tekantys vandens šildytuvai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Balandžio mėn

Šiltas vanduo mums būtinas, jei norime plauti indus ar gražiai išsimaudyti. Tai, kas įmanoma vienos šeimos namuose, yra vandens šildytuvas. Rinkoje rasite daugybę įrenginių, todėl juos išanalizavome, kad būtų lengviau pirkti. Mes atsižvelgėme į daugelį parametrų, tokių kaip kaina, galia ir slėgis. Reitingo viršuje rasite „Termet Termaq Electronic G-19-02“. Tai moderni ir saugi įranga. Jo valdymas yra paprastas, nes jis įjungiamas vienu mygtuku. Krosnelę galima montuoti tiek vonioje, tiek virtuvėje. Dėl mažų matmenų jis neužima vertingos vietos. Gamintojas užtikrina, kad modelis sunaudotų mažiau dujų nei panašūs rinkoje esantys prietaisai, o tai sukuria mažas sąskaitas. Verta paminėti, kad šildytuvas turi gražų dizainą, kuris padidina estetinę kambario vertę. Jis yra antroje vietoje „Junkers Maxipower 2“ WRDP 11–2B. Modelis pasižymi tyliu veikimu, greitu uždegimu ir mažomis dujų sąnaudomis. LED ekrane rodoma informacija apie šildytuvo veikimą ir galimus gedimus, kurie palengvina darbą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį momentinį vandens šildytuvą pirkti?

Pirkimo vadovas

Vieno namo gyventojai tikrai žino, kad jie negali mėgautis šilta vonia be vandens šildytuvo. Deja, iš vandens tiekimo gautas skystis yra šaltas, todėl skalbti jame yra nepatogu. Jei aprašyta situacija jums artima, rekomenduojame investuoti į specialų šildytuvą. Jo dėka galite plauti indus ir išsimaudyti karštoje vonioje. Kadangi tai yra profesionali įranga, ją įsigyti nėra lengva. Žemiau yra vadovas, kuris padės jums rasti geriausią įmanomą įrenginį. Atsakysime į klausimą, kurį momentinį vandens šildytuvą pasirinkti.

Kas yra srauto šildytuvas?

Srauto šildytuvas šildo skystį, kai įjungiate karšto vandens čiaupą. Toks prietaisas montuojamas vienoje vietoje, taigi, jei norite, kad visame namuose būtų prieinamas karštas vanduo, turite įsigyti reikiamą skaičių šildytuvų.

Priežastis, kodėl verta rinktis tokią įrangą, yra ta, kad vandenį šildome tik tada, kai to reikia. Tai leis sumažinti sąskaitas, nes energijos suvartojama mažai. Tačiau jūs turite atsižvelgti į tai, kad atsukę čiaupą turite šiek tiek palaukti, kol vanduo sušils – priklausomai nuo modelio, šis laikas gali trukti kelias sekundes ar net 2 minutes.

Įrenginio galia

Pirmas dalykas, kurį reikia atidžiai patikrinti prieš perkant, yra šildytuvo galia. Kuo daugiau vatų turi įranga, tuo greičiau vanduo bus pašildomas. Modeliai, turintys šį parametrą nuo 2 kW iki 4,5 kW, daugiausia skirti sanitarinėms patalpoms (pvz., Garaže), kur šiltas skystis nenaudojamas per dažnai.

Kai šildytuvas bus naudojamas vienos šeimos name vonios kambaryje ar virtuvėje, galia neturėtų būti mažesnė kaip 5 kW. Geriausios įrangos atveju šis parametras gali siekti iki 19 kW. Įrenginiai, kurių galia yra 5 kW ir 19 kW, skiriasi ne tik šildymo greičiu, bet ir kaina. Deja, kuo efektyvesnis produktas, tuo didesnės pirkimo išlaidos.

Maitinimas – koks momentinis vandens šildytuvas yra geriausias?

Pirkdami tikrai turėsite pasirinkimą: dujinis ar elektrinis šildytuvas? Pirmoji įranga yra daug pigesnė. Priklausomai nuo modelio, prietaisas veikia degindamas SND, gamtines dujas, o kartais net ir abu. Jei tai jus dominantis modelis, rekomenduojame investuoti į uždarą šildytuvą. Tai yra daug saugesnis sprendimas, nes dujų nutekėjimo rizika tikrai yra kuo mažesnė. Atvira įranga yra alternatyva, tačiau socialinis pasitikėjimas ja mažėja kiekvienais metais. Taip yra dėl daugybės apsinuodijimo anglies monoksidu atvejų.

Antrasis tipas yra elektriniai šildytuvai, kurie vis labiau populiarėja. Taip yra dėl saugesnio darbo, nes jums negresia dujų sprogimas. Deja, elektra yra gana brangi. Dėl šios priežasties rekomenduojama mašiną paleisti tik tada, kai to reikia. Elektros įranga skirstoma į vienfazius ir trifazius gaminius. Pirmajam modeliui būdingas daug mažesnis efektyvumas, todėl jis rekomenduojamas mažose erdvėse. Savo ruožtu trifaziai įrenginiai turi turėti prieigą prie trifazio maitinimo šaltinio. Jų naudojimas yra gana brangus, bet ir efektyvesnis. Dėl šios priežasties jie daugiausia rekomenduojami didelių ūkių savininkams.

Saugumas

Geriausias momentinis vandens šildytuvas turi turėti išmetamųjų dujų jutiklį. Jei nustatoma anomalija, visi vožtuvai turėtų būti nedelsiant uždaryti. Dėl to sumažėja apsinuodijimo anglies monoksidu rizika. Šiuolaikinė įranga naudoja jonizacinį elektrodą, kad būtų išvengta nekontroliuojamo dujų nutekėjimo iš degiklio.

Temperatūros kontrolė

Kita įrangos klasė, į kurią reikia atsižvelgti, yra tai, kaip reguliuoti temperatūrą. Pirmasis tipas yra hidraulinis metodas, kuris susideda iš to, kad juo tekant vandeniui šiluma mažėja. Tai reiškia, kad kuo ilgiau maudomės ar plauname indus, tuo vanduo tampa šaltesnis. Ši sistema tikrai neveiks, kai vonios kambaryje bus sumontuotas šildytuvas.

Elektroniniai šildytuvai yra alternatyva. Juos skiria tiksli sistema, kuria mes nustatome galią ir darbinę temperatūrą. Vadinasi, vartotojas gali labiau kontroliuoti suvartotą energiją.

Momentiniai vandens šildytuvai geromis kainomis

Rinkoje rasite daugybę įrenginių, kurių kainos svyruoja nuo 100 PLN iki 1 200 PLN. Tokio didelio pirkimo išlaidų skirtumo priežastis yra galia. Mažesnės nei 5 kW galios įranga, nors ir pasiekia žemesnę vandens temperatūrą, yra gana pigi. Jo kaina neturėtų viršyti 300 PLN. Tačiau jei norite, kad mašina veiktų greitai ir efektyviai, investuokite į mažiausiai 15 kW galios modelį. Moderniausias prietaisas, kurio galia yra apie 19 kW, gali kainuoti iki 1100 zlotų.

Geriausi momentiniai vandens šildytuvai 2021 m

Kadangi rasti aukštos kokybės prietaisą užima daug laiko, mes paruošėme žemiau pateiktą momentinių vandens šildytuvų sąrašą. Mes išsamiai aprašėme 5 prietaisų pranašumus ir trūkumus, kurie tikrai padės jums rasti tinkamą modelį jūsų poreikiams.

Mūsų rekomendacijos

„Termet Termaq Electronic G-19-02“

Nuomonės apie momentinius vandens šildytuvus „Termet Termaq Electronic G-19-02“ yra labai glostančios. Šis produktas turi didelę galią (19,2 kW), o tai garantuoja efektyvų darbą. Be to, modelis turi daugybę apsaugos priemonių, kurios sumažina dujų suvartojimą ir sumažina nuotėkio riziką.Šis modernus modelis turi daugybę saugos funkcijų, tokių kaip degiklio uždarymo vožtuvas. Tai daroma uždarant vandens srautą. Be to, iš degiklio neišbėga nesudegusios dujos, o tai yra saugumo garantas. Be to, prietaisui būdingas tylus veikimas, todėl jis netrukdys kitiems namų ūkio nariams.

Kitas privalumas yra tas, kad vandens temperatūra yra pastovi, nepaisant dujų slėgio svyravimų. Korpusas pagamintas iš patvarių medžiagų, atsparių mechaniniams pažeidimams. Kad šildytuvas jums tarnautų ilgą laiką.
Vartotojai įvertino patrauklų kainos ir kokybės santykį. Be to, žmonės, nusprendę pirkti, gyrė didelę prietaiso galią. Šildytuvas veikia sklandžiai, o daugybė saugumo priemonių reiškia, kad nereikia jaudintis dėl apsinuodijimo.

„Termet Termaq Electronic G-19-02“ yra geras momentinis vandens šildytuvas iki 1000 PLN, kurio maksimali šilumos galia yra 19,2 kW. Įranga sveria 10,5 kg, o jos matmenys yra: aukštis – 58,5 cm, plotis – 36 cm ir gylis – 22 cm.

Privalumai

Naudojimo sauga:

Prietaisas valdo liepsnos liepsną, todėl liepsnai užgesus, dujų tiekimas automatiškai nutrūksta.

Tylus veikimas:

Šildytuvas eksploatacijos metu nesukelia didelio triukšmo, todėl namų ūkio nariai nesiskųs, kad sutrikdo jų ramybę.

Dujų taupymas:

Šildytuvas neturi budėjimo žvakės, leidžiančios mažesnes dujų sąnaudas, ji gali būti net kelios dešimtys kubinių metrų per metus.

Automatinis galios reguliavimas:

Įrangos galia automatiškai reguliuojama proporcingai tekančio vandens kiekiui. Tai užtikrina pastovią iš čiaupo tekančio vandens temperatūrą.

Paprasta naudoti:

Modelis išsiskiria lengvu valdymu. Šildytuvo veikimo nustatymai keičiami dviem rankenėlėmis.

Trūkumai

Neelegantiškas dizainas:

Pasak vartotojų, produktas neatrodo labai elegantiškas, todėl gali neigiamai paveikti kambario dekorą.

„Junkers Maxipower 2“ WRDP 11–2B

„Junkers Maxipower 2 WRDP 11-2B“ modelis yra vienas moderniausių prietaisų rinkoje. Jis pasižymi lengvu valdymu ir elegantišku dizainu, kuris nepažeidžia virtuvės ar vonios interjero.

Didžiausia gaminio galia yra 19,2 kW, o tai garantuoja efektyvų darbą. Net jei modelis veikia kelias valandas, jis nesuges. Greitas uždegimas reiškia, kad energijos nuostoliai yra minimalūs. Be to, eksploatuojant įranga sunaudoja mažai dujų. Dėl to jūsų sąskaitos nepadidės. Visą saugumą garantuoja įmontuotas LED ekranas, kuriame rodoma visa reikalinga informacija apie įrenginio veikimą, įskaitant galimus gedimus. Jonizacinis elektrodas apsaugo nuo nekontroliuojamo dujų srauto iš degiklio, todėl jums nereikia jaudintis dėl gedimo.

Nepaisant didelės pirkimo kainos, pateikiama įranga yra labai populiari tarp pirkėjų. Vartotojų nuomonė apie šį produktą yra labai glostanti. Modelis turi daugybę apsaugos priemonių nuo gedimų ir dujų nutekėjimo.

Šildytuvo „Junkers Maxipower 2 WRDP 11-2B“ matmenys: 58 cm x 31 cm x 22 cm, o maksimali šiluminė galia yra 19,2 kW. Įrenginys yra gamykloje paruoštas naudoti su GZ50 dujomis, jį taip pat galima pritaikyti skystam kurui – GZ41 arba GZ35.

Privalumai

Praktinis ekranas:

Prietaiso korpuse yra ekranas, kuris palengvina valdymą ir leidžia valdyti šildytuvo nustatymus.

Kompaktiški matmenys:

Įranga neužima daug vietos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *