Šiais metais tradicinė elektroninės technikos paroda vyko internetiniu formatu, tad visi norintys joje galėjo dalyvauti neišleisdami pinigų bilietui ir skrydžiui. Nepaisant naujos renginio formos, konferencija tradiciškai buvo kupina daug įdomių technologijų pasaulio naujovių.
Turinys
Išmanioji šiukšlių dėžė
Išmanusis seifas
Automatinės durys gyvūnams
automobilių medijos sistema
Vibruojantis tvarstis nuo streso
Kaukė su ausinėmis
Šachmatų lenta
namų šeimininkė robotas
Skaidrus televizorius
Skraidantis automobilis
Garsiakalbiai akiniams
Ateities fotelis
Vaikiškos ausinės
Perskaitykite mūsų įdomiausių gamintojų pasiūlymų pasirinkimą.
„Lasso“ yra išmani šiukšlių dėžė virtuvėje
Kasmet daugėja sąmoningų piliečių, besirūpinančių aplinka. Jie įvertins naują Lasso gaminį – buitinių atliekų perdirbimo įrenginį.
Jis pagamintas kompaktiško bako, primenančio skalbimo mašiną, pavidalu, į kurį galima sudėti plastiko, popieriaus ir stiklo atliekas. Prieš tai svarbu juos visiškai išvalyti nuo maisto likučių.
Įrenginys nustato atliekų rūšį ir jų apdorojimo galimybę, jei tai neįmanoma, grąžina atgal. Perdirbamos atliekos valomos garais ir susmulkinamos, po to laikomos atskirame sandėliavimo bloke. Kai procesas bus baigtas, į telefoną gausite pranešimą ir liks tik užsisakyti šiukšlių išvežimą. Prietaisas padeda ne tik sutaupyti laiko rūšiuojant atliekas, bet ir nebereikia dažnai išnešti šiukšlių ar plauti kibirą.
Išmanusis bakas yra vienas draugiškiausių aplinkai įrenginių, nes nebereikia papildomai rūšiuoti atliekas – daugiau žmonių gali pasirūpinti aplinka. Gamintojo mobilioji aplikacija padės apsipirkti labiau apgalvotai – galėsite nuskaityti bet kurios prekės brūkšninį kodą ir gauti pranešimą, ar jo pakuotė yra perdirbama, ar ne.
Nepaisant neabejotinų tokio prietaiso pranašumų, jis netinka visiems.
Numatoma kaina po paskelbimo – 3500 USD, o matmenys netinka mažam butui.
Trova Home – išmanusis seifas
Tai elegantiškas seifas, kuris taps tikra namų puošmena. Jis yra kompaktiško dydžio, skirtas laikyti smulkiems daiktams: laikrodžiams, papuošalams, banknotams ir kt. Seifas yra padalintas į skyrius, kad būtų lengviau rūšiuoti. Puikiai tinka paslėpti nuo vaikų pavojingus daiktus, tokius kaip vaistai.
Atrakinti naudojamas ne standartinis kodas, o speciali programa. Seifą galima atidaryti iš telefono naudojant pirštų atspaudų jutiklį, PIN kodą arba veido atpažinimą.
Tokio įrenginio kaina yra 549 USD.
myQ Pet Portal – automatinės durys augintiniams
Tai kompaktiškos durys, kurios papildomai įmontuojamos į įėjimą. Jame sumontuotos kameros, IR jutikliai ir mikrofonai su garsiakalbiais – jie reaguoja į augintinio judesius ir pašalina riziką jam įstrigti.
Galite valdyti duris iš savo telefono – pasidomėkite, ar jos uždarytos, ar ne, taip pat atidarykite, jei reikia. Be to, galite įsigyti „Bluetooth“ antkaklį: uždėjus jį gyvūnui, jam priartėjus durys atsidarys automatiškai.
Tokia sistema kainuoja nuo 3000 USD, tačiau tai nėra vieninteliai kaštai. Kasmet turite sumokėti 200 USD prenumeratą, kad galėtumėte pasiekti programą, kuri saugo vaizdo įrašus iš kamerų.
Mercedes Hyperscreen – naujoviška automobilių medijos sistema
Tai prabangių Mercedes modelių daugialypės terpės sistema, kuri pramoginę funkciją atlieka neblaškydama vairuotojo dėmesio. Dirbtinis intelektas atsimena automobilio savininko įpročius, atidaro sekcijas ir paleidžia funkcijas, atsižvelgdamas į konkrečią situaciją ir atsižvelgdamas į individualias savininko savybes.
Gamintojai teigia, kad sistema geba įsiminti informaciją apie 7 žmones, todėl ja naudotis gali visa šeima individualiai. Jei ant priekinės sėdynės nieko nėra, ekranas tiesiog įsijungs.
Trys atskiri ekranai sudaro vieną skydelį, kurio įstrižainė yra 56 coliai. Jis sukietėja aukštesnėje nei 600 laipsnių temperatūroje…