Kaip nustatyti plaukų tipą

Sveiki plaukai – tikras lobis. Kuri moteris nesvajoja apie prabangią storų ir stiprių plaukų šluotą? O kuri moteris nėra susidūrusi su problemomis ir sunkumais kelyje į svajonių šukuoseną? Tiesą sakant, išlaikyti plaukų sveikatą ar pagerinti jų būklę nėra sunku, tačiau reikia reguliariai ir nuosekliai veikti. Verta neįvertinti vieno iš plaukų priežiūros etapų svarbos, o tuomet kyla pavojus, kad ne tik nebus naudos, bet ir pakenks. Jūsų plaukų tipo nežinojimas, kaip rodo praktika, lemia netinkamą plaukų priežiūrą, o tai, savo ruožtu, neišvengiamai paveikia jų sveikatą ir grožį. Galų gale, plaukų tipo nustatymas yra priežiūros pagrindas, priklausomai nuo to, kokius ploviklius ir kosmetiką reikia pasirinkti.

Kaip nustatyti plaukų tipą

Plaukų tipai ir jų savybės

Yra keletas plaukų tipų, kurių kiekvienas turi savo išskirtines savybes, privalumus ir trūkumus. Šių savybių supratimas leis užtikrinti individualią, visapusišką, tinkamą plaukų priežiūrą.

Plaukų tipai ir jų savybės

normalūs plaukai

Daugumos moterų pageidaujamas plaukų tipas. Paprastai tai yra stori ir elastingi plaukai, kurie turi natūralų blizgesį ir yra lengvai formuojami. Didžiausias normalių plaukų netobulumas gali būti tik nedidelėje galiukų dalyje, kitaip nėra problemų, grožio ir nieko daugiau. O tokių priemonių kaip suktukai, garbanojimo lygintuvai ar plaukų džiovintuvai naudojimas praktiškai nesukelia neigiamų pasekmių. Sveikų plaukų savininkams reikės produktų, skirtų normaliems plaukams.


Juodasis penktadienis

C:EHKO, Keratin Shine & Care šampūnas, 250 ml

Šampūnas normaliems plaukams drėkinti.

690 ₽

345 ₽690 ₽

345 ₽

Pirkti

normalūs plaukai

Sausi plaukai

Dėl riebalų trūkumo tokie plaukai turi vieną ar daugiau iš šių savybių: trapumas, plonumas, blizgesio trūkumas, galiukų skilinėjimas. Karštas formavimas tokio tipo plaukams draudžiamas, jiems reikia mitybos. Čia gelbsti profesionali kosmetika sausiems, ploniems plaukams, taip pat kosmetika, skirta drėkinimui ir maitinimui.

Sausi plaukai

Riebaluoti plaukai

Šio tipo plaukai yra intensyvaus riebalinių liaukų darbo rezultatas. Riebalai yra būtini norint apsaugoti plaukus nuo išorinių poveikių, tačiau didelis jų kiekis sukelia greitą taršą. Tokių plaukų formuoti beveik neįmanoma ir jie atrodo netvarkingesni nei kitų tipų. Tinkamai priežiūrai naudojamas šampūnas riebiems plaukams ir kita kosmetika.


KEUNE, Care Derma Regulate šampūnas, 300 ml

Seboreguliuojanti priemonė riebiai galvos odai.

(dešimt)

1 522 ₽


1 522 ₽

Pirkti

Riebaluoti plaukai

Kombinuoti plaukai

Šis tipas sujungia riebias šaknis ir sausus galiukus. Dažniausiai šią savybę plaukai įgauna dėl netinkamo priežiūros priemonių pasirinkimo arba per kruopščios kovos su dideliu riebalų kiekiu. Tokių plaukų priežiūra taip pat turėtų būti „kombinuota“: pavyzdžiui, kosmetika riebiai galvos odai, aliejus sausiems plaukams, balzamai ir kondicionieriai sausiems plaukams, kuriuos, žinoma, reikia tepti tik tai plaukų dalimi, kuriai reikia sustiprintos mitybos. .


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *