Plaukų dažymo technikos: ombre, sombre ir bronding

Visai neseniai, pažodžiui pernai, mada sklandžiai pereiti nuo vienos spalvos prie kitos įsiveržė į įprastą plaukų dažymą. Ir dabar kiekviena gražuolė, eksperimentuojanti su savo garbanų spalva, bent kartą pagalvojo šią techniką išbandyti pati. Kalbame, žinoma, apie garsiąją ombre plaukų dažymo techniką, kurios dėka plaukų galiukų spalva skiriasi nuo plaukų spalvos ties šaknimis, o tarp jų nėra aiškios ribos. Laikui bėgant atsirado kitų madingų dažymo būdų, susijusių su ombre, pavyzdžiui, sombre ir bronding. Būtent šios 3 plaukų dažymo technikos šiandien pasirodė pačios populiariausios. Pakalbėkime apie juos.

1.jpg

Ombre, sombre ir bronding. Skirtumai

Dažniausiai pasirenkami plaukų dažymo būdai yra tikrai panašūs vienas į kitą, todėl kartais kyla sunkumų juos atskirti. Siūlome kartą ir visiems laikams išspręsti šią problemą ir nutraukti painiavą.

Pradėkime nuo ombre: Ombre yra sklandus perėjimas, kaip taisyklė, nuo tamsių plaukų spalvos prie šaknų iki šviesios plaukų spalvos galiukuose. Dažniausiai ombre daroma ant tamsių plaukų, nors galimi absoliučiai bet kokie eksperimentai su įvairiausiais atspalviais. Taikant šią techniką, reikia pažymėti, kad pakanka kontrastingo dažymo, perėjimas prasideda maždaug nuo plaukų ilgio vidurio.

Technika niūrus šiek tiek skiriasi: tai taip pat reiškia sklandų patamsėjimą arba pašviesėjimą, tačiau tik kai kurios sruogos yra spalvotos. Taip sukuriamas išdegusių plaukų efektas, o perėjimo iš vienos spalvos į kitą riba vos pastebima. Vos pastebimo krašto priežastis taip pat yra mažas dažymo kontrastas ir tai, kad spalvų perėjimas prasideda labai arti šaknų, palyginti su ombre.

Dabar rezervavimas: šarvuoti plaukai atrodo natūraliausi, palyginti su dviem ankstesniais tipais. Šios technikos esmė yra tokia: parenkami ne daugiau kaip 3 vienas kito arti atspalvių, kurių skirtumas tiesiogine prasme yra 2–3 tonai. Šios spalvos dažomos tolygiai paskirstytomis sruogomis nedideliu atstumu nuo šaknų. Sukuria išdegusių plaukų efektą, tačiau šį kartą nėra sklandaus spalvos perėjimo. Iš šono ši šukuosena atrodo erdvesnė.

3.jpg

Dažymo technika

Pačios šios 3 technikos nėra sunkios, bet tik jei jas atlieka meistras. Žinoma, plaukų dažymas namuose taip pat turi savo vietą, tačiau vieną iš šių technikų atlikti savarankiškai nebus lengva. Todėl mes apsvarstysime visus dažymo proceso etapus, naudodamiesi 3 galimų dažymo būdų pavyzdžiu.

ombre

Kadangi ombre dažnai atliekamas ant tamsių plaukų, mes apsvarstysime šią konkrečią parinktį. Jei turite juodai dažytus plaukus, pirmiausia turite nuplauti spalvą.

 1. Plaukai viršuje surenkami į uodegą deimanto pavidalu. Ši plaukų dalis dalyvaus procese.
 2. Dažnomis šukomis ar šepečiu iš natūralios vilnos padaroma krūva.
 3. Šviesinimas atliekamas keliais etapais, priklausomai nuo pradinės plaukų spalvos. Dažiklis teptuku paskirstomas per sruogų paviršių iki krūvos vietos. Spalvotos sruogos suvyniotos į foliją.
 4. Dabar plaukai nuo „uodegos” yra dažyti. Dažymas atliekamas tuo pačiu būdu, o garbanos taip pat suvyniotos į foliją.
 5. Dažai nuplaunami po to, kai plaukai pašviesėja iki norimo lygio.
 6. Atskiesta tonizuojanti kompozicija tepama ant nuskaidrėjusių plaukų galiukų.
 7. Po kurio laiko turėtumėte plauti plaukus.

o.jpg

Sombre

Dažų spalvos pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo plaukų spalvos: atspalviai turi būti arti vienas kito, kad šukuosena atrodytų natūraliau.

 1. Dažai tepami ant plaukų arba atskirų iš anksto pasirinktų sruogų per visą ilgį, atsitraukiant apie 5 cm nuo šaknų.
 2. Dažai ant plaukų išlieka 10 minučių, po to nuplaunami vandeniu.
 3. Dažai tepami dar kartą, bet dabar per vidurį plaukų ilgio ir paliekami pusvalandžiui. Tada jis nuplaunamas vandeniu.
 4. Dabar dažymo kompozicija tepama tik ant plaukų galiukų, kur išlieka 40 minučių.
 5. Po dažymo procedūros galvą reikia nuplauti.

s.jpg

Rezervavimas

Šio tipo dažymas taip pat apima atspalvių pasirinkimą arti vienas kito, pageidautina ne daugiau kaip 3. Verta pasirinkti toną pagal pagrindinę plaukų spalvą.

 1. Plaukai skirstomi į kelias dalis: dalis plaukų priekyje, šonuose, pakaušyje ir viršuje.
 2. Dažymas šviesiomis spalvomis prasideda nuo pakaušio su nedideliu įdubimu nuo šaknų. Atskiros sruogos suvyniotos į foliją.
 3. Tada viršutinė plaukų dalis nudažoma kiek šviesesniu atspalviu, tai suteiks būsimai šukuosenai vizualinės apimties.
 4. Nuėmus foliją, dažai kruopščiai nuplaunami vandeniu.
 5. Bet kokia tvarka parenkamos sruogos, kuriose atliekamas paryškinimas. Tai bus paskutinis užsakymo etapas.
 6. Procedūros pabaigoje rekomenduojama išplauti plaukus.

b_1.jpg

Po bet kokio dažymo įsitikinkite, kad…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *