TOP 7 skalbimo mašinos iki 15 000 rublių

Skalbimo mašina – prietaisas, kuris namams reikalingas kaip viryklė. Sunku įsivaizduoti, kaip šiuolaikiniame gyvenimo ritme galima rasti laiko ir jėgų rankų plovimui. Todėl mes paruošėme jums geriausių biudžetinių skalbimo mašinų, kurių vertė iki 15 tūkstančių rublių, sąrašą. Jei norite įsigyti gerą skalbimo mašiną su visomis būtinomis funkcijomis, bet neplanuojate jai išleisti pusės šeimos biudžeto, mūsų skirtas jums.

Turinys

Pasirinkimo kriterijai

Indesit IWSD 6105B

Zanussi ZWSO 6100V

RENOVA WS-40PET

ATLANT 50U88

Candy CS4 1051D1/2

Indesit IWSB 5085

ATLANT 40M102

Pasirinkimo kriterijai

Skalbimo mašina yra klasikinio dizaino. Yra modeliai, pakraunami iš viršaus ir iš priekio. Pačio tipo viduje jie mažai skiriasi vienas nuo kito, galbūt spalva ir mygtukų skaičiumi. Todėl, sudarydami savo reitingą, mažiausiai dėmesio skyrėme modelių dizainui, tačiau atidžiai ištyrėme pagrindines jų charakteristikas:

  • Bako talpa – nustato, kiek sausų skalbinių vienu metu galima įdėti į skalbyklę.
  • Triukšmo lygis skirtingoms programoms ir sukimosi režimu. Svarbu, kad mašinos veikimas netrukdytų patogiam visų šeimos narių gyvenimui, todėl renkantis modelį svarbu atkreipti dėmesį į šį kriterijų.
  • Matmenys – įtakoja, kiek vietos skalbyklė užims. Reikia pasirinkti tokią skalbimo mašiną, kuri patalpoje atrodytų ekologiškai, neišsiskirtų iš likusių baldų.
  • Darbo režimų skaičius ir galimybė konfigūruoti norimus parametrus.
  • Skalbimo mašinos valdymo būdas: mygtukai, jutiklis arba sukamieji mechaniniai jungikliai.
  • Programos parametrai: jų trukmė, gręžimo greitis.
  • Papildomų funkcijų prieinamumas.
  • Kaina – neviršija 15 tūkstančių rublių už kiekvieną modelį.

Be to, rinkdamiesi skalbimo mašinas įvertinimui, atsižvelgėme į klientų atsiliepimus „Yamarket“.

Indesit IWSD 6105 B – skalbimo mašina su būgno balanso valdymu

Tai kompaktiškas siauras modelis, puikiai tinkantis mažam butui. Nuimamas dangtelis leidžia pastatyti skalbimo mašiną po stalviršiu virtuvėje arba komoda vonioje. Dėl šios priežasties modelis tikrai sutaupo vietos namuose.

Skalbimo mašina turi plastikinį baką, kuris sumažina jos svorį ir sumažina triukšmo lygį eksploatacijos metu. Tačiau kartu tai padaro įrangą gan trapią – transportuojant reikia būti itin atidiems.

Nepaisant kompaktiško dydžio, skalbimo mašina talpina iki 6 kg skalbinių, todėl puikiai tinka didelei šeimai. Viso ciklo vandens suvartojimas yra apie 50 litrų. Įrengtos 8 programos, įskaitant sportinių batų skalbimą, greitąjį režimą, švelnių audinių skalbimą, vilnos ir dėmių šalinimo režimą. Pastaroji funkcija ypač aktuali šeimoms su mažais vaikais, kuriose kasdien tenka nuplauti labai skirtingo pobūdžio taršą.

Triukšmo lygis yra vidutinis dėl būgno balanso valdymo. Reguliuoja gumulėlių susidarymą skalbimo metu, jiems susidarius, pradeda suktis į kitą pusę, mažindamas greitį, kol visiškai išsijungia. Ši funkcija ne tik sumažina triukšmo ir vibracijos lygį, bet ir prailgina skalbimo mašinos tarnavimo laiką.

Taip pat modelis leidžia kontroliuoti putojimo kiekį. Jei surinkote per daug skalbimo miltelių ar skalavimo priemonės, po skalavimo įsijungia papildomas režimas: siurblys pašalina likusias putas ir papildomai apsaugo įrangą nuo drėgmės.

Skalbimo mašina turi dalinę apsaugą nuo nuotėkio. Ant korpuso sumontuoti davikliai, kurie blokuoja vandens lūžį nenumatytos situacijos atveju.

Remiantis apžvalgomis, modelį lengva įdiegti ir konfigūruoti. Tinka bet kokio dydžio patalpoms. Dėl tylaus veikimo jis gali veikti net ir vaiko miego metu.

Vidutinė Indesit IWSD 6105 B kaina yra 14200 rublių.
kompaktiškas modelis

kompaktiškumas;
didelė talpa;
būgno balanso ir putojimo kontrolė;
dalinė apsauga nuo nuotėkio;
daug programų.
nėra apsaugos nuo vaikų;
labai ilgi skalbimo ciklai.

Zanussi ZWSO 6100 V – skalbimo mašina su maksimaliu temperatūrų diapazonu

Tai dar vienas kompaktiškas modelis su nuimamu dangteliu, puikiai tinkantis mažiems butams dėl savo mažo dydžio ir galimybės įmontuoti į baldus. Jame telpa iki 4 kg sausų skalbinių, todėl jį dažniau renkasi vieniši žmonės arba jaunos bevaikės poros.

Įrengtas 9…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *