Kaip išsirinkti oro valytuvą

Oro plovimas padės palaikyti sveiką patalpų klimatą, o tai ypač svarbu alergiškiems žmonėms ir šeimoms su vaikais. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime, į kokius parametrus turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis tinkamą modelį.

Turinys

Kas yra oro valytuvas

kriauklių tipai

drėkinamasis elementas

amintojai

Pasirinkimo kriterijai

Papildomos funkcijos


Kas yra oro valytuvas

Drėgmės lygis butuose šildymo sezono metu smarkiai krenta. Oro valytuvas vienu metu atlieka drėkinimo ir oro valymo funkcijas nuo dulkių, augalų žiedadulkių, naminių gyvūnėlių plaukų. Prietaisas nepurškia garų ar vandens lašelių. Drėkinimas atliekamas natūraliai išgarinant vandenį, todėl aplink prietaisą nėra baltų nuosėdų. Taip pat nėra oro perpildymo drėgmės.

Įrenginys pasižymi mažomis energijos sąnaudomis, nereikalauja naudoti brangių filtrų ir kitos eksploatacinės medžiagos. Kriauklės korpusas pagamintas iš kokybiško maistinio plastiko, kuris neskleidžia kvapų ir kenksmingų medžiagų. Prietaisas yra saugus, nekenksmingas sveikatai ir patvirtintas naudoti gyvenamosiose patalpose.


kriauklių tipai

Struktūriškai oro valytuvus galima suskirstyti į du tipus.

Labiausiai paplitę įrenginiai, kurie veikia pagal principą „šalto vandens vonia”. Jie turi cilindrinį korpusą, kurio viduje sumontuotas būgnas su diskiniais garintuvais. Plonos plokštės yra iš dalies panardintos į vandens rezervuarą. Diskai turi reljefinį paviršių, ant kurio būgno sukimosi metu susidaro plona vandens plėvelė.

Oro srautas įsiurbiamas ventiliatoriaus ir praeina per šlapių besisukančių diskų sistemą. Dulkių dalelės sudrėkinamos vandeniu ir nusėda ant garintuvų paviršiaus, o besisukdamos nuplaunamos į keptuvę. Iš prietaiso išeina švarus ir drėgnas oras. Tokių įrenginių triukšmo lygis yra žemas ir daugiausia priklauso nuo ventiliatoriaus konstrukcijos. Tarp tokių tradicinių oro ploviklių galima išskirti Ballu AW-340kuri puikiai susidoros kuriant idealų mikroklimatą namuose ar biure.


Modeliuose su hidrofiltravimo technologija vietoj būgnų su plokštelėmis naudojamas specialus cirkuliacinis kompresorius kūgio pavidalu su vertikaliu sukimu. Jis sukuria smulkiai išsklaidytų vandens lašelių uždangą, per kurią praeina oro srovė. Tokie prietaisai, skirtingai nei cilindriniai modeliai, gali išlaikyti mažas dulkių, tabako dūmų ir kvapų frakcijas. Tačiau jiems būdingas gana aukštas triukšmo lygis dėl greitaeigio maišytuvo ir galingų vandens čiurkšlių, atsitrenkiančių į rezervuaro sieneles.


drėkinamasis elementas

Kaip drėkinamasis elementas tradiciniuose prietaisuose, plonos plokštės arba tūrinės kempinės.

Diskiniai drėkintuvai yra plonos polimerinės plokštės su reljefiniu paviršiumi, kuris ant savęs laiko vandens plėvelę. Sudrėkinto paviršiaus naudingas plotas priklauso nuo diskų skaičiaus, vidutiniškai jis yra ne mažesnis kaip 2 m2. Kai kurie modeliai turi ląstelinę struktūrą; dėl išcentrinės jėgos ant jo sulaikoma daugiau lašų. Plokščių būgną galima lengvai išardyti valymui, diskus galima dėti į indaplovę, nurodant leistiną apdorojimo temperatūrą.

Inovatyvios 3D kempinės pagamintas iš porėtos struktūros neaustinės medžiagos. Jie susideda iš daugybės sintetinių pluoštų, kurie sukuria didelį naudingą paviršių. Net esant žemam vandens lygiui dėkle, kempinė išlieka šlapia. Įeinantis oro srautas praeina per tinklelį ir filtruojamas nuo dulkių. Kempinė nereikalauja sudėtingos priežiūros, ją galima skalbti skalbimo mašinoje.


ro valytuvų gamintojai

Renkantis oro valytuvą, turėtumėte atkreipti dėmesį į gamybos įmonę ir jos produktų reklamavimo politiką:

  • prekių asortimentas; paslaugų centrų tinklo prieinamumas;
  • techninės pagalbos kokybė;
  • pagamintos įrangos techninė priežiūra;
  • atsarginių dalių kaina ir jų pristatymo sąlygos;
  • inovatyvių technologijų kūrimas ir diegimas.

BONECO yra Šveicarijos kompanijos Plaston AG, didžiausios klimato kontrolės įrangos gamintojos, prekės ženklas. Aukštos kokybės medžiagų ir šiuolaikinių technologijų naudojimas bei griežta kokybės kontrolė kiekviename gamybos etape daro BONECO oro valytuvus vienais populiariausių rinkoje. Ryškus pavyzdys yra Boneco W300 RU, ekonomiškas ir produktyvus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *