Kokį telefoną pasirinkti mamai?

Tėvų perkėlimas į šiuolaikinius telefonus yra užduotis, pažymėta žvaigždute. Tačiau noras matytis su vaikais ir anūkais bei vaizdo skambučių pranašumai yra besąlygiški argumentai norint įvaldyti naują programėlę. Tačiau pokyčiams pasirengusi mama – tik pusė darbo.

Šiandien visiškai uždarysime šį klausimą ir išsiaiškinsime, kaip išsirinkti mobilųjį telefoną ar išmanųjį telefoną mamai: į kokius parametrus reikėtų atkreipti dėmesį renkantis išmanųjį telefoną ir kaip galiausiai nusiųsti legendinį „Nokia 3310“ į užtarnautą poilsį.

  Šios medžiagos gali jus sudominti: kaip prailginti savo išmaniojo telefono tarnavimo laiką ir kaip išsirinkti funkcinį telefoną


  Į ką atkreipti dėmesį perkant

  Integruota atmintis

  Čia saugomi pagrindiniai vartotojo duomenys: nuotraukos, vaizdo įrašai, muzika ir programos.

  Čia viskas paprasta: norime, kad mama galėtų saugoti daugiau duomenų – renkamės išmanųjį telefoną su didesne atmintimi.

  ✅ Jei mama naudojasi momentinėmis žinutėmis, banko programomis ir paštu, jai užteks 32–64 GB;
  Modelio pavyzdys: Samsung Galaxy A12 (SM-A127) 3/32 GB RU

  ✅Jei mama daug fotografuoja, filmuoja ir aktyviai atsisiunčia trečiųjų šalių programas, geriau fotografuoti 128–256 GB.
  Modelio pavyzdys: realme GT Master Edition 6/128 GB

  Išvada: jei esate pasirengęs paaiškinti savo mamai, kaip išvalyti talpyklą ir koks tai žvėris, tuomet galite apsvarstyti modelius su 32–64 GB vidinės atminties, jei ne, pirmenybę teikite išmaniesiems telefonams su atmintimi 128–256 GB.


  išmanieji telefonai

  RAM

  Programų paleidimo greitis ir programėlės kelių užduočių atlikimas priklauso nuo RAM kiekio, nenuvertinkite jo.

  Kokius variantus verta žiūrėti:

  ✅ Kad mama galėtų vienu metu bendrauti su draugais ir artimaisiais telegramomis ir whatsapp, žiūrėti galeriją, naudotis kamera ir banko programomis – pakaks 2 GB RAM.
  Modelio pavyzdys: TECNO Spark 7 2/32 GB

  Ką mes gauname kaip rezultatą: mama visada susisieks, o jūs, bendraudami su ja per WhatsApp, nepraleisite nė vienos bažnyčios šventės.

  ✅ Kad mama galėtų atsidaryti Odnoklassniki, lygiagrečiai žaisti pasjansą, dar aktyviuose skirtukuose laikyti galeriją, YouTube, viešąsias paslaugas, porą pasiuntinių ir Darios Doncovos knygą – 4 GB RAM yra geriausias pasirinkimas.
  Modelio pavyzdys: Apple iPhone 13 128GB

  Ką mes gauname kaip rezultatą: mama supras, kodėl tu dienų dienas kabiniesi prie telefono ir, ko gero, netrukus konkuruosi su populiariais tinklaraštininkais.

  ✅ Jei mama yra užsiregistravusi visuose socialiniuose tinkluose, šazamo naują Staso Michailovo dainą, reguliariai praktikuoja vaizdo skambučius su teta Luda iš Chabarovsko, o laisvalaikiu vaikai ir anūkai veda „YouTube“ kanalą vasaros gyventojams – rinkitės išmanųjį telefoną su 6 GB ir nesuklysite.
  Modelio pavyzdys: realme 8 6/128 GB US

  Ką mes gauname kaip rezultatą: mama naudosis išmaniuoju telefonu visu pajėgumu, o tu automatiškai pateksi į kategoriją tų pačių mamos draugės vaikų, apie kuriuos pasakojama kiekviename susitikime.


  nuotrauka iš interneto

  7 nenužudomi išmanieji telefonai

  Baterijos talpa

  Prieš perkant išmanųjį telefoną, svarbu nuspręsti, kokiais tikslais mama naudos programėlę. Pagal tai lengviau pasirinkti reikiamą akumuliatoriaus talpą.

  ✅ Kad mamai užtektų telefono įkrovos dienai pasikalbėti, tikrinti paštą ir bendrauti momentiniais pasiuntiniais – 2500-3000 mAh;
  Modelio pavyzdys: Apple iPhone Xr 128GB

  ✅ Mamai skaityti naujienas dienos metu, naršyti internete, leisti mėgstamas programas, klausytis muzikos, fotografuotis ir dalintis horoskopais socialiniuose tinkluose – 3500-4000 mAh;
  Modelio pavyzdys: vivo V21e 8/128 GB

  ✅ Kad mamos nesiblaškytų kasdienis programėlės įkrovimas ir mėgautųsi visais išmaniojo telefono privalumais, o jūs nesijaudintumėte, jei mama savaitgalį eidama į vasarnamį staiga pamirštų pasiimti įkroviklį – nuo ​​5000 mAh ar daugiau.
  Modelio pavyzdys: realme C25S 4/128 GB

  Išvada: jei nenorite, kad mama taptų memų herojumi, rinkitės telefoną su 3500 mAh baterijos talpa


  nuotrauka iš interneto

  Kameros kokybė

  Jei mama planuoja jus pradžiuginti derliaus ir ant palangės žydinčių žibuoklių nuotraukomis, tuomet teks atkreipti dėmesį ir į fotoaparato kokybę.

  Štai ką reikia apsvarstyti:

  megapikselių skaičius – jei mama neplanuoja pradėti nuotraukų spausdinimo reklaminiams skydams verslo, pakanka 10-15 megapikselių. Šio pikselių skaičiaus pakanka, kad nuotrauka iš jūsų telefono papuoštų šeimos albumą.
  Modelio pavyzdys: Xiaomi Mi Max 2 4/32 GB

  lęšių skaičius – Jei jūsų mama yra makro fotografijos gerbėja, mėgsta peizažų fotografiją ir tiesiog mėgsta fotografuoti didelės ir draugiškos šeimos nuotraukas gamtoje – geriau teikti pirmenybę išmaniesiems telefonams su keliais objektyvais, o ne vienu universaliu.
  Modelio pavyzdys: Samsung Galaxy A02s 3/32GB RU

  vaizdo stabilizavimas – padeda mamai gauti aiškų kadrą, net jei jos rankos dreba iš jaudulio dėl naujojo išmaniojo telefono.
  Modelio pavyzdys: Xiaomi Redmi Note 11 Pro NFC 8/128 GB Global

  Paskelbta Product ReviewsMovie Reviews

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *