Manikiūras be dengimo

Natūralumas grįžta į madą: akį traukiančio makiažo nebuvimas, antakių tatuiruotės ir lengvi higieniški lūpų dažai vietoj ryškių lūpų blizgių – šiuolaikinių moterų tendencijos. Natūralus grožis liečia ir manikiūrą – daugelis merginų perėjo į „spalvų tylos“ režimą, atsisakė gelinio lakavimo, o dailiosios lyties atstovės dirbo masažuotojais, muzikantais, gydytojais, teisėsaugos pareigūnais ir anksčiau mėgdavo nepadengtą manikiūrą.

Kartu su jumis išsiaiškinsime visus šios procedūros privalumus ir išsiaiškinsime, kaip natūraliausiu būdu suteikti savo nagams tvarkingą išvaizdą ir grožį.

Vyriškas manikiūras

Vyrai taip pat dažo nagus – tai nenuostabu net Rusijoje. Spalvotas manikiūras tapo tendencija, prie kurios prisijungė daugybė Holivudo žvaigždžių, reperių ir kultūros veikėjų. Tačiau kasdieniame gyvenime didžioji dauguma vyrų, kurie tikrai rūpinasi savimi, vis tiek renkasi įprastą nedengtą higieninį manikiūrą. Tvarkingi pirštai su gražiais nagais ir apdorotomis odelėmis yra natūralūs ir stilingi, ypač jei vyras užima vadovaujančias pareigas, nes joks dalykinis susitikimas neapsieina be rankos paspaudimų.

Manikiūras vyrams

Vyriško manikiūro atlikimo technologija nedaug skiriasi nuo įprastos moterims skirtos procedūros, tačiau gali būti naudojamos ir kitos odos minkštinimo medžiagos bei priemonės odelių ir nagų gydymui. Vyrų nagai tankesni, o oda šiek tiek šiurkštesnė nei moterų, linkusi formuotis kukurūzams ir įtrūkimams, todėl vyriškam manikiūrui skirtos kompozicijos pripildytos didelės koncentracijos maistinių medžiagų ir drėkinamųjų medžiagų.

Norint suteikti nagams norimą ilgį ir formą, tinka dildės, kurių abrazyvumas yra 180-200 Grit. Kad ateityje išvengtumėte delaminacijos, dildydami laisvą kraštą, turite judėti tik viena kryptimi, nuo kampų iki centro. Apdorojimui tinka dildės, pagamintos iš bet kokios medžiagos, išskyrus metalą: mediniai, kartoniniai, deimantiniai modeliai bus puikus sprendimas. Buffs gali būti naudojamas vyriškam manikiūrui skirtiems nagams šlifuoti ir poliruoti – jie greitai ir kruopščiai išlygina plokštelės paviršių, suteikdami jam natūralų blizgesį.

Norėdami pašalinti odelę, jums reikės stūmiklio ir odą minkštinančio valiklio. Jų pagalba galite atstumti ir pakelti odelę, kad ją būtų galima saugiai pašalinti, taip pat išvalyti negyvų ptegiriumo sluoksnių likučius, kad būtų pasiektas didžiausias tikslumas. Vyriško manikiūro valikliai turi greitą minkštinamąjį poveikį, hipoalerginę sudėtį ir yra praturtinti aliejais bei ekstraktais, neutralizuojančiais šarmų ar rūgščių poveikį.

Manikiūro priemonės

Nepadengtas vyriškas manikiūras nepjauna odos ant šoninių volelių – ant jų pašalinamos tik atplaišos. Taip pat galite dildyti šiurkščią odą ant pirštų galiukų, esančių po laisvuoju nago kraštu, o tada problemines vietas patepti emolientu. Pasibaigus procedūroms rankos neturi kvepėti gėlių ar vaisių aliejais, todėl vyrams naudojami neutralaus, bekvapio pagrindo drėkikliai ir odelių priežiūros priemonės. Vyriškas manikiūras – tai standartinė higienos procedūra, reikalinga nagų ir rankų odos švarai, tvarkingumui ir sveikatai palaikyti, grybelinių ligų profilaktikai.

Moteriškas manikiūras be dangos

Šiuolaikinės sąlygos leidžia moterims daryti tai, kas joms patogu ir tuo pačiu išlieka tendencijoje: manikiūro be dangos mėgėjų yra tiek pat, kiek moterų, kurios renkasi ryškius, gilių atspalvių lakus. Be jokios abejonės, tvarkingi nagai be atplaišų, su gerai apdorotomis odelėmis ir teisinga forma atrodo gražiai ir estetiškai net be gelinio lakavimo. Natūralus, nepastebimas manikiūras dera prie bet kokio įvaizdžio, nedisharmonizuojasi su drabužiais ir nepriverčia tavęs pririšti prie grožio salono, nes peraugusią plokštelę galima pakoreguoti pati, kitaip nei geliniu laku padengtus nagus. Universalumas – didžiausias moteriško nedengto manikiūro pliusas: jei nuolat eksperimentuojate su stiliumi ir keičiate drabužius iš sportinio į dalykinį, turėtumėte pasirinkti šią procedūrą!

Moteriškas manikiūras

Tradicinis manikiūras apima kelis pagrindinius etapus:

  • gydomoji stiprinamoji vonia (aliejaus, druskos, vaistažolių);

  • šoninių keterų ir odelių apdorojimas;

  • suteikiant nagams norimą ilgį ir formą;

  • kukurūzų pašalinimas, šiurkšti oda;

  • nagų poliravimas ir rankų odos drėkinimas.

Natūralūs nagai be gelinio lakavimo – 2022 metų tendencija. Žinomų prekių ženklų grožio komandos mados savaitėse daugiausia dėmesio skiria natūralumui, o su pandemija susijęs karantinas privertė ne vieną merginą laikinai atsisakyti spalvoto dengimo ir pasirūpinti rašikliais savarankiškai. Paaiškėjo, kad išlaikyti tvarkingą geliniu laku neapkrautų nagų išvaizdą ir švarą yra daug lengviau, todėl ponios pradėjo teikti pirmenybę natūraliam manikiūrui net ir atsidarius visiems įprastiems grožio salonams.

Tačiau naujas mados ratas dar nereiškia, kad nuo higieniškos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *