Samsung Galaxy Watch Active 3 – ar verta pirkti

Samsung Galaxy Watch Active 3 yra Pietų Korėjos gamintojo naujovė. Pabandykime išsiaiškinti, ar verta leisti pinigus tokiai įtaisui.

Turinys

Įranga

Galimybės

Išvaizda

Specifikacijos

Ekranas

Baterija

Vidutinė kaina

Privalumai ir trūkumai

Samsung Galaxy Watch Active 2

Pakuotė pasikeitė, palyginti su ankstesne laikrodžio versija. Vietoj juodos kvadratinės dėžutės „Samsung Galaxy Watch Active 3“ yra baltame pailgame dėkle, kuriame yra:

 • išmanusis laikrodis;
 • odinis diržas;
 • belaidis įkrovimas su planšete gale;
 • nurodymas.

Ankstesniame modelyje laidas buvo nuimamas, o vietoj planšetinio kompiuterio naudota doko stotelė, ant kurios buvo patogu uždėti laikrodį. Tačiau komplekte esantis dirželis buvo silikoninis.

„Samsung Galaxy Watch Active 3“ funkcijos

Lyginant su Samsung Galaxy Watch Active 2, naujosios programėlės galimybės nepasikeitė. Galite skambinti ir atsiliepti į skambučius, rašyti žinutes, reguliuoti kiekvienos programos garsumą atskirai ir nutildyti išmanųjį telefoną uždengę ekraną ranka.

Yra eSIM funkcija, kuri nuskanavus QR kodą laikrodį paverčia atskiru išmaniuoju telefonu, tačiau Rusijoje ji neveikia, skambučiai priimami per Wi-Fi.

Taip pat yra SOS parinktis – galimybė perduoti koordinates į adresatus, iš anksto nurodytus pagalbos skambučiams.

Galite padaryti ekrano kopijas ir siųsti jas į savo išmanųjį telefoną. Jei tai padarysite vieną kartą, išmanusis laikrodis kiekvieną naują ekraną automatiškai perkels į telefono atmintį.

[elementor-template id=»5816″]

Jutikliai. „Samsung Galaxy Watch Active 3“ gali išmatuoti:

 • atmosferos slėgio lygis;
 • nueitų žingsnių skaičius ir sudegintos kalorijos;
 • deguonies lygis kraujyje;
 • širdies ritmas;
 • slėgis;
 • aplinkos apšvietimo lygis.

Taip pat laikrodyje yra įmontuotas giroskopas, kuris, priklausomai nuo laikrodžio padėties, keičia orientaciją į portretą arba peizažą ir stebi miegą.

Specialių aplikacijų pagalba galite kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, spaudimą, svorį, išgeriamo skysčių kiekį ir moterišką ciklą.

Yra EKG jutiklis, bet jis neveikia Rusijoje.

Veiklos kontrolė. Be standartinio žingsnių ir kalorijų skaičiavimo su Samsung Galaxy Watch Active 3, galite valdyti beveik visų rūšių veiklą ir pratimus. Galite pradėti skaičiuoti atliktų pratimų skaičių, pavyzdžiui, pritūpimai, rankų lenkimas-tiesimas, jėgos pratimai.

Taip pat galite paleisti specialius veiklos režimus:

 • plaukimas;
 • joga;
 • žygis;
 • tempimas;
 • Pilatesas;
 • važiavimas dviračiu.

Informacija sinchronizuojama su Samsung Health programėle, kurioje galima kurti treniruočių programas ir stebėti sporto pasiekimus. Ši parinktis nemokama tik „Samsung“ išmaniųjų telefonų savininkams.

Miego stebėjimas. Laikrodis apima 24/7 širdies ritmo monitorių. Jis seka miego fazes ir ryte matai, kiek valandų truko gilus, seklus ir REM miegas.

Jei išjungsite širdies ritmo monitorių, miegas bus stebimas per giroskopą. Tokiu atveju ataskaitoje atsispindės judrumo miegant laipsnis – nejudrus, jautrus ar neramus.

Vis dar nėra išmaniojo žadintuvo, todėl laikrodis atsibus nustatytu laiku, nepriklausomai nuo miego fazės.

Rotacinis benzelis. Daugelyje atsiliepimų atkreipiamas dėmesys į besisukančio benzelio patogumą – aplink ciferblatą besisukantis rėmelis, kuriuo galima valdyti laikrodį. Be to, jie atlieka apsauginę funkciją – toks išsikišimas dažnai smogia pirmą kartą, neleidžiantis pažeisti ekrano.

Benzelio dizainas ir jo valdymas jokių pakeitimų nesulaukė, viskas veikia taip pat kaip ir Samsung Galaxy Watch Active 2.

Bekontaktis mokėjimas. Naudodami Samsung Galaxy Watch Active 3 galite sumokėti už pirkinius. Norėdami tai padaryti, jums tereikia susieti kortelę „Samsung Pay“ sistemoje ir prijungti laikrodį prie terminalo, kad nurašytumėte lėšas.

Išvaizda Samsung Galaxy Watch Active 3

Pagrindinė visos Samsung Galaxy Watch linijos ypatybė – dizainas. Jie atrodo kaip įprasti laikrodžiai, kitaip nei kitų gamintojų kvadratiniai modeliai.

„Samsung Galaxy Watch Active 3“ yra dviejų dydžių:

 • 41 mm, o įstrižainė 1,2 colio;
 • 45 mm, o įstrižainė 1,4 colio.

Kiekvienas dydis yra su odiniu dirželiu. Patogus, atrodo reprezentatyviai, bet yra ir minusas. Negalite nardyti ir sportuoti su odiniu dirželiu, jei jis nuolat šlapias, jis greitai taps netinkamas naudoti. Tokiems tikslams geriau įsigyti plastikinę versiją.

Naujovės korpusas yra visiškai pagamintas iš nerūdijančio plieno, net ir galinėje pusėje, kur yra pulso jutikliai. Ankstesnėje „Galaxy Watch“ versijoje ši programėlės dalis buvo plastikinė.

45 mm laikrodį galima nusipirkti su titano korpusu, tačiau tai padidina programėlės kainą.

Korpusas matinis, akinimas netrukdo ryškiai saulei.


„Samsung Galaxy Watch Active 3“ specifikacijos

RAM kiekis yra 1 GB.

Informacijos saugojimo atminties kiekis yra 8 GB (užimta 1,8 GB…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *