tų automobilių radijo imtuvai

Jei norite nusipirkti radiją automobilyje, turite skirti laiko išnagrinėti visus pasiūlymus. Šie įrenginiai skiriasi dydžiu, palaikomų formatų skaičiumi, atitinka tam tikrus standartus, galia ir šimtu kitų rodiklių. Natūralu, kad kiekvienas automobilių entuziastas nori įsigyti kokybišką ir funkcionalų įrenginį, kuris optimaliai susidorotų su užduotimis, tačiau ne visi yra pasirengę skirti laiko paieškoms. Ką daryti? Peržiūrėkite mūsų geriausių automobilių radijo imtuvų reitingą. Sudarėme jį 2021 m., bet atnaujinome .: patikrinome modelių tinkamumą ir iš naujo išnagrinėjome vartotojų nuomones. Taigi mes surinkome geriausius . automobilių radijo imtuvus su aukštu patikimumo įvertinimu.

  Šios medžiagos gali jus sudominti: geriausi DVR, navigatoriai ir automatiniai skaitytuvai, skirti automobilių diagnostikai.

  Geriausių . automobilių radijo imtuvų

  Kiekvienas automobilio savininkas nori pasirinkti geriausią radiją, o tai yra gana logiška. Kokybiškas įrenginys džiugins patogiu ir lengvu valdymu, puikiu funkcionalumu ir prieinama kaina. Tačiau pagrindinis kriterijus bus garso garso kokybė, todėl norint įsigyti tinkamą įrenginį, rekomenduojama susipažinti su geriausių modelių reitingu. Tai apima ir nebrangius automobilių radijas, ir aukščiausios kokybės produktus.

  ebrangūs automobilių radijo imtuvai

  Šioje kategorijoje surinkome nebrangius radijo imtuvus, kurie, remiantis vartotojų atsiliepimais, veikia tinkamai ir suteikia aukštos kokybės garsą. Skyriuje yra modeliai, kurių kaina neviršija 10 000 rublių.

  Digma DCR-300MC

  Įvertinimas atveria modelį tiems, kurie planuoja nebrangiai įsigyti automobilio radiją. Toks įrenginys turi priekinį skydelį, pagamintą iš juodos ir sidabrinės spalvos. Dėl šios priežasties DCR-300MC grotuvas optimaliai tiks automobilių prekybos salone.

  Atkreipiame dėmesį į aukštą integruoto 4 kanalų stiprintuvo, kurio išėjimo galia yra 45 vatai, kokybę. Ekvalaizeris leis pritaikyti garsą pagal savo pageidavimus, o kelių spalvų ekranas garantuoja gerą nuotaiką. Automobilių akustika leidžia MP3 formato failus iš „Flash“ laikmenos. Radijo imtuvas DCR-300MC turi 18 FM stočių atmintį, todėl būsite informuoti apie viską, kas vyksta, galėsite mėgautis šiuolaikiniais hitais ir mėgstamomis programomis. Tarp privalumų pažymime momentinį perjungimą tarp įeinančių skambučių garso takelių klausymosi naudojant Bluetooth modulį ir A2DP profilį – muzika automobilyje netrukdys atsiliepti į telefono skambučius.

  Galinėje DCR-300MC pusėje yra antenos jungtis. Be to, radijas leidžia failus iš SD / MMC kortelių ir USB diskų. Vartotojai atsiliepimuose atkreipia dėmesį į patikimumą ir veikimo trukmę, radijo garantinis laikotarpis yra 1 metai.
  Daug sąsajų;

  daug sąsajų;
  puikus Bluetooth veikimas;
  gražus dizainas;
  kokybiškas garsas;
  prieinama kaina.
  nepakankama ekvalaizerio įvairovė;
  pastatymo kokybė.  MRM Earl Electronic USB/AUX/MicroSD / FM radijas / Bluetooth imtuvas, 1 din

  Geras radijas automobilyje su daugiafunkciu vairu ir Bluetooth imtuvu. Modelis skiriasi mažu svoriu ir kompaktiškais dydžiais, kurie išskiria jį iš konkurentų analogų. Taip pat verta pabrėžti radijo naudojimo paprastumą ir sukūrimo kokybę. Diegimas nesukels sunkumų net nepatyrusiems vartotojams.

  Automobilio radijas aprūpintas 7 foninio apšvietimo spalvomis, kurios paįvairina jo dizainą. Tarp privalumų verta paminėti 4 kanalų linijinę RCA išvestį. Jei kalbama apie garso kokybę, galite reguliuoti garsą. Radijo imtuvas gali užfiksuoti 18 radijo stočių. Jūsų patogumui galite naudoti nuotolinio valdymo pultą.

  Naudodami galiniame skydelyje esančią USB jungtį, galite prijungti „flash drives“ prie automobilio radijo. Priekinėje pusėje galite rasti AUX įvestį. Vartotojai komentaruose rašo apie platų automobilio radijo funkcionalumą ir originalų dizainą.
  Valdymo paprastumas

  valdymo paprastumas;
  aukštos kokybės garsas;
  pakankamas funkcionalumas;
  pastatymo kokybė.
  ekranas nėra įtraukiamas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *