Neoninius pigmentus naudojame įvairiais būdais

Neoniniai pigmentai vis dar tokia pat smulki pudra, kaip ir kiti, tačiau ši masė nėra tokia biri, labiau pasiduoda gumulams ir kažkuo primena krakmolą. Na, o jų spalva, kaip rodo pavadinimas, ryški, neoninė.

Turiu nedidelę Patrisa Nail neoninių pigmentų kolekciją, kurią sudaro pagrindinės spalvos: oranžinė, rožinė, mėlyna, šviesiai žalia ir violetinė. Naudodamas juos, parodysiu keletą dizaino variantų su pigmentais.

Kaip naudoti pigmentus?

Neoniniai nagų pigmentai gali būti naudojami dviem būdais:

  • patrinkite tiesiai ant nago paviršiaus ant lipnaus dangos ar dizaino sluoksnio;
  • sumaišykite su viršutiniu sluoksniu arba spalvotu geliniu laku, kad gautumėte naujų spalvų ir sukurtumėte su jais.

Apsvarstykite kiekvieną iš šių variantų su jų niuansais ir pavyzdžiais.

Įtrinkite pigmentą į lipnų sluoksnį

Čia iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad viskas paprasta: pigmentas teptuku, pirštu ar specialiu aplikatoriumi perkeliamas ant gelinio lakavimo ar rašto. Bet yra niuansų.

  • Vieni pigmentai į gelinį laką įtrinami be lipnumo, kiti – tik ant lipnaus sluoksnio. Taigi neoniniai pigmentai priklauso antrajam, ir juos reikia tepti ant gelinio lakavimo arba ant viršaus su dispersija.
  • Pigmentu galite padengti ir visą paviršių (pavyzdžiui, padaryti gradientą), ir tik piešinį (arba padaryti gradiento piešinį!). Jei pasirinkote antrąjį variantą, pirmiausia svarbu pašalinti lipnumą nuo foninio gelinio lako, kad pigmentas prie jo nepriliptų, o liktų tik ant dizaino. Na, o pačiam piešiniui reikia naudoti gelinius dažus su lipnumu.

Nusprendžiau padaryti šį abstraktų piešinį su neoniniu gradientu juodame fone:

Įtrinkite pigmentą į lipnų sluoksnį

Juodo fono gelinis lakavimas šiuo atveju padaro manikiūrą dar ryškesnį. Jei naudosite šviesesnius tonus, tai šiek tiek pritemdys neoną.

Pigmento maišymas su geliniu laku

Pigmentą galima atsargiai dėti ant viršaus ar pagrindo – tuomet išgausite tokias pat neonines spalvas kaip ir pati medžiaga.

Pigmentus galite maišyti ir su įprastais spalvotais geliniais lakais – tokiu būdu koreguojant pigmento kiekį jame išgausite tiek skirtingus tos pačios spalvos atspalvius, tiek ir visiškai skirtingas spalvas, jei į skirtingus gelinius lakus įdėsite tą patį pigmentą.

Šį dizainą dariau tik su dviejų spalvų geliniu lakavimu: viena iš jų su blizgučiais, o į antrą pridėjau 2 skirtingus pigmentus, taip gaudama dar 2 papildomas spalvas!

Pigmento maišymas su geliniu laku

Štai tokie skirtingi būdai, kaip panaudoti vieną nebrangią medžiagą!

Internetinė parduotuvė „KrasotkaPro“ dėkoja tinklaraštininkei Tatjanai Samalei už apžvalgą ir nuotraukas (tinklaraštis: Tanya).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *