Kategorijos
Uncategorized

Stereo sistema. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Stereo sistema – pirkėjo vadovas, reitingavimas ir testavimas

„Panasonic SC-PM250“ yra stereofoninė sistema, kuri įgijo didžiulį populiarumą tarp vartotojų. Kodėl? Visų pirma todėl, kad jis turi daug įdomių funkcijų, turi „Bluetooth“ ryšį, neužstringa diskų ir nėra trukdžių perduodant muziką iš telefono. Iš kur mes tai žinome? Pirma, atidžiai išnagrinėjome produkto savybes, antra, nusprendėme išanalizuoti vartotojų įvertinimus. Žmonės, nusprendę įsigyti būtent šią įrangą, pastebi, kad ji yra patikima, efektyvi, lengvai naudojama ir pigi. Negalime pamiršti ir gerų bei galingų garsiakalbių. Tačiau, jei šis modelis neatitiko jūsų lūkesčių, neatitinka jūsų interjero arba yra tiesiog nepasiekiamas, rekomenduojame kitą, ne mažiau įdomų bokštą, kuris yra „Blaupunkt MS40BT“. Šis prietaisas taip pat turi „Bluetooth“ ryšį, didelę radijo stočių atmintį ir yra labai paprastas naudoti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokią stereofoninę sistemą pirkti?

Stereo sistemos yra daugelio šiuolaikinių variantų, kurie gali integruoti papildomus įrenginius, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Todėl prietaisą pasirinkti nėra lengva. Taigi mes parengėme šį vadovą, kuriame, be svarbiausios informacijos apie šio tipo gaminius, taip pat atsakoma į klausimą – kurią stereo sistemą turėtumėte pasirinkti?

Tipai

Atsižvelgdami į struktūrą, galime išskirti šiuos bokštus:

Komponentas – profesionali garso aparatūra, susidedanti iš kelių modulių, sujungtų vienas su kitu specialiais kabeliais. Tokie elementai gali būti laisvai keičiami pagal pageidavimą, neatsižvelgiant į prekės ženklą. Tai leidžia mums sukurti savo stereofoninę versiją, kuri pateisins mūsų lūkesčius. Bokštą daugiausia sudaro stiprintuvas, CD ir DVD grotuvai bei garsiakalbiai. Papildomas elementas gali būti radijas. Prietaisas turi didelę stiprintuvo ir garsiakalbių muzikinę galią, o tai reiškia didesnę garso dinamiką.

Mikro ir makro – maži, dažnai patogūs muzikos rinkiniai, dažniausiai sudaryti iš pagrindinio bloko ir dviejų garsiakalbių. Taip pat yra sinchronizuotų versijų, kurias sudaro tik vienas elementas. Tokia įranga leidžia klausytis radijo, groti kompaktinius diskus ir DVD diskus. Senesni modeliai taip pat turi magnetofoną, kurio naujesniuose modeliuose jau nėra.

Pagrindiniame įrenginyje taip pat yra ekranas ir jutiklinis skydelis arba su mygtukais ir rankenėle, kuriais galime keisti radijo stotis, taip pat reguliuoti muzikos garsumą. Šio tipo gaminiui pirmiausia būdinga puiki garso kokybė ir platus muzikos formatų asortimentas. Be to, dėl įdomaus dizaino stereo sistema puikiai tinka mūsų interjerui. Mikro ir makro bokštai taip pat turi galimybę juos prijungti prie mėgstamiausio muzikos grotuvo ar išmaniojo telefono. Dėl to galima klausytis muzikos naudojantis mūsų telefonu.

Galia – kuri stereo sistema yra geriausia?

Būtinai patikrinkite savo modelio galią. Gera stereo sistema turėtų atitikti visus jūsų lūkesčius, susijusius su garso kokybe ir garsumu. Atminkite, kad kuo didesnė prietaiso galia, tuo garsiau jis veiks. Vidutiniškai vienos kolonos galia yra nuo 5 iki 50 W.

Žaidėjas

Perkant stereo sistemą verta pasidomėti pačiu CD ir DVD grotuvu. Jo užduotis yra konvertuoti skaitmeninį signalą į analogą, kuris tada siunčiamas į stiprintuvą. Tokiu būdu nuskaitomas disko, kuriame įrašyti įvairaus formato muzikos failai, įrašas. Priklausomai nuo modelio, grotuvai skiriasi tuo, kaip yra įdėtas diskas: viršus ar šonas.

Radijo imtuvas

Svarbus kiekvienos stereo sistemos elementas taip pat yra skaitmeninis radijas. Jame yra įmontuota RDS sistema, kurios užduotis yra rodyti programų pavadinimus, taip pat takelių pavadinimus ir atlikėjus. Toks radijo imtuvas taip pat turi galimybę išsaugoti stotis ar automatiškai ieškoti bangų.

Kietasis diskas

Naudodami standųjį diską stereofoninėje sistemoje, dešimtys muzikos takelių galime laikyti panašiai kaip ir kompiuteryje. Tai taip pat leidžia mums nukopijuoti muziką iš diskų, kad galėtume groti mėgstamas dainas, net neįdėdami disko. Priklausomai nuo modelio, stereofoninio kietojo disko talpa gali būti nuo 32 GB iki 160 GB.

Garsiakalbiai

Stereo sistemoje yra įmontuoti garsiakalbiai arba laisvai stovintys garsiakalbiai, kuriuos galima pastatyti bet kurioje kambario vietoje arba pakabinti ant sienos. Svarbu juos sutvarkyti taip, kad garsas gerai sklistų ir netrukdytų kiti prietaisai. Garsiakalbio korpusas gali būti pagamintas iš medžio arba plastiko.

Papildomos funkcijos

Kai kurie stereo sistemų modeliai turi papildomų funkcijų, kurios daro mūsų laiką dar malonesnį. Jie apima:

Gramofonas – vėl populiarėjantis įrenginys. Daugelis žmonių namuose turi dulkėtą gramofonų įrašų kolekciją, kurios galime klausytis savo stereofoninės sistemos su patefono funkcija dėka. Dauguma šių modelių yra pagaminti retro stiliaus.

Įrašymas – jei jums rūpi radijo programa ir neturite laiko jos klausytis, įrašymo funkcija jums tikrai bus naudinga.

Bevielis internetas – naudodamiesi šia funkcija mes galime klausytis muzikos nenaudodami jokių laidų. Atskiri mūsų stereo sistemos elementai yra integruoti per tinklą. Dėl to mes taip pat galime leisti dainas iš muzikos portalų, tokių kaip „YouTube“ ar „SoundCloud“.

Laikrodis su žadintuvo funkcija – kiekviename bokšte yra laikrodis, kurio dėka galime valdyti laiką. Naudodamiesi ekranu, mes taip pat galime nustatyti žadintuvą arba programuoti įrangą, kad ji išsijungtų ir įsijungtų savarankiškai.

Pažiūrėk

Taip pat pažvelkite į klausimą, susijusį su produkto išvaizda. Toks bokštas dažnai būna matomoje vietoje, todėl verta rinktis gerai pagamintos, elegantiškos struktūros modelį. Taip pat įsitikinkite, kad išlaikytos garsiakalbių ir paties bokšto dydžio proporcijos.

Stereofonai geromis kainomis

Rinkdamiesi tokią įrangą, būtinai vadovaukitės nurodyto modelio parametrais. Brangesnis įrenginys ne visada reikš geresnę garso kokybę ir atvirkščiai. RTV parduotuvėse galite rasti daugybę šios rūšies įrenginių, kurių kaina svyruoja nuo 200 PLN iki kelių tūkstančių PLN.

5 geriausi stereofonai. Nuomonės 2021 m

Dabar, kai žinote, kas yra geros stereo sistemos, kviečiame susipažinti su gerais, įdomiais produktais. Žemiau pateikiame stereo sistemų reitingą su penkiais įdomiais pasiūlymais.

1. „Panasonic“ SC-PM250 EC-S bokštas

„Panasonic SC-PM250“ yra belaidžio „Bluetooth“ technologijos įrenginys, palengvinantis muzikos srautą iš išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio. Tai labai patogus sprendimas.

Turtingas bosas ir aiškus garsas padarys jūsų muziką visiškai malonią. Toks bokštas gerai veiks ir per vakarėlį sode ar namuose.

Dėl mažo energijos suvartojimo, automatinio išsijungimo sistemos ir dėl to, kad prietaisas budėjimo režime sunaudoja tik 0,2 W, mes neturime jaudintis dėl savo sąskaitų.

Įrenginys turi USB įvestį, groja kompaktinius diskus ir CD-R / -RW, taip pat turi įmontuotą radiją su automatiniu derinimu. Įsimena iki 30 radijo stočių.

Kadangi šis modelis turi LCD ekraną, juo bus lengviau naudotis. Be to, tai palengvins nuotolinio valdymo pultas, taip pat pati „Bluetooth“ sistema.

Prietaisas yra gana mobilus. Šis produktas vertinamas dėl patikimo apdirbimo ir funkcionalumo. Be to, vartotojai teigiamai vertina šį modelį ir pabrėžia, kad tai labai gera ir pigi stereo sistema.

„Panasonic SC-PM250“ yra labai gera stereo sistema iki 400 PLN. Įrangos galia yra 20 W. Komplekto matmenys yra tokie: 18,4 cm x 12,3 cm x 22,8 cm.

Privalumai

Belaidis ryšys:

Prietaisas turi belaidį „Bluetooth“ ryšį, todėl muziką galima perduoti be laido. Tiesiog susiekite stereofoną su telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Ši veikla neturėtų būti daug laiko reikalaujanti ar sudėtinga.

Garso kokybė:

Įrangai naudojama „D.Bass“ sistema, suteikianti įdomų ir geros kokybės garsą. Verta paminėti ir „Surround“ standartą – jo dėka garsas yra erdvinis, o tai ypač svarbu žiūrint kino produkciją.

Automatinis išjungimas:

Vartotojas turi galimybę automatiškai išsijungti po tam tikro laiko. Dėl to stereoaparatas nenaudoja energijos, kai jis nenaudojamas.

Skaitmeninis radijas:

Pirkdami „Panasonic SC-PM250“ galėsite ne tik klausytis muzikos iš USB, telefono ar kompaktinių diskų. Įrenginyje taip pat yra skaitmeninis radijas. Galite išsaugoti mėgstamas stotis, kad negaištumėte laiko kaskart jas nustatydami.

Nuotolinio valdymo pultas:

Komplekte yra nuotolinio valdymo pultas – galime pakeisti takelius ar bendruosius įrangos nustatymus prie jo nepriėję.

Trūkumai

Garso vėlavimas, palyginti su vaizdu:

Kai kurie vartotojai pastebėjo žemą garso vėlavimą per vaizdo įrašą.

2. „Blaupunkt MS40BT Bluetooth“ kompaktinių diskų USB MP3 bokštas

„Blaupunkt MS40BT“ yra mikrosistema, pasižyminti tvirtu apdirbimu ir labai patraukliu dizainu. Įrenginys turi praktišką diskų įrenginį, leidžiantį kompaktinius diskus ir CD-RW diskus.

Šiame modelyje yra įmontuotas „Bluetooth“ modulis, kurio dėka bokštas yra suderinamas su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais. Įrenginys taip pat turi USB prievadą, leidžiantį prijungti MP3 ar atminties įrenginį su dainomis (palaiko laikmeną, kurios maksimali talpa yra 32 GB). Negalima pamiršti, kad bokšte yra radijas su didele atmintimi, net 50 stočių.

Šio rinkinio garsiakalbių matmenys yra: 14 cm x 30 cm x 21 cm, o paties bokšto matmenys: 23 cm x 15 cm x 23 cm. Prietaisas aprūpintas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *