Kaip išsirinkti lazdyną?

Į ką atkreipti dėmesį, kaip nesuklysti renkantis, į kokius parametrus reikia atsižvelgti – viskas mūsų vadove.


Turinys:

Į kokius parametrus reikėtų atsižvelgti renkantis lazdyno riešutą?

TOP klaidos renkantis lazdyno riešutus


Į kokius parametrus reikėtų atsižvelgti renkantis lazdyno riešutą?

Maksimali ir minimali temperatūra, galia, darbinio paviršiaus medžiaga ir kiti dalykai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis tobulą lazdyną savo namams.

Maksimali ir minimali šildymo temperatūra

Patogiausias yra lazdynas su termostatu. Šis elementas leidžia nustatyti tinkamą konditerijos gaminių kepimo temperatūrą. Dažniausiai termostatas skirtas temperatūrai nuo 0 iki 300 ° C. Toks platus asortimentas leidžia reguliuoti įrenginį priklausomai nuo recepto.

Energijos sąnaudos

Prietaiso įkaitimo greitis ir gebėjimas palaikyti darbinę temperatūrą liečiantis su tešla priklauso nuo galios. Naudojimui namuose pakanka 700–1000 vatų.

Darbinio paviršiaus medžiaga

Kadangi prietaisas įkaista iki aukštų temperatūrų, svarbus veiksnys yra jo darbinio paviršiaus medžiaga. Geriau rinktis įrenginius su plienine arba keramine danga. Jis turi būti nelipnus. Titanu dengtos keraminės plokštės laikomos patvariausiomis ir praktiškiausiomis.Tačiau šie modeliai yra reti ir brangūs. Įperkamesnis pasirinkimas yra teflonas, tačiau jo priežiūra reikalauja tam tikros priežiūros.

Būsto medžiaga

Lazdyno riešutų kevalai dažniausiai gaminami iš plieno arba plastiko. Plienas yra patikimas ir paprastas naudoti, tačiau metalinių lazdynų kainos yra gana didelės. Plastikas sveria nedaug, nerūdija ir yra nebrangus. Tačiau verta manyti, kad plastikinį lazdyną sunkiau nuplauti, o jo korpusas gali deformuotis.

Porcijos

Ląstelių skaičius turėtų būti parenkamas atsižvelgiant į žmonių skaičių šeimoje ir įrenginio naudojimo reguliarumą. Patys mažiausi lazdyno riešutai turi 12 įpjovų, tai leis vienu metu gauti 6 riešutus. Esant poreikiui galima įsigyti 24 ir 48 celių aparatų, su kuriais galima gauti atitinkamai 12 ir 24 saldžiųjų riešutų.

Saugumas

Kad nesusidegintumėte ant prietaiso, jo korpusas turi būti pagamintas iš šilumą izoliuojančios medžiagos. Patartina rinktis modelį su patogia rankena, kuri kepant neįkais.

Pakaitinės plokštės

Kai kurie lazdyno riešutų gamintojai turi keičiamas plokštes, skirtas įvairių rūšių pyragams gaminti. Ypač paklausus antgaliai sumuštinių, tartalečių, klinerių ir įvairių rūšių vaflių gamybai. Lazdyno riešutų lentynoje gali būti iki 5 keičiamų plokščių.

Galimybės

Riešutų kepimo prietaisai gali turėti papildomų parinkčių:

  • laikmatis, kuris automatiškai išjungia įrenginį po gaminimo;
  • šildymo indikatorius, kuris šviesos signalu parodo prietaiso pasirengimą veikti;
  • mechanizmas, kuris saugiai fiksuoja abi lazdyno puses uždarytoje padėtyje;
  • neprideganti danga, kuri leidžia lengvai išimti gatavus sausainius iš formelių.

TOP klaidos renkantis lazdyno riešutus

Surinkome populiariausias klaidas, kurias daro žmonės pirkdami lazdyno riešutus. Tam naudojome atsiliepimus teminiuose forumuose, vartotojų informaciją, pardavimų padėjėjų komentarus didelėse parduotuvėse.

Orientacija į prekės ženklą

Užuot pasirinkę gerai žinomo gamintojo modelį, geriau išstudijuokite specifikacijas įrenginių ir naudotojų atsiliepimai.

Renkantis modelį, kuriame nėra saugios laikiklio fiksacijos

Svarbu, kad plokštės tvirtai priglunda viena prie kitostada riešutai pasirodys tinkamos formos.

Renkantis modelį, kurį nepatogu laikyti

Lazdynas nėra kasdienio naudojimo technika, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį saugojimo detalės. Pavyzdžiui, laido skyrius padaro įrenginį kompaktiškesnį, jį patogiau įdėti į spintelę.

Permokėjimas už nereikalingas funkcijas

Svarbu prieš perkant nustatyti, kurios įrenginio galimybės yra svarbios. Pavyzdžiui, laikmatis su garsiniu signalu ar automatinio išsijungimo funkcija pravers mamai su mažais vaikais, kurie nuolat atitraukia dėmesį nuo kulinarinio proceso. Tačiau jie nėra tokie svarbūs patyrusiam konditeriui, kuris tiksliai žino, kiek laiko reikia išvirti riešutų partiją.

Neatsargus pirkimo patikrinimas

Prieš mokėdami už pasirinktą modelį, turite patikrinkite bylos būklę be įbrėžimų ir drožlių.

Lazdyno ląstelių dydžio nepaisymas

Patikrinkite langelio dydį. Svarbu, kad jis jums tinka.

Modelio pasirinkimas su trumpu laidu

Nematomas, bet…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *