Geros nepralaidžios termo puodeliai

Hermetiško termo puodelio pirkimas nėra toks akivaizdus, ​​kaip gali pasirodyti. Taip yra dėl to, kad rinkoje yra daug modelių, ir daugelis jų visiškai neatitinka vartotojų lūkesčių. Jei norite išvengti nusivylimo, peržiūrėkite mūsų reitingą. Jis buvo sukurtas remiantis kruopščia vartotojų atsiliepimų analize. Remiantis mūsų informacija, geriausias hermetiškas termo puodelis yra Contigo West Loop 1000-0016. Nors produktas kainuoja palyginti daug, į jį verta investuoti. Modelis pagamintas iš aukštos kokybės plieno, kuris ne tik pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis, bet ir rodo atsparumą mechaniniams pažeidimams. Puodelis yra tinkamos formos, todėl jį lengva laikyti rankoje. Tačiau, jei ieškote šiek tiek pigesnio modelio, jis tikrai jus sudomins Fjordas Nansenas Lando. Šis hermetiškas termo puodelis turi neslystančią dangą ir dvigubai sutvirtintas sienas. Net jei gaminys apvirsta tvarkant, mes neturime jaudintis dėl skysčių išsiliejimo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Sandarūs terminiai puodeliai – reitingas

Contigo West Loop RE-1000-0016

„Contigo West Loop RE-1000-0016“ yra pirmasis mūsų pasiūlymas. Tai labai estetiškas metalinis, aviečių spalvos terminis puodelis, kuris tikrai patiks moterims. Dėl įdomaus dizaino daugelis vartotojų nusprendė įsigyti būtent šį modelį.

Didžiausias šio produkto privalumas yra sandarumas. Gamintojas užtikrina, kad puodelis yra 100% atsparus išsiliejimui ir nutekėjimui. Dėl to jums nereikia kišti į krepšį ir kuprinę tik vertikalioje padėtyje. Be to, net dažnai ir staigiai keičiant padėtį, gaminys nesandarus. Specialios apsaugos priemonės neleidžia puodeliui atsidaryti net esant dideliam slėgiui.

Kitas pateikto produkto privalumas yra jo gebėjimas išlaikyti temperatūrą. Gamintojas užtikrina, kad užpylus verdančiu vandeniu jo temperatūra būtų palaikoma 4 valandas. Po šio laiko jis palaipsniui mažės, nors ir lėtai. Toks tikslus temperatūros palaikymas įmanomas dėl pažangios ir novatoriškos vakuuminės izoliacijos sistemos. Dėl šios priežasties tai tinkamas modelis ilgiems pasivaikščiojimams.

„Contigo“ produktas laikomas geriausias hermetiškas terminis puodelis 2021 m. Daugelis vartotojų nusprendė pirkti šį modelį dėl gero kainos ir kokybės santykio. Savo nuomonėje vartotojai giria tai, kad puodelis yra gerai profiliuotas, todėl jis neslysta rankoje.

„Contigo West Loop 1000-0016“ yra tankus 470 ml talpos terminis puodelis. Modelis yra 10 spalvų. Produktas buvo pagamintas, be kita ko iš plieno.

Privalumai

Tvirtas uždarymas: Modelis turi sandarų „Autoseal“ uždarymą, kuris leidžia patogiai naudoti puodelį, tuo pačiu apsaugant nuo viduje laikomo gėrimo išsiliejimo.

Figūra: Produktas turi tinkamą kontūrą, todėl jį patogu laikyti rankoje. Nėra baimės, kad geriant šiltą arbatą ar kavą puodelis iškris iš rankų.

Naudojimo saugumas: Modelio gamybai, be kita ko aukštos kokybės plastiko. Verta pabrėžti, kad jame nėra BPA, t. Y. Kenksmingų medžiagų, kurios kelia grėsmę mūsų sveikatai.

Efektyvumas: Puodelis palaiko gėrimą šiltą iki 5 valandų. „Contigo West Loop 1000-0016“ bus naudingas ne tik šaltomis, bet ir šiltomis dienomis. Į jį galime pilti šaltą gėrimą.

Dizainas: Modelis turi paprastą dizainą, todėl jį mėgsta įvairaus amžiaus moterys ir vyrai.

Defektai

Netinka visiems automobilių laikikliams: Vartotojai atkreipia dėmesį, kad, nepaisant gamintojo garantijų, produktas netelpa į kiekvieną automobilio laikiklį, o tai sumažina jo praktiškumą.

Fjordas Nansenas Lando

Vienas iš populiariausių terminių puodelių yra „Fjord Nansen Lando“ modelis. Tai labai novatoriškas ir modernus elegantiško dizaino produktas. Jis tiekiamas stilingos juodos spalvos.

Didelis pateikto modelio pranašumas yra jo praktiška struktūra. Apatinė puodelio dalis tinka daugumai automobilių puodelių laikiklių. Be to, apačioje yra specialus neslystantis padas. Be to, pats puodelis buvo tinkamai profiliuotas, o tai reiškia, kad jis neslysta rankoje. Dėl šių patogumų juo naudotis, net ir skubant, paprasta ir saugu. Jūs neturite jaudintis, kad puodelis išslys iš rankų ir sudegsite verdančiu vandeniu.

Pateiktas terminis puodelis ilgą laiką palaiko gėrimų temperatūrą. Todėl jis tinka ne tik pakeliui į darbą, bet ir ilgomis pasivaikščiojimų ar kelionių valandomis. Galite į jį įpilti verdančio vandens ir net po 5 valandų jis bus šiltas.

Natūralu, kad didžiausias modelio privalumas yra jo sandarumas. Dangtį galima nuimti tik spustelėjus raudoną mygtuką. Tai gera apsaugos nuo išsiliejimo forma.

Daugelis vartotojų tvirtina, kad taip yra hermetiškas termo puodelis už gerą kainą. Be to, vartotojai giria elegantišką šio indo dizainą ir kokybę.

Nesandarus Fjord Nansen Lando termo puodelis yra 400 ml talpos. Modelis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Gaminys turi dangtelį su sklandžiai užsidarančiu kandikliu.

Privalumai

Gera šilumos izoliacija: Pateiktas puodelis turi dvigubai sustiprintas sienas, kurios užtikrina geresnę šilumos izoliaciją. Dėl to gėrimas viduje išlieka karštas ilgą laiką.

Riešutas: Tvirtai pagamintas ir tinkamai prigludęs dangtelis užtikrina saugumą nešant puodelį. Galime įdėti į kuprinę ar maišelį, nesijaudindami dėl skysčio išsiliejimo.

Neslystanti danga: „Fjord Nansen Lando“ iš išorės yra padengtas neslidžia danga, kuri garantuoja saugų sukibimą ir taip padidina saugumą bei patogumą naudotis.

Atsparumas įbrėžimams: Modelis nėra linkęs įbrėžti, todėl atrodo gražiai net ir po ilgo naudojimo.

Defektai

Valymas: Pasak kai kurių vartotojų, sunku kruopščiai išvalyti puodelį. Viskas todėl, kad kavos ir arbatos likučiai patenka į sunkiai pasiekiamas vietas.

Ambition 62274 Fusion Fresh

„Ambition 62274 Fusion Fresh“ terminis puodelis yra aukštos kokybės produktas, garantuojantis 100% sandarumą. Jis pritvirtintas „OneTouch“ mygtuku, kuris veiksmingai užrakina dangtį. Mes neturime jaudintis dėl savo krepšių ir kuprinių turinio. Tai ypač pasakytina apie knygas, užrašus ir elektroninius prietaisus, kurių kontaktas su karštu gėrimu gali sukelti gedimą.

Didelis šio modelio pranašumas yra jo dizainas. Produktas pagamintas iš nerūdijančio plieno, kuris užtikrina ilgalaikį šilumos išsaugojimą. Dėl to, užpylus verdančiu vandeniu, gėrimas išsilaiko apie 3 valandas. Praėjus šiam laikui, temperatūra pamažu mažės. Šaltų sulčių ar paprasto vandens atveju temperatūra išlieka iki 12 valandų.

Puodelio viduryje yra neslystantis guminis dirželis, kad jis neišslystų iš rankos. Be to, jis apsaugo rankas nuo nudegimų. Turite žinoti, kad į puodelį įpylus verdančio vandens, jis labai greitai įkaista. Saugumo sumetimais gamintojas rekomenduoja jį laikyti apsauginėse pirštinėse arba tik toje vietoje, kur buvo uždėtas guminis dirželis.

Vartotojų atsiliepimai apie šį modelį yra teigiami. Daugelis jų giria elegantišką puodelio dizainą ir ilgą temperatūros palaikymo laiką. Be to, daugelis žmonių sako, kad kainos ir kokybės santykis yra labai palankus. Tai vienas pigiausių termo puodelių rinkoje.

„Ambition 62274 Fusion Fresh Plum“ yra geras hermetiškas terminis puodelis iki 30 zlotų. Modelio talpa yra 380 ml. Įleidimo angos skersmuo yra 6,5 ​​cm.

Privalumai

Silikoninė rankena: Rankena yra labai svarbus termo puodelio elementas. „Ambition 62274 Fusion Fresh Plum“ turime silikoninę dangą, kurios dėka produktas neslysta iš rankų net ir prakaitavus.

Antspaudas: Užsegimo tarpinė yra tvirta ir išlaiko savo pradines savybes net po daugelio plovimų. Verta pridurti, kad šis elementas neišplečiamas.

Uogienė: Vartotojai vertina, kad puodelis turi kamštį, leidžiantį patogiai naudoti. Mėgstamą kavą galite išgerti neatidarę dangčio. Kamštis veikia sklandžiai ir nesandarus.

Defektai

Mažas atsparumas rūdims: Ant puodelio paviršiaus galima palyginti greitai pastebėti mažus rūdžių pėdsakus.

Kokį hermetišką terminį puodelį pasirinkti?

Greito tempo žmonės skundžiasi, kad neturi laiko išgerti rytinės kavos. Šiuo atveju geriausias sprendimas yra nusipirkti terminį puodelį. Deja, rinkoje galite rasti daug abejotinos kokybės produktų. Daugelis jų neturi tinkamos uždarymo sistemos, todėl kai tik pastatome puodelį į horizontalią padėtį, jis pradeda nutekėti. Dėl to mūsų vertingi dokumentai, užrašai ar elektroninė įranga gali užtvindyti. Štai kodėl mes paruošėme šį vadovą, kuriame mes jums pasakysime, kuriuos modelius pasirinkti. Pabaigoje yra trumpas reitingas, kuriame išvardijome tris geriausi hermetiški termo puodeliai.

Ieškodami hermetiško modelio, atkreipkite dėmesį į jo uždarymą. Daugelyje geros kokybės puodelių yra specialių savybių, kurios efektyviai apsaugo jūsų gėrimus nuo nutekėjimo ir išsiliejimo. Tai apima tokius sprendimus kaip „AutoSeal“ ir „AutoClose“, dėl kurių dangtelis užsidaro spustelėjus atitinkamą mygtuką. Tokia apsauga ypač naudinga, kai savo vaikui perkame terminį puodelį. Deja, daugelis vaikų yra linkę netvarkingai kišti daiktus į kuprines. Todėl labai tikėtina, kad jo terminis puodelis atsidurs horizontalioje padėtyje pačioje apačioje. Jei gaminys neturi tinkamos uždarymo apsaugos, jo viduje esanti šiluma …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *