Stanhope Galerija

Šiuo metu Azijos ir Ramiojo vandenyno meno kuratoriaus vadovas Kvinslando meno galerijoje / Modernaus meno galerijoje Brisbene dr. Stanhope’as vaidins beveik 30 metų kuratoriaus ir režisieriaus patirtį Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Dr. Stanhope’as nekantriai prisijungs prie galerijos ir prisidės prie jos augimo.

„Tikra privilegija prisijungti prie Govetto-Brewsterio meno galerijos / Len Lye centro šiame reikšmingame jos unikalios istorijos taške.“

„Nekantriai laukiu darbo su labai motyvuota galerijos komanda,„ Len Lye “fondu ir„ Te Kaunihera-ā-Rohe o Ngāmotu New Plymouth “rajono taryba, kad sustiprintumėte institucijos, kaip pagrindinio Ramiojo vandenyno šiuolaikinio meno centro, pozicijas, teikdami pirmenybę įvairiems vietos bendruomenes ir menininkus bei išplėsti nacionalinę ir tarptautinę auditoriją “.

Dr. Stanhope’as prisijungia prie „Govett-Brewster“ komandos nuo 2021 m. Kovo 1 d.

Apie Zara Stanhope:

– Dr. Stanhope’as yra AUKlando AUT universiteto Meno ir dizaino mokyklos docentas

– Ji yra įgijusi daktaro laipsnį Australijos nacionaliniame universitete, Kanberoje, menų ir socialinių mokslų mokykloje.

– Ji dirbo pagrindinius vaidmenis Oklando meno galerijoje „Toi o Tāmaki“, Heide modernaus meno muziejuje, Monasho universiteto meno muziejuje (Melburnas) ir Adamo meno galerijoje (Velingtonas).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *