kėdutės leis jūsų vaikui tuo pačiu metu išsimaudyti ir atsipalaiduoti. Dėl kėdės trumpų kojų vaikui patiems lengva lipti ant kėdės.

Neįgaliesiems – speciali įranga žmonėms su negalia ir turintiems judėjimo problemų. Paprastai jis yra tvirtinamas ant sienos. Jis turi tam tikrą maksimalią apkrovą, kuri paprastai neviršija 200 kg.

Paprastai – klasikinė sėdynė, paprastai montuojama ant sienos. Šis modelis nuo neįgaliesiems skirtos versijos skiriasi tuo, kad tokio gaminio forma ir apdaila yra dizaineriškesni, todėl tinka daugumai šiuolaikinių vonios kambarių.

Vykdymas

Geriausia dušo sėdynė yra produktas, kuris pateisins visus mūsų lūkesčius. Tai palengvina sveikatos problemų turintiems žmonėms maudytis. Taigi verta pasirinkti modelį, kurio gamybai buvo naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Atminkite, kad ši kėdė yra veikiama vandens, kuris gali sukelti koroziją.

Todėl geras sprendimas yra pasirinkti sėdynę, turinčią sertifikatą, patvirtinantį medžiagų ilgaamžiškumą. Neįgaliųjų varianto atveju kalbama apie plastiką, kurio maksimali apkrova yra 200 kg. Be to, medžiagos, naudojamos tokio tipo įrangai gaminti, yra metalas ir stiklas.

Maksimali apkrova – kuri dušo sėdynė yra geriausia?

Renkantis dušo sėdynę, būtinai atkreipkite dėmesį į didžiausią gamintojo nurodytą apkrovą. Paprastai vaikų kėdės nėra tinkamos naudoti suaugusiems, nes jų maksimali apkrova neviršija 50 kg. Įprasti modeliai yra tie, kurių vertė yra apie 85 kg. Kita vertus, jei norite patvaresnės dušo sėdynės, rekomenduojame įsigyti pakabinamą variantą. Dėl prie sienos pritvirtintos plieninės konstrukcijos tokia kėdė gali atlaikyti daug didesnę apkrovą, dažnai viršijančią 120 kg.

Dydis

Svarbus kriterijus renkantis dušo sėdynę yra ir jos dydis. Pirkdami tokį baldą turėtume vadovautis dydžiu. Toks produktas pirmiausia turėtų būti pritaikytas pagal mūsų dušo kabinos dydį. Per didelė sėdynė gali trukdyti patekti į dušą, o per maža nebus patogu. Tačiau daugeliu atvejų gaminio plotis yra apie 40 cm, o ilgis – apie 50 cm.

Sulankstomos sėdynės

Daugelis dušo sėdynių modelių yra sulankstomi. Paprastu judesiu galime sulankstyti kėdę, o tai leis lengvai ją laikyti. Dėl to mes sutaupysime daug vietos savo vonios kambaryje. Mes kalbame tiek apie atskirai, tiek ant sienos montuojamas dušo sėdynes.

Montavimo būdas

Parduotuvėse yra daugybė dušo sėdynių modelių. Jie daugiausia skiriasi surinkimo metodu. Paprasčiausios sėdynės yra paprastos išmatos, kurių niekur nereikia montuoti, todėl jos yra labai patogios ir jas galima laisvai judėti. Jie turi keturias kojas, kurių dugnas yra apsaugotas neslystančia danga.

Jis pagamintas iš silikono ir dėl savo savybių apsaugo kėdę nuo slydimo ant grindų, kurios slidžios vandeniu. Kitas populiarus produktas yra sieninė sėdynė. Tokiu atveju prie sienos reikia pritvirtinti specialų skydą, kuris gręžia skylutes sienoje. Tačiau tokia dušo kėdė yra labai patvari ir stabili.

Dušo sėdynės geromis kainomis

Dušo sėdynės pirkimas gali pasirodyti problemiškas dėl rinkoje esančių modelių įvairovės. Kita vertus, yra kainos klausimas, nes kainų diapazonas yra gana didelis ir gali pasirodyti, kad sunku pasirinkti. Pigiausi yra tie modeliai, kuriems nereikia jokio surinkimo, t. Y. Plastikinės išmatos. Tokio modelio įsigijimo kaina prasideda nuo 20 PLN.

Daug daugiau mokėsime už sienoje montuojamas sėdynes, kurių kaina svyruoja nuo 100 PLN iki kelių šimtų zlotų. Brangiausia yra neįgaliesiems skirta įranga, kuri mums kainuos mažiausiai 350 zlotų.

Geriausios dušo sėdynės 2021 m

Parduotuvėse yra šimtai dušo sėdynių. Dėl daugybės galimų variantų įsigyti nėra lengva, todėl mes sukūrėme dušo sėdynių reitingą. Jame pateikiami vieninteliai puikūs pasiūlymai, kuriems būdingas geras apdirbimas, kokybė ir ilgaamžiškumas.

Mūsų rekomendacijos

„Ravak Ovo P Clear“ B8F0000000

Žmonės, kuriems rūpi tvirta sėdynė, turėtų pažvelgti į „Ravak Ovo P Clear B8F0000000“. Jis buvo pagamintas naudojant aukštos kokybės medžiagas, kurių dėka jis tarnaus mums daugelį metų.

Produktas yra skaidrus (skaidrus). Jis tinka bet kuriame vonios kambaryje, nepriklausomai nuo dekoro. Be to, ją lengva prižiūrėti, o ant paviršiaus nėra neišvaizdžių dryžių. Viskas, ko jums reikia, yra lašas valymo pieno ir keli judesiai audiniu, kad sėdynė vėl spindėtų švara. Pateiktas variantas skirtas montuoti dušo kabinose, kurių dydžiai prasideda nuo 90 cm x 90 cm. Didžiausia jo keliamoji galia yra 150 kg. Todėl jis tiks tiek liekniems žmonėms, tiek tiems, kurie sveria daugiau.

Vartotojams tai yra gera ir pigi dušo sėdynė. Ji tinkamai atlieka savo užduotis, be to, išlaikyti švarą nėra problema. Galimybė sulankstyti gaminį taip pat yra didelis privalumas, o tai reiškia, kad jis nenaudojamas užima labai mažai vietos.

„Ravak Ovo Chrome“ B8F0000029

Jei norite įsigyti sulankstomą dušo sėdynę, žiūrėkite „Ravak Ovo Chrome B8F0000029“ modelio aprašymą. Po sulankstymo jis užima labai mažai vietos (tik 10 cm).

Produktas turi patogią, ovalią sėdynę iš aukščiausios kokybės plastiko. Tai užtikrina ilgaamžiškumą ir galimybę jį naudoti daugelį metų. Iš nerūdijančio plieno pagaminta konstrukcija yra didelio patvarumo patvirtinimas. Maksimali modelio keliamoji galia yra 150 kg. Jį gali naudoti skirtingo svorio žmonės. Verta paminėti, kad sėdynė yra paprasto, bet įdomaus dizaino, todėl ji tinka daugumai vonios kambarių. Produktas skirtas montuoti kajutėse, kurių dydis ne mažesnis kaip 90 cm x 90 cm. Diegimas yra paprastas ir neužtrunka per ilgai.

Žmonės, nusprendę įsigyti šį modelį, pabrėžia, kad tai yra ypač funkcionalus pasiūlymas. Didelė keliamoji galia reiškia, kad ja gali naudotis praktiškai visi, nebijant sugadinti konstrukcijos.

„Novellini SED02QFM-H“

„Novellini SED02QFM-H“ yra itin patogi, sulankstoma sėdynė, skirta montuoti dušo kabinoje. Susilankstęs jis neužima daug vietos (išlenda tik 4 cm). Jis yra juodos spalvos, todėl tiks daugumai interjerų.

Modelis atlaiko maksimalią 150 kg apkrovą, o tai reiškia, kad juo gali naudotis ne tik liekni žmonės, bet ir tie, kurie turi keletą papildomų kilogramų. Neslidi medžiaga ant sėdynės užtikrina stabilumą. Dėl to mes turime saugią ir visiškai patogią vonią. Produktas tinka vaikams, senjorams ir žmonėms su negalia. Jo surinkimas yra lengvas – tereikia varžtų ir sieninių kištukų. Šiuos elementus turime įsigyti patys. Komplekte yra garantijos talonas, montavimo instrukcijos ir du kištukai.

Nuomonė apie šio gamintojo dušo sėdynes yra glostanti. Pirkėjai pabrėžia, kad tai yra vienas patogiausių modelių rinkoje. Jis primena standartinį fotelį ne tik savo išvaizda, bet ir naudojimo patogumu.

Riho AS021110

Jei norite įrengti geros kokybės sėdynę dušo kabinoje, pažvelkite į „Riho AS021110“. Tai modelis …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *