„Good Hilding“ čiužiniai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Hilding produktai yra labai populiarūs tarp čiužinių. Patikrinome, kuris modelis pagal vartotojus yra geriausias, mums padėjo pirkimo tendencijų analizė ir paskelbtos nuomonės. Paaiškėjo, kad tai čiužinys Hilding Salsa, užpildytas „Flexifoam“ ir „Visco“. Jo kietumo lygis yra H2, jis yra lankstus ir patvarus. Modelis ypač rekomenduojamas kenčiantiems nuo alergijos, nes viduje negali augti jokios bakterijos, erkutės ar virusai. Tai įmanoma dėl gero vėdinimo. Rinkinyje yra viršelis (pasirinkti du tipus), kuris gali pakeisti lapą. Jį galima skalbti skalbimo mašinoje aukštoje temperatūroje, todėl lengviau išlaikyti tinkamą higienos lygį. Pirkėjai taip pat labai palankiai kalba apie čiužinį „Hilding Flamenco“. Jo įdaras pagamintas iš kišeninių spyruoklių ir latekso putplasčio. Modelis puikiai tinka kūno formai. Jis yra dvipusis, todėl gali būti pasuktas. Komplekte yra malonus liesti čiužinys.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Hilding“ čiužinį turėčiau rinktis?

Kaip žinote, geras miegas paverčia energija, kuri mus lydi visą dieną. Kartais pamirštame, kaip svarbu ilgai miegoti ant tinkamai parinkto čiužinio, o nuovargį bandome įveikti papildoma vitaminų ir mineralų porcija. Tačiau nuovargis atslūgsta tik įsigijus tinkamą čiužinį ir pakeitus miego įpročius. Jei kurį laiką galvojote apie čiužinio keitimą, žinokite, kad turite apgalvoti kelis aspektus. Svarbiausius iš jų aprašėme savo straipsnyje.

Į sąrašą įtraukėme „Hilding“ gaminius. Tikrai jums įdomu, kodėl ši įmonė yra? Daugelis vartotojų pripažįsta, kad šio prekės ženklo čiužiniai yra gerai pagaminti. Jie yra patobulinti, kad pagerėtų mūsų miego kokybė. „Hilding“ pasiūlyme yra įvairių dydžių čiužinių, įskaitant vaikiškus modelius.

Geriausias „Hilding“ čiužinys 2021 m. Tinka tvirtumui. Modeliai yra suskirstyti į tuos, kurie pažymėti H2, H3 ir H4. Jei sveriate nedaug, rekomenduojame minkštą čiužinį, pažymėtą H2 arba H3. Kad nesugriūtum, t. Y. Tuo atveju, kai esi kiek sunkesnis (virš 80 kg), rekomenduojame modelį, pažymėtą H4 – tvirtą čiužinį. Rinkoje taip pat yra modelių su sunkesnėmis vietomis, kurie palaiko mūsų galvą, klubus ir kojas. Todėl miegas yra patogesnis.

Žmonės, patenkinti savo pirkiniu, pripažins, kad geriausi „Hilding“ čiužiniai yra užpildyti tinkama medžiaga. Populiariausias įdaras yra lateksas. Jis turi antibakterinių ir priešgrybelinių savybių. Šios medžiagos privalumas tikrai yra oro cirkuliacija – kai prakaituojame, čiužinys sumažina nemalonų kvapą. Kita vertus, putplasčiu užpildyti modeliai gerai tinka bet kokiai formai.

Kalbant apie čiužinio matmenis, atminkite, kad jis turėtų būti maždaug 20 cm ilgesnis už mus. Šis ilgis leidžia mums patogiai pasitempti ir pakeisti padėtį. Dažniausiai rinkoje esantys čiužiniai yra 90 cm x 200 cm, 100 cm x 200 cm arba 70 cm x 180 cm. Rasime ir mažiau populiarių matmenų. Verta investuoti į modelį su dangčiu. Reguliariai jį plaunant, čiužinys laikomas švarus. Daugelis gamintojų mums leidžia pasirinkti įvairių tipų dangas (antibakterines, minkštas ir kt.).

Švelninantys čiužiniai – reitingas

Hilding Salsa

„Hilding Salsa“ yra čiužinys, užpildytas šiomis putomis: „Flexifoam“ ir „Visco“. „Flexifoam“, suteikiantis gaminiui standumo. Jis taip pat turi 7 sunkesnius taškus, kurie palaiko mūsų galvą, klubus, kojas ir raktikaulius. Dėl skirtingų kietumo zonų miegoti ant pateikto čiužinio yra labai patogu.

Antroji putplastis yra „Visco“. Tai minkštas įdaras, kuris prisitaiko prie mūsų kūno formos ir, įdomu, reaguoja į mūsų temperatūrą. Galime pasirinkti vieną iš dviejų viršelių – „Velvet“ ir „Tencel“. Abi yra nuimamos ir jas galima skalbti skalbimo mašinoje 60 ° C temperatūroje. Čiužinio matmenys yra 160 cm x 200 cm.

Tai yra antibakterinis produktas, todėl ant jo paviršiaus neauga mikrobai. Vartotojai mano, kad kūno apvyniojimas putomis yra labai malonus. Jie taip pat mini gerą čiužinio meistriškumą ir reikšmingą miego kokybės pagerėjimą.

„Hilding Salsa“ yra čiužinys, kurio matmenys: 160 cm x 200 cm. Tai vidutinio kietumo (H2) modelis, užpildytas dviejų rūšių putomis: „Flexifoam“ ir „Visco“.

Privalumai

7 kietumo zonos:

Čiužinys turi 7 kietumo zonas, todėl jis gerai tinka figūrai ir suteikia tinkamą atramą visoms kūno dalims, įskaitant nugarą.

Lankstumas:

Modelis yra lankstus ir, kaip parodė „Hilding“ čiužinio testas, jį galima naudoti ant rėmo, leidžiančio reguliuoti galvos atramos ir kojos atramos kampą.

Tinkama ventiliacija:

Čiužinio viduje yra įpjovimų, kad būtų užtikrinta pakankama ventiliacija. Tai apsaugo nuo bakterijų ir erkių dauginimosi.

Byla:

Komplekte yra dangtelis, mes galime rinktis iš dviejų: „Tencel“ ir „Velvet“. Kiekvienas iš jų yra skirtas skalbti skalbimo mašinoje aukštoje temperatūroje.

Pasiūlymas alergiškiems žmonėms:

Modelis yra labai geras pasiūlymas kenčiantiems nuo alergijos, nes jis pagamintas iš kruopščiai parinktų medžiagų, kurios nepablogina nemalonių negalavimų.

Trūkumai

Tik liekniems žmonėms:

Čiužinys puikiai tinka žmonėms, sveriantiems iki 80 kg, daugiau sveriantys gali skųstis griūties jausmu.

„Hilding Flamenco“

„Hilding Flamenco“ yra apverčiamas čiužinys. Kiekvienas puslapis turi skirtingas savybes, kurias mes apibūdinsime per akimirką. Stiprios spyruoklės yra pagrindas. Vienoje modelio pusėje yra latekso putplastis. Tai užtikrina gerą oro cirkuliaciją ir, be to, neleidžia bakterijoms daugintis čiužinyje. Kita vertus, įdaras pagamintas iš labai elastingos putos. Tai prisitaiko prie mūsų kūno formos, o miegoti ant čiužinio yra labai patogu.

Gera čiužinio ventiliacija neleidžia prakaituoti miegant, o tai žymiai pagerina miego komfortą. Kalbant apie gaminio aukštį, jis yra 24 cm. Čiužinio matmenys yra 160 cm x 200 cm. Tai produktas, turintis 7 kietumo zonas, atsakingas už tam tikrų mūsų kūno dalių palaikymą. Likusi dalis suvyniota į putplastį.

Gamintojas taip pat suteikia mums galimybę pasirinkti labai minkštą „Velvet“ dangtelį ir antialerginį „Tencel“ dangtelį. Mes abu galime juos plauti, todėl išlaikyti čiužinį švarų nėra sunki užduotis. Štai kodėl daugelis vartotojų nusprendžia pasirinkti pateiktą produktą. Vartotojai labiausiai giria didelius čiužinio matmenis.

„Hilding Flamenco“ modelis užpildytas spyruoklėmis ir latekso putomis, kiekvienos pusės kietumas yra skirtingas. Čiužinio matmenys yra vienodi: 160 cm x 200 cm.

Privalumai

Sukimosi galimybė:

Tai modelis su dviem naudingomis pusėmis, kurį galima laisvai pasukti. Tai padidina jo ilgaamžiškumą ir galime patikrinti, kuris kietumo lygis mums labiau tinka.

Prisitaiko prie kūno formos:

Čiužinys garantuoja gerą kūno formos pritaikymą. Gulėdami ant jo nejaučiame, kad jis griūva, o tai gali neigiamai paveikti miego komfortą.

Apsaugo bakterijų dauginimąsi:

Modelio viduje nesidaugina erkutės, bakterijos, virusai ir kiti mikroorganizmai, galintys sukelti alergines reakcijas. Taip yra dėl tinkamos oro cirkuliacijos.

Minkštas dangtelis:

Kartu su čiužiniu komplekte yra minkštas ir malonus liesti dangtelis („Tencel“ arba „Velvet“). Tai geras lapo pakaitalas.

Trūkumai

Kietumo lygis nesiskiria:

Jautresni vartotojai teigia, kad abiejų čiužinio pusių tvirtumo lygio skirtumas yra minimalus.

Hilding Fandango

Norėtume pristatyti „Hilding Fandango“ – 160 cm x 200 cm dydžio čiužinį. Jis skirtas didelei lovai. Produkto dangtis yra antialerginis, taip pat slopina pelėsių augimą. Tai labai geras sprendimas žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos.

Pirmiausia sutelkime dėmesį į čiužinio užpildymą. Pagrindas yra kišeninės spyruoklės, kurios yra labai patvarios ir, svarbiausia, nepraduria čiužinio. Kitas sluoksnis yra kokoso pluoštas, kuris yra erdvus ir taip pat daro čiužinį standų. Kitas įdaras, t. Y. Veltinis, padidina produkto kietumą. Tiesiog po dangteliu yra „Flexifoam“, kuris yra elastingas ir gerai prisitaiko prie mūsų kūno formos.

Pateiktas „Hilding“ čiužinys už gerą kainą laikomas geru produktu. Vartotojai yra labai patenkinti pateikto čiužinio užpildymo įvairove. Jie tiki, kad kiekvienas iš jų prideda savo savybių, dėl kurių produktas žymiai padidina miego komfortą.

„Hilding Fandango“ modelio matmenys: 160 cm x 200 cm. Tai geras „Hilding“ čiužinys iki 900 PLN. Jis užpildytas kišeninėmis spyruoklėmis, kokoso pluoštu, veltiniu ir „Flexifoam“.

Privalumai

„Medicott“ dangtelis rinkinyje:

Čiužinys yra su antialerginių savybių turinčiu „Medicott“ dangčiu, kuris neleidžia daugintis erkėms ir kitiems mikroorganizmams.

Nesukelia priespaudos:

Gulėdami ant čiužinio neturėtume jausti nemalonaus spaudimo. Negana to, keisdami miego padėtį, netrukdysime šalia gulėjusiam žmogui. Kiekviena spyruoklė veikia atskirai, nes kiekviena spyruoklė dedama į atskirą kišenę.

Įvairios kietumo zonos:

Modelio paviršiuje yra 7 skirtingos kietumo zonos, kurios palaiko visą kūną. Jei pastebėsime, kad viena čiužinio pusė nesuteikia pakankamo miego komforto, galime jį apversti.

Trūkumai

Jis susukamas į ritinį:

Čiužinys suvyniotas ir suvyniotas į foliją. Nors jį lengviau nešiotis, gali praeiti iki kelių valandų, kol jis atsiskleis, kol grįš į pradinę formą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *