rauto vandens filtrai iš geležies

Vanduo iš čiaupo jau seniai nebuvo patenkintas savo kokybe. Kol jis senais vamzdžiais pasiekia mūsų butus, į jį patenka rūdžių ir kitų kenksmingų medžiagų. Be to, mūsų vanduo labai kietas, virdulius nuo apnašų tenka valyti kartą per porą savaičių. Yra dvi išeitis – pirkti vandenį buteliuose, kuris yra brangus ir varginantis, arba naudoti srauto filtrus. Atrinkome šešis geriausius modelius tiems, kurie nori įsigyti srauto filtrą vandens valymui iš geležies.


  Kokį vandens filtrą pasirinkti

  • Montuojamas po kriaukle ir yra naudojami vandens iš čiaupo valymui. Jie gali turėti nuo trijų iki penkių kasečių. Vanduo iš dujotiekio praeina per juos prieš patenkant į atskirą maišytuvą. Jis pridedamas prie filtro ir turi būti sumontuotas ant kriauklės.
  • Skirta šalto vandens apdorojimuijo temperatūra neturi viršyti 30-35 °C.
  • Sukurtas slėgiui, kuris naudojamas Rusijos vandens tiekimo sistemoje. Optimalus – 3,5 – 4 atm, galimi šuoliai iki 7 atm. Todėl jungiant juos butuose 99% atvejų nereikės montuoti papildomos įrangos. Tačiau privačiame name gali tekti įsigyti siurblį, kad padidintumėte slėgį.
  • Prieš perkant filtrą vandens patartina atiduoti analizei, kad išsiaiškintumėte, nuo ko jį reikia išvalyti. Tokius tyrimus atlieka sanitarinės ir epidemiologinės stoties laboratorijos, privačios medicinos organizacijos, tokios kaip Invitro, ir net dideli prekybos centrai, tokie kaip Leroy Merlin. Adresus ir kainas nesunku rasti internete.
  • Peržiūrėkite visus pasiūlymus rinkoje. Dažnai parduotuvės organizuoja akcijas, o jūs galite gauti nemokamą diegimą. Ir tai svarbu, jei kriauklėje nėra skylės atskiram čiaupui. Ne kiekvienuose namuose yra įrankių metalui gręžti.
  tvirkštinio osmoso filtrai

  Kas išvalyta nuo

  Geras pratekėjimo filtras plovimui išvalo vandenį nuo chloro, kietumo druskų, kvapų ir nešvarumų. Išvalytame vandenyje išsaugoma natūrali mineralinė sudėtis ir naudingi mikroelementai: kalcis, magnis ir kalis.

  Vanduo paeiliui praeina per visas filtre sumontuotas kasetes.

  Dažniausiai pirmoji kasetė yra pagaminta iš polipropileno. Sulaiko smėlį, vamzdžių nuolaužas, rūdis. Dalelių dydis matuojamas mikronais.

  1 µm = 0,001 mm. Paprastai šios kasetės valo nuo 5–10 mikronų dalelių.

  Pirmojo etapo darbas yra svarbus, be jo didelės dalelės užkimštų antrąjį filtrą, taip sumažindamos normalų jo veikimą.

  Antrasis – giliai valo ir minkština vandenį.

  Trečia kasetė pašalina iš vandens mažiausius teršalų likučius.

  Pagrindinės valymo kasetės pagamintos iš aktyvuotos anglies, kuri gaunama iš kokoso kevalų. Jis laikomas efektyvesniu nei kitos kilmės anglis. Sidabro jonai dažnai dedami į kasetes vandeniui dezinfekuoti.

  Jei jūsų vietovėje vandenyje yra daug geležies, įprasti atvirkštinio osmoso filtrai jo neišvalys. Turite įsigyti specialų filtrą su šia funkcija.

  Geležies šalinimas

  Kiekvieno vandens filtrų gamintojo linijoje yra modelių su geležies šalinimo funkcija. Jie gali būti trijų pakopų (su trimis kasetėmis) arba keturių pakopų (su keturiomis kasetėmis).

  Naudojant trijų pakopų filtrus, geležies valymo kasetė dažniausiai yra pirmoji. Tokiu atveju gamintojai rekomenduoja įsigyti išankstinį filtrą ir sumontuoti jį į vandens tiekimo tinklą. Pliusas: visas į butą patekęs šaltas vanduo bus išvalytas nuo nešvarumų dalelių.

  Kasečių priežiūra

  Jei nežinote, kokį srauto filtrą geriau pirkti, taip pat sutelkite dėmesį į priežiūros išlaidas. Filtras montuojamas ilgą laiką, gamintojai nustato tarnavimo laiką iki penkerių metų. Garantinis aptarnavimas gali būti atliktas per dvejus metus.

  Bet kasetes reikia keisti dažniau. Ištekliai paprastai nurodomi litrais: vienos kasetės gali pakakti 4000 – 8000 litrų. Daugelis įmonių taip pat nurodo laikiną veiklos laikotarpį, pavyzdžiui, ne ilgiau kaip 6 mėnesius. Bet viskas priklauso nuo vandens suvartojimo intensyvumo, laikas yra nepatikimas atskaitos taškas, dažniausiai jis nurodo keitimo terminą.

  Greičiausiai nusausinanti kasetė yra kalkių nuosėdų šalinimo kasetė. Jo resursų su kietu vandeniu užtenka 1 – 4 mėnesiams. Kai kuriems gamintojams šią kasetę galima reanimuoti: išimti, perpilti per fiziologinį tirpalą ir vėl panaudoti.

  Tikslingiausia pakeisti kiekvieną kasetę pasibaigus jos galiojimo laikui, tačiau tai nepatogu ir tik nedaugelis yra pasirengę tai padaryti. Todėl dauguma įmonių siūlo keisti visas kasetes iš karto, kaip komplektą.  Vandens srauto filtrų po kriaukle

  Atsižvelgdami į klientų atsiliepimus, pasirinkome šešis pratekančio vandens filtrus su geležies šalinimo funkcija. Tai atsižvelgė į…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *