Profesionalių manikiūro ir pedikiūro priemonių apžvalga

Profesionalios ir kokybiškos priemonės manikiūrui ir pedikiūrui – esminis sėkmingo nagų priežiūros meistro atributas. Šių priemonių sąrašas gana platus, jų pagalba galima atlikti pačius subtiliausius darbus ir susidoroti su dauguma estetinių netobulumų.

Mūsų parduotuvėje yra keletas populiariausių prekių ženklų Zinger, Metzger, Staleks, Yoko ir Silver Star. O mūsų asortimentas nuolat plečiasi. Esant tokiai įvairovei, net ir įmantriausias meistras galės rasti sau geriausius įrankius.

instr.jpg

Pažvelkime į įrankius atidžiau.

Pradiniam nagų transformavimui „nuo nulio“ meistras turi turėti šį įrankių rinkinį:

1. Žnyplės (žnyplės)

kusachki.jpg

Priklausomai nuo paskirties, replės skirstomos į:

odelių žnyplės

Nagų žirklės

Žnyplės pedikiūrui.

Nagų žirklės yra gera ir patogi alternatyva nagų žirklėms ir puikiai tinka dirbti su kojų pirštais. Nuo odelių žnyplių jos skiriasi didesne galia, net ir vizualiai, ir ašmenų kampu – jis tiesus, kai odelių žnyplėse peiliukų kontaktinis kampas visada aštrus. Taip yra dėl nago plokštelės anatomijos.

Žnyplės pedikiūrui jie išsiskiria sustiprintu dizainu ir padidintais (pailgintais) ašmenimis – nuo ​​1 iki 2 cm.. Jų pagalba meistrai susitvarko net su įaugusiais nagais.

Odelių žnyplės. Populiariausia ir geidžiamiausia manikiūro/pedikiūro priemonė. Būtent ši priemonė reikalinga atliekant klasikinį briaunuotą manikiūrą/pedikiūrą, taip pat kai kurių tipų kombinuotą manikiūrą/pedikiūrą. Juos naudoti pakankamai paprasta, tačiau reikia būti atsargiems, kad nenusikąstumėte daugiau nei reikia ir būkite atsargūs, kad „nenuplėštumėte“ odelės.

Renkantis reples, reikia atkreipti dėmesį į įrankio jungties sujungimo tipą, žnyplių pjovimo briaunos galandimo kokybę, taip pat į spyruoklės tipą.

Ryšių tipai.

vidi.png

Profesionaliam naudojimui skirti modeliai su sraigtine jungtimi. Modeliai su movos jungtimi labiau tinka individualiam naudojimui. Taip yra dėl to, kad ne visi galandimo meistrai galandimui imasi pjaustytuvų su movos jungtimi. O kalbant apie galandimą, pastebime, kad Zinger, Metzger, Staleks, Yoko ir Silver Star įrankiai parduodami jau pagaląsti. Galandimo kokybę galite patikrinti nupjaudami plastikinį maišelį vielos pjaustyklėmis – jei pjūvis pasirodė lygus, skaidrus ir maišelis neprilipo prie vielos pjaustytuvų – galandimas yra idealus.

Pavasario tipas.

pruzhini.png

Spyruoklė, sumontuota tarp žnyplių rankenų, turi įtakos judesio minkštumui. Vielos pjaustytuvus galima įsigyti su 3 skirtingų tipų spyruoklėmis – vienguba, dviguba ir sraigtinė. Šio parametro įrankio pasirinkimas visiškai priklausys nuo meistro pageidavimų ir įpročių, tačiau daugelis pažymi, kad pjaustytuvai su viena spyruokle turi švelniausią eigą. Su dvigubai kietesniu. Spyruoklė užtikrina sklandų važiavimą ir tarnauja 2-3 kartus ilgiau.

Be to, pagrindinė vielos pjaustytuvų savybė yra jų pjovimo briaunos galandimo kokybė. Perkant vielos pjaustytuvus rekomenduojama patikrinti pjovimo briaunų kokybę taip: sujungus juos, ašmenys turi turėti tarpą per visą plokštumą, išskyrus antgalius, šis tarpas turi visiškai išnykti, kai pjaustytuvų rankenos yra lengvai paspaudžiamos.

Tokie rodikliai kaip ašmenų ilgis, rankenos ir žnyplių „kulno“ aukštis yra individualūs, ir kiekvienas pasirenka tuos, su kuriais jam patogiau dirbti.

2. Nagų ir odelių žirklės.

Juos galite atskirti pagal peiliukų formą: tiesūs – nagams, lenkti – odelėmis. Taip pat yra universalių žirklių, tačiau, kaip ir vielos pjaustytuvams, žirklių pasirinkimas priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Kokybės savybės, į kurias rekomenduojama atkreipti dėmesį perkant, yra tokios pačios kaip ir žnyplių.

nozhnitsi.jpg

3. Failai. Yra stambiagrūdžių ir smulkiagrūdžių, plastikinių, stiklinių, medinių, popieriaus ir putplasčio pagrindo, taip pat metalinių.

pilki.png

Minkštiems ir trapiems nagams geriau paimti plastikinę dildę arba ant medinio pagrindo, jie mažiausiai agresyviai veikia nago plokštelę. Galinga metalinė dildė puikiai tinka tankiems ir tvirtiems kojų nagams apdoroti. Stiklinės dildės ypač mėgstamos meistrų, nes jose dera patvarumas ir švelnus kontaktas su nagu. Kiekviena nagų dildė turi savo dangos abrazyvumo rodiklį – ant dangos esančių grūdelių dydį. Savotiška riba tarp dirbtinių ir natūralių nagų dildės yra 180 grūdų rodiklis. Visos nagų dildės, kurių grūdėtumas mažesnis nei 180, tinka dirbtiniams nagams ir dengimui. Nuo 180 ir daugiau tinka natūraliems.

keturi. Nuvalyti dulkes po plovimo padės ypatingas šepečiai dulkėms pašalinti.

.png

5. Pečiai ir stūmikliai (ietimis, kirviais). Pagalbinės priemonės odelės šalinimui.

shaber.jpg

Mentele prie nago prilipusi odelė atstumiama atgal, o stūmikliu patogu iškrapštyti pterigiumą (apatinį odelės sluoksnį, esantį prie nago plokštelės) ir …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *