Patikimų mėsmalių gamintojų pasirinkimas

Spręsdami, kokią mėsmalę geriau pirkti, dažnai atkreipiame dėmesį ne tik į technines specifikacijas, bet ir į gamintoją. Turėdami tuos pačius rodiklius, daugelis rinksis žinomo prekės ženklo modelį – jie ne tik pasižymi aukštesniu patikimumo įvertinimu, bet ir geriau dirba su klientais. Bet ar tikrai taip yra visada? Išanalizavome ir išsiaiškinome, kad ne – ne visada.

Sudarėme pasirinkimą, kuriame yra geriausių mėsmalių gamintojų, iš kurių galite įsigyti įrangą nesibaiminant dėl ​​kokybės.


  Kaip renkamės prekės ženklus?

  Apžvelgėme visus žinomus ir ne tokius gamintojus. Atrinkimui atrinkome keletą, štai į ką atsižvelgėme rinkdamiesi:

  1. Informacijos apie gamintoją yra pakankamai atviruose šaltiniuose, jo negalima pavadinti daiktavardžiu.
  2. Gamintojo įranga paklausi jau mažiausiai porą metų.
  3. Prekės ženklas turi paslaugų centrus Rusijos Federacijoje. Tai svarbu, nes mėsmalė nėra pigus produktas. Jei kažkas sugenda ir negali būti sutvarkytas, teks išmesti daug pinigų į kanalizaciją. Todėl paslaugų centrai turėtų būti prieinami daugumoje didžiųjų Rusijos Federacijos miestų. Čia pasirodė šiek tiek sudėtingiau: žinote ką, kai kurių prekių ženklų paslaugų centrai Rusijos Federacijoje yra uždaryti. Todėl neaišku, kas bus toliau.
  4. Daugumą komponentų ir atsarginių dalių galima parduoti nemokamai. Jei staiga jūsų mieste nėra oficialaus aptarnavimo centro, galite užsisakyti komponentus ir atvykti pas gerą meistrą, paprašyti pataisyti mėsmalę.
  5. Į superekonominės klasės mėsmalių gamintojų atranką už 3 kapeikas už maišą nepriėmėme. Mes negalime jų rekomenduoti.

  Wollmer

  Rusijos buitinės technikos prekės ženklas, vienas iš mėsmalių pardavimo lyderių. Į mūsų pasirinkimą jis pateko dėl aukšto įrangos patikimumo lygio, įvairios konfigūracijos ir puikaus klientų aptarnavimo. Wollmer mėsmalės išsiskiria metalinėmis pavarų dėžės krumpliaračiais, aštriais pjautuvo formos peiliais, galinčiais susidoroti net su raumeninga mėsa, taip pat galimybe surinkti savo įrangą.

  Perkamiausias yra M905 X-Power mėsmalė su dviem greičiais ir atbuline eiga. Į komplektą įeina du pjautuvo formos peiliai, trys grotelės, dešrelių priedai, stūmiklis ir priedas grotelėms valyti. Jei pageidaujate, pakuotę galite papildyti kūgio formos daržovių pjaustyklėmis, kurios susmulkinamos be trukdžių, ir sulčiaspaude.

  Liniją sudaro mėsmalės:

  • M901, kainuoja apie 24 tūkst
  • M907 stiprus plienas, kainuoja apie 20 tūkst
  • M905 X-Power, kainuoja apie 23 tūkst

  Elektrinės mėsmalės Wollmer M905 apžvalga: analizė iki varžto

  Patikimumas. Įmonė teikia pirmenybę patikimumui, todėl, skirtingai nei kiti gamintojai, Wollmer mėsmalės komplektuojamos su metalinėmis pavaromis. Tai padidina tarnavimo laiką, o naudojimui namuose mėsmalė tampa beveik amžina, o tai labai sutaupo biudžetą ateityje. Kitas privalumas yra eksploatacinių medžiagų prieinamumas. Tai svarbus veiksnys, nes nereikia ieškoti analogų ar net atsikratyti mėsmalės, jei, pavyzdžiui, peilis tampa netinkamas naudoti ar pametate dalį.

  Klientų aptarnavimas. Išanalizavę įmonės atsiliepimus matome, kad gamintojas reaguoja į kiekvieną pranešimą ir nepalieka kliento vieno su savo problema. Wollmer taip pat turi Wollmer Care pogarantinio aptarnavimo programą. Ji pratęsia paslaugą dar metams, kur kiekviena problema bus sprendžiama gamintojo lėšomis, įskaitant pristatymą į servisą ir atgal, į programą taip pat įeina: nemokamas eksploatacinių medžiagų keitimas, papildoma nuolaida visoms prekėms ir galimybė išleisti „Prekyba“. Įgalioti aptarnavimo centrai yra 15 Rusijos Federacijos miestų ir trijuose Kazachstano miestuose. Bet net jei jūsų vietovėje nėra ASC, įmonė pasirūpina visais transporto rūpesčiais ir išlaidomis: mėsmalės per SDEK bus pristatytos į Sankt Peterburgą, atlikus diagnostiką ir remontą, grąžins tuo pačiu keliu. Oficialioje gamintojo svetainėje yra internetinis asistentas, kuriam galite užduoti visus klausimus apie techniką ir gauti atsakymą per trumpą laiką.  Moulinex

  Prancūzų prekės ženklas, įkurtas 1922 m., siūlo skirtingus mėsmalių modelius, kurių kaina nuo 6 iki 20 tūkstančių rublių. Įmonė nuolat gerina kokybę: aukščiausios kokybės mėsmalėse klasikinius trintuvus pakeitė kūgio smulkintuvai, kad nestrigtų faršas. Taip pat išsiplėtė įranga – yra atskiri purkštukai pjaustymui.

  Perkamiausias yra HV7 PRO 8in1 ME558810, kurio galia yra 500 W. Daugiafunkcinis modelis apdoroja iki 3,9 kg per minutę ir netgi susidoroja su kieta mėsa dėl atvirkštinės funkcijos. Rinkinį sudaro trys antgaliai gaminiams pjaustyti ir smulkinti, trys nerūdijančio plieno grotelės skirtingo malimo maltai mėsai ir du priedai kepimui…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *