Naujovės technologijų ir elektronikos pasaulyje. CES 2021 apžvalga

Šiais metais tradicinė elektroninės technikos paroda vyko internetiniu formatu, tad visi norintys joje galėjo dalyvauti neišleisdami pinigų bilietui ir skrydžiui. Nepaisant naujos renginio formos, konferencija tradiciškai buvo kupina daug įdomių technologijų pasaulio naujovių.

Turinys

Išmanioji šiukšlių dėžė

Išmanusis seifas

Automatinės durys gyvūnams

automobilių medijos sistema

Vibruojantis tvarstis nuo streso

Kaukė su ausinėmis

Šachmatų lenta

namų šeimininkė robotas

Skaidrus televizorius

Skraidantis automobilis

Garsiakalbiai akiniams

Ateities fotelis

Vaikiškos ausinės

Perskaitykite mūsų įdomiausių gamintojų pasiūlymų pasirinkimą.
„Lasso“ yra išmani šiukšlių dėžė virtuvėje

Kasmet daugėja sąmoningų piliečių, besirūpinančių aplinka. Jie įvertins naują Lasso gaminį – buitinių atliekų perdirbimo įrenginį.

Jis pagamintas kompaktiško bako, primenančio skalbimo mašiną, pavidalu, į kurį galima sudėti plastiko, popieriaus ir stiklo atliekas. Prieš tai svarbu juos visiškai išvalyti nuo maisto likučių.

Įrenginys nustato atliekų rūšį ir jų apdorojimo galimybę, jei tai neįmanoma, grąžina atgal. Perdirbamos atliekos valomos garais ir susmulkinamos, po to laikomos atskirame sandėliavimo bloke. Kai procesas bus baigtas, į telefoną gausite pranešimą ir liks tik užsisakyti šiukšlių išvežimą. Prietaisas padeda ne tik sutaupyti laiko rūšiuojant atliekas, bet ir nebereikia dažnai išnešti šiukšlių ar plauti kibirą.


„Lasso“ yra išmani šiukšlių dėžė virtuvėje
„Lasso“ yra išmani šiukšlių dėžė virtuvėje

Išmanusis bakas yra vienas draugiškiausių aplinkai įrenginių, nes nebereikia papildomai rūšiuoti atliekas – daugiau žmonių gali pasirūpinti aplinka. Gamintojo mobilioji aplikacija padės apsipirkti labiau apgalvotai – galėsite nuskaityti bet kurios prekės brūkšninį kodą ir gauti pranešimą, ar jo pakuotė yra perdirbama, ar ne.

Nepaisant neabejotinų tokio prietaiso pranašumų, jis netinka visiems.

Numatoma kaina po paskelbimo – 3500 USD, o matmenys netinka mažam butui.

Trova Home – išmanusis seifas

Tai elegantiškas seifas, kuris taps tikra namų puošmena. Jis yra kompaktiško dydžio, skirtas laikyti smulkiems daiktams: laikrodžiams, papuošalams, banknotams ir kt. Seifas yra padalintas į skyrius, kad būtų lengviau rūšiuoti. Puikiai tinka paslėpti nuo vaikų pavojingus daiktus, tokius kaip vaistai.


Trova Home – išmanusis seifas
Trova Home – išmanusis seifas

Atrakinti naudojamas ne standartinis kodas, o speciali programa. Seifą galima atidaryti iš telefono naudojant pirštų atspaudų jutiklį, PIN kodą arba veido atpažinimą.

Tokio įrenginio kaina yra 549 USD.

Technologijų paroda CES-2022: kas buvo įdomaus parodyta

myQ Pet Portal – automatinės durys augintiniams

Tai kompaktiškos durys, kurios papildomai įmontuojamos į įėjimą. Jame sumontuotos kameros, IR jutikliai ir mikrofonai su garsiakalbiais – jie reaguoja į augintinio judesius ir pašalina riziką jam įstrigti.

Galite valdyti duris iš savo telefono – pasidomėkite, ar jos uždarytos, ar ne, taip pat atidarykite, jei reikia. Be to, galite įsigyti „Bluetooth“ antkaklį: uždėjus jį gyvūnui, jam priartėjus durys atsidarys automatiškai.


myQ Pet Portal - automatinės durys augintiniams
myQ Pet Portal – automatinės durys augintiniams

Tokia sistema kainuoja nuo 3000 USD, tačiau tai nėra vieninteliai kaštai. Kasmet turite sumokėti 200 USD prenumeratą, kad galėtumėte pasiekti programą, kuri saugo vaizdo įrašus iš kamerų.

Mercedes Hyperscreen – naujoviška automobilių medijos sistema

Tai prabangių Mercedes modelių daugialypės terpės sistema, kuri pramoginę funkciją atlieka neblaškydama vairuotojo dėmesio. Dirbtinis intelektas atsimena automobilio savininko įpročius, atidaro sekcijas ir paleidžia funkcijas, atsižvelgdamas į konkrečią situaciją ir atsižvelgdamas į individualias savininko savybes.

Gamintojai teigia, kad sistema geba įsiminti informaciją apie 7 žmones, todėl ja naudotis gali visa šeima individualiai. Jei ant priekinės sėdynės nieko nėra, ekranas tiesiog įsijungs.


Mercedes Hyperscreen – naujoviška automobilių medijos sistema
Mercedes Hyperscreen – naujoviška automobilių medijos sistema

Trys atskiri ekranai sudaro vieną skydelį, kurio įstrižainė yra 56 coliai. Jis sukietėja aukštesnėje nei 600 laipsnių temperatūroje…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *