Karinis peilis. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. lapkričio mėn

Karinis peilis – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Karinis peilis yra gaminys, kuris bus naudingas daugelyje situacijų. Štai kodėl tiek daug vartotojų nusprendžia jį įsigyti. Dėl to, kad parduotuvėse yra daug patrauklių modelių, pasirinkti vieną iš jų dažnai nepasirodo akivaizdu. Taigi nusprendėme parengti reitingą, įtraukiant dažniausiai vartotojų rekomenduojamų produktų aprašymus. Pirmoji vieta reitinge buvo karinis peilis Ka-Bar USMC 1217. Tai klasikinės išvaizdos modelis, tad daugeliui jis tikrai patiks. Gaminys pagamintas iš anglinio plieno ir odos. Abi medžiagos pasižymi dideliu atsparumu pažeidimams. Gerai profiliuota rankena užtikrina patikimą sukibimą ir gerą pjovimo tikslumą. Pateiktas modelis parduodamas komplekte su odiniu dėklu, leidžiančiu saugiai nešiotis peilį. Tačiau jei jums nepatiko šis produktas, turėtumėte perskaityti kitus pasiūlymus. Karinis peilis reitinge užėmė antrąją vietą Mtech USA MT-676TC.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

5 geriausi kariniai peiliai. Nuomonės 2021 m

Karinis peilis gali būti naudingas įrankis išvykoje į mišką ar atostogų metu. Šis gaminys padeda nupjauti pačius smulkiausius ir sunkiausius dalykus. Parduotuvėse galite rasti platų išgyvenimo peilių asortimentą. Perkant verta atkreipti dėmesį į fokusavimo trukmę, taip pat į jų atlikimo kokybę. Mūsų karinių peilių reitingas siekia pristatyti jums įdomiausius rinkoje esančius modelius.

1. Ka-Bar USMC The Legend 1217 peilis

Mūsų reitingas prasideda KA-BAR USMC The Legend 1217. Šis peilis atrodo labai stilingas, todėl tinkamas naudoti įvairiais būdais.

Jis buvo pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Peilis pagamintas iš grūdinto plieno. Šis modelis turi lygius peiliukus, kuriuose papildomai yra epoksidinės dervos pagrindu pagamintas antirefleksinis sluoksnis. Ašmenys ilgą laiką išlieka aštrūs. Savo ruožtu rankena buvo pagaminta iš presuotų buivolo odos diskų. Dėl tvirtos konstrukcijos peilis yra patvarus. Tarp ašmenų ir ašmenų yra plieninės iškyšos, kurios apsaugo vartotoją nuo rankos paslydimo ant ašmenų.

Šio modelio matmenys – ašmenų ilgis lygus 178 mm, o storis – 4,2 mm. Ašmenys ir galvutė kartu yra 298 mm. Tačiau šio gaminio svoris yra 304 g.

Į komplektą įeina buivolo odos makštis. Tai geriausias karinis peilis turi teigiamų vartotojų atsiliepimų. Jie teigia, kad jis yra stiprus ir tikslus.

Ka-Bar USMC 1217 yra karinis peilis, kurio ilgis 30,2 cm ir svoris 318 g. Gaminys turi odinę rankeną ir anglinio plieno ašmenis.
Privalumai

Atvejis: Komplekte yra odinis dėklas, leidžiantis saugiai nešiotis peilį ir išvengti ašmenų pažeidimo. Užvalkalas pagamintas iš tvirtų medžiagų, todėl jis nebus sugadintas per greitai.

Kokybė: Pateiktas produktas buvo sukurtas JAV kariuomenės reikmėms Antrojo pasaulinio karo metais. Daug metų tarnavo kariuomenėje ir puikiai atliko savo užduotį.

Plienas: Peilis pagamintas iš geros kokybės plieno Cro-Van 1095. Ši medžiaga yra labai atspari braižymui ir deformacijai. Plienas padengtas juoda, neatspindinčia apsaugine danga.

Rankena: Gerai profiliuota rankena – neabejotinas peilio Ka-Bar USMC 1217 privalumas. Rankena pagaminta iš buivolo odos, kurios dėka puikiai priglunda prie rankos ir garantuoja tvirtą sukibimą.

Patogumas: Dėl to, kad peilis sveria mažai, juo naudotis patogu.

Defektai

Korozija: Nedaug nuomonių teigia, kad po kurio laiko ant ašmenų atsiranda korozija. Taip gali nutikti dėl netinkamos gaminio priežiūros ir atšiaurių oro sąlygų.

2. Profesionalus karinis mtech USA MT-676TC peilis

Teigiamos nuomonės apie karinį peilį Mtech USA MT-676TC reiškė, kad jo negalėjo trūkti mūsų sąraše. Produktą galima įsigyti už patrauklią kainą, o tai, vartotojų nuomone, yra didžiulis pranašumas. Daugelis žmonių gali sau leisti nusipirkti modelį.

Pristatyto karinio peilio bendras ilgis yra 30,48 cm, o ašmenų ilgis – 15,24 cm. Modelio gamybai, geros kokybės nerūdijančio plieno. Ši medžiaga nėra jautri pažeidimams – ašmenų paviršiuje neatsiranda įbrėžimų ar įlenkimų. Plienas taip pat yra labai atsparus korozijai. Komplekte yra nailono pluošto maišelis. Dangtis leidžia saugiai nešiotis peilį.

Žmonės, nusprendę įsigyti Mtech USA MT-676TC modelį, yra patenkinti priimtu sprendimu. Vartotojai atkreipia dėmesį į tai, kad ašmenys nepraranda savo pjovimo savybių per greitai. Rankena irgi privalumas – turi tinkamą formą, vadinasi, peilis neslysta iš rankos.

Mtech USA MT-676TC yra labai geras karinis peilis iki 100 PLN. Gaminio ilgis 30,48 cm. Modelio gamybai buvo naudojamas nerūdijantis plienas.

Privalumai

Rankena: Dėl to, kad rankena yra gerai profiliuota, mes neturime jaudintis, kad modelis išslys iš rankų, o tai gali būti pavojinga. Rankeną dengianti medžiaga maloni liesti.

Kokybė: Teigiami vartotojų atsiliepimai įrodo, kad produkto kokybė yra patenkinama. Nerūdijančio plieno ašmenys yra atsparūs pažeidimams ir, be to, nėra jautrūs korozijai.

Taikymas: Produktas gali būti naudojamas daugelyje situacijų: kalnų take ar žygio į mišką metu. Puikiai tiks ir budintiems kariams. Kaip matote, modelis tinka tiek profesionaliam, tiek mėgėjiškam naudojimui.

Dizainas: Daugeliui vartotojų patiko klasikinis peilio dizainas. Pateiktas modelis tikrai patiks net išrankiausiems vartotojams.

Defektai

Atvejis: Kai kas sako, kad komplekte esantis nailono pluošto maišelis nėra atsparus pažeidimams, todėl gana greitai susidėvi.

3. Gerber LMF II Infantry Black 22-01629 peilis

Kitas mūsų reitingo egzempliorius yra pėstininkų peilis GerberLMF II. Šis gaminys skirtas naudoti ekstremaliomis sąlygomis. Galite be jokių problemų jį susmulkinti ir susmulkinti. Tiesą sakant, šis peilis tiks ir namuose, ir kieme.

Šis modelis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno, o ašmenys – iš organinio stiklo. Dėl to rankena yra ypač patvari ir tvirta. Todėl ašmenų gale yra plaktuko antgalis. Rankena yra neslystanti, todėl šiuo peiliu galėsite patogiai naudotis net ir šlapiomis rankomis. Be to, dvi apsaugas neleidžia rankai paslysti ant ašmenų. Šio modelio konstrukcija yra labai tvirta.

Jei reikia, rankeną galima pakeisti kitu peiliuku, sukuriant ietį ar ietį. Šio gaminio matmenys yra 125 mm ilgio ir 5 mm storio ašmenų. Į komplektą įeina makštis ir galąstuvas. Vartotojai vertina šį modelį dėl jo patvarumo.

Gerber LMF II pėstininkų karinis peilis yra 26,9 cm ilgio. Modelio gamybai buvo naudojamas plienas ir nailonas su stiklo pluošto priedu. Produktas sveria 331 g.

Privalumai

Taikymas: Pateiktas peilis gali būti naudojamas daugelyje situacijų, nes turi stiklo daužiklį ir plaktuką vinims kalti. Todėl produktas laikomas funkcionaliu.

Rankena: Iš nailono pagaminta rankena puikiai priglunda prie rankos formos, o tai garantuoja patikimą sukibimą. Verta pridurti, kad rankenos gamybai panaudota medžiaga buvo sutvirtinta stiklo pluoštu. Dėl to rankena nėra jautri pažeidimams.

Galąstuvas: Komplekte yra patogus galąstuvas, leidžiantis tinkamai prižiūrėti ašmenis. Jis turi pastovų galandimo kampą, todėl šią operaciją lengva atlikti net neturintiems patirties.

Defektai

Tvirtinimas: Kai kurie žmonės mano, kad pridedami dirželiai dėklui tvirtinti nėra tvirti. Todėl būkite atsargūs, kad nesugadintumėte šių elementų.

4. Cold Steel Chaos Double Edge SK-5 80NTP peilis

Pristatome karinį peilį Cold Steel Chaos 80NTP. Tai gaminys, kurio bendras ilgis 34,3 cm, o ašmenų ilgis – 19,1 cm. Modelis yra juodos spalvos, todėl daugeliui žmonių tai patinka. Į komplektą įeina dėklas iš tvirto plastiko. Todėl peilį nešioti saugu vartotojui.

Peilis pagamintas iš geros kokybės plieno. Kaip tikina vartotojai, peilio pjovimo savybės yra labai geros. Gaminys gali pjaustyti įvairių tipų medžiagas, todėl tinka daugeliui situacijų. Rankenos gamybai naudotas geros kokybės aliuminis. Ši medžiaga nėra slidi, todėl nereikia jaudintis, kad peilis iškris iš rankų, o tai gali būti pavojinga.

Jei norite įsigyti patikrintos kokybės gaminį, Cold Steel Chaos 80NTP modelis tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Daugelio internautų teigimu, pristatytas karinis peilis yra tvirtai pagamintas ir puikiai atlieka savo užduotis. Paprasta išvaizda taip pat yra modelio pranašumas.

Cold Steel Chaos 80NTP yra karinis peilis, kurio ilgis 34,3 cm. Gaminys sveria 482 g.Modelis pagamintas iš aliuminio ir plieno.

Privalumai

Rankena: Rankenos gamybai naudotas geros kokybės aliuminis. Medžiaga maloni liesti. Žmonės, turėję galimybę išbandyti Cold Steel Chaos 80NTP, užtikrina, kad gaminys neslystų iš rankų.

Atvejis: Pridedamas Secure-Ex dėklas užtikrina saugumą nešiojant gaminį. Šis elementas yra patvarus, todėl tarnaus mums ilgai.

Dizainas: Patrauklus modelio dizainas nusipelno dėmesio. Produktas yra juodos spalvos, todėl daugeliui vartotojų jis tikrai patiks.

Defektai

Įbrėžimai: Kai kuriose apžvalgose galite perskaityti, kad ant ašmenų atsiranda negražių įbrėžimų. Tačiau jie neturi įtakos pjovimo savybėms.

Klipas: Pateiktas modelis nebuvo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *