Masės papildai

Masės papildai tampa labai populiarūs tarp kultūristų, kad pagerintų jų sportinius rezultatus. Žmonės, kurie yra liesi arba turi per mažą svorį ir nori atrodyti bei jaustis raumeningesni, taip pat vartoja masės didinimo papildus.

Norėdami priaugti svorio, turite suvartoti daugiau kalorijų, nei kasdien sudeginate. Masės priauginimo papildai tikrai naudingi žmonėms, kuriems sunku priaugti svorio.

Masės priauginimo papilduose gausu angliavandenių, baltymų, riebalų, taip pat kitų sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, aminorūgščių, mineralų ir vitaminų.

Šiame straipsnyje papasakosime viską, ką reikia žinoti apie masės priauginimo papildus.

Kas yra masės papildai ?

Gaineris – tai maisto papildas, kuris padeda priaugti daugiau raumenų masės, nes jame yra pakankamai baltymų, angliavandenių ir galbūt riebalų.

Paprastai masės gaineris yra didelio kaloringumo papildų milteliai, jie padidina paros kalorijų kiekį ir skatina svorio augimą. Masės priauginimo papildus visada turėtumėte vartoti kartu su sveika ir subalansuota mityba.

Tačiau masės gainerio papildų sudėtyje tikrai yra mažiau baltymų nei kituose baltyminiuose papilduose, tačiau juose taip pat yra daug angliavandenių ir riebalų, kurie padeda priaugti masės.

Kodėl turėtumėte naudoti masės gainerį?

Rinkoje yra daug baltymų miltelių. Tačiau kodėl turėtumėte rinktis masės gainerio papildą?

1. Jei jums sunku suvartoti pakankamai kalorijų
Jei norite priaugti masės, turite suvartoti daugiau kalorijų, nei sudeginate. Taigi per dieną turite suvartoti bent 300-500 kalorijų daugiau, nei sudeginate sportuodami ar atlikdami kasdienius pratimus. jei stengiatės priaugti daugiau masės, bet nepriaugate svorio, vadinasi, neturite kalorijų pertekliaus. Norint priaugti masės, reikia perteklinio kalorijų kiekio. Masės priauginimo priemonės šias papildomas kalorijas pridės prie jūsų mitybos.

2. Jei nesuvartojate pakankamai makroelementų
Norėdami priaugti svorio, turite vartoti tinkamos kokybės ir kiekio makroelementų. Kadangi besaikis keptos vištienos ir kolos valgymas gali padidinti jūsų suvartojamų kalorijų kiekį, tačiau tai padės jums priaugti tik riebalų, o ne masės. Masės priauginimo papilduose paprastai yra subalansuotas mikroelementų kiekis, kuris yra būtinas, kad priaugtumėte masės.

3. Jei vartojate daug makroelementų turintį maistą
Kartais suvalgę daug makroelementų turinčio maisto galite jaustis apsunkę. Prieš treniruotę suvartotas gausus maistas gali smarkiai paveikti jūsų gebėjimą sportuoti. Nors dažniausiai po treniruotės jaučiatės alkani, suvalgę didelį kiekį maisto po bet kokios treniruotės galite jaustis išsipūtę. Vartojant masės priauginimo papildus, tokiu metu gali būti lengviau.

4. Jei nevartojate subalansuotos mitybos
Norėdami priaugti masės, turite turėti subalansuotą mitybą, kurioje būtų pakankamai angliavandenių, baltymų ir riebalų. Jei sunkiai sekasi laikytis subalansuotos mitybos su reikiamu kiekiu vaisių ir daržovių, tikrai galite rinktis masės priauginimo papildus. Visada atminkite, kad norėdami priaugti raumenų, turite suvartoti daugiau kalorijų, nei sudeginate, turite jas suvartoti tinkamu santykiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *