Mygtukų telefonų

Telefonai su mygtukais atrodo kaip praeitas šimtmetis išmaniųjų telefonų fone. Tačiau žmonės ir toliau perka paspaudžiamus mobiliuosius telefonus ir dėl geros priežasties:

  • jie ilgiau išlaiko įkrovą dėl mažo ekrano dydžio ir ne tokio nešvaraus procesoriaus;
  • mobilesni dėl kompaktiško dydžio, ypač atverčiamoje formoje;
  • nėra jautrūs virusų atakoms, nes nepalaiko potencialiai pavojingų programų, kurios gali būti netyčia įdiegtos išmaniajame telefone;
  • be erzinančio šlamšto socialiniuose tinkluose ir tiesioginių pranešimų.

Turinys

5 vieta: mygtukų telefonas INOI 105

4 vieta: telefonas su mygtukais TeXet TM-B227

3 vieta: telefonas su mygtukais Alcatel 3025 X

2 vieta: telefonas Nokia 2720 Flip

1 vieta: telefonas su mygtukais TeXet TM-513R


telefonijos

Kadangi mygtukų modeliai yra skirti daugiausia atlikti „rinkiklio“ funkciją, juos pasirenka ne kamera, procesorius ir kiti parametrai, kuriais konkuruoja išmanieji telefonai. Daugumai funkcijų telefonų pirkėjų svarbiausi kriterijai yra šie:

  • formos faktorius – klasikinis, atverčiamas arba slankiklis;
  • klaviatūra – malonus paspaudimas ir geras klavišų atsakas yra prioritetas;
  • atmintis – didelis vidinės atminties ir (ar) atminties palaikymas leidžia naudoti telefoną, taip pat ir kaip garso grotuvą;
  • autonomija – didėja proporcingai didėjant akumuliatoriaus talpai.

Surinkome 5 populiariausius telefonus, kurie parduodami 2020 m. gegužės mėn. Jame yra ir itin paprasti „babuškofonai“ su dideliais mygtukais, ir pažangūs modeliai, skirti naršyti internete ir net žiūrėti vaizdo įrašus „YouTube“.

[elementor-template id=»5816″]

5 vieta: mygtukas telefonas INOI 105. Nebrangus modelis skambučiams

INOI 105 kaina yra mažiausia mūsų sąraše. Tinka tiems, kurie ieško „rinkiklio” už prieinamą kainą. Pagrindinę telefono funkciją atlieka: garsumu pašnekovai nesiskundžia, mikrofonas irgi normalus. Teigiama, kad akumuliatoriaus talpa yra 600 mAh, tačiau akumuliatoriaus veikimo laikas yra tik 2-3 dienos, todėl jis netinkamas žygiams. Bet miestui – kaip tik.


Inoi 104

Yra net galinė kamera, tačiau tik 0,1 MP. Be to, yra radijas ir garso grotuvas. Vidinės atminties kiekis yra tik 32 MB, todėl medijos failams saugoti teks įsigyti USB atmintinę. Palaiko iki 16 GB.
Sukūrimo kokybė yra žemesnė nei vidutinė: plastikas neryškus, ekranas laikui bėgant susidėvi. Tačiau vargu ar buvo verta tikėtis kažko išskirtinio iš „kinų“ už butelio vyno kainą.

Vidutinė kaina: 650 rublių.


INOI 105

INOI 105

žema kaina
silpna baterija
žemos kokybės kėbulo medžiagos

4 vieta: telefonas su mygtukais TeXet TM-B227. Geras pasirinkimas vyresnio amžiaus žmonėms

Jei ieškote telefono vyresnio amžiaus žmonėms, patikrinkite TeXet TM-B22. Dideli mygtukai su geru atsaku, dideliais skaičiais ir klavišų dubliavimu balsu yra patogūs silpnaregiams. Jei asmuo visai nelinkęs suprasti technologijų, galite nustatyti greitą skambutį mygtukais nuo 1 iki 9.


TeXetTM-B22

Autonomija suteikia nuimamą 600 mAh bateriją. To pakanka 5-7 darbo dienoms. Galinėje pusėje sumontuotas garsiakalbis, todėl skambutį gerai girdi net ir silpnos klausos žmogus. Taip pat yra pagalbos skambučio mygtukas, kuriam galima priskirti 5 numerius. Jis yra oranžinis ir tekstūruotas.
Ekrano dydis yra 2,2 colio. Šriftas padidintas, tačiau jei žmogus turi regėjimo problemų, jam skirtas meniu gali atrodyti neįskaitomas. Tačiau šrifto padidinti negalima.

Vidutinė kaina: 1500 rublių.


TeXetTM-B22

TeXetTM-B22

dideli klavišai su dideliais skaičiais
kalbos sintezatorius
greitasis rinkimas ir pagalbos skambutis
garsiakalbis
negalima padidinti šriftų

3 vieta: mygtukų telefonas Alcatel 3025 X. Kompaktiškas modelis skirtas klausytis muzikos

Alcatel 3025X tiks tiems, kurie mėgsta kompaktiškus telefonus. Mygtukai yra dideli ir gerai reaguoja. Integruota atmintis 256 MB + galite įdiegti „flash drive“ iki 32 GB ir naudoti telefoną kaip garso grotuvą.


Alcatel 3025 XParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *