Geros kompaktiškos kameros su ryškiu objektyvu

Kompaktiškos kameros su ryškiu objektyvu leidžia fotografuoti labai kokybiškai, neatsižvelgiant į apšvietimo sąlygas. Todėl šiuos prietaisus noriai perka vartotojai. Mes nusprendėme parengti kompaktinių kamerų reitingą, kuris padės jums nuspręsti, kurį modelį pirkti. Straipsnis sukurtas kruopščiai išanalizavus vartotojų atsiliepimus. Palyginimui pasirinkome modelius, kurių teigiamų komentarų skaičius buvo didžiausias. Geriausia pasirodė kompaktiška kamera su ryškiu objektyvu „Sony Cyber-Shot DSC-RX100“. Intuityvus valdymas garantuoja, kad naudoti įrangą nebus sunku. Gebėjimas nustatyti diafragmą ir fokusą leidžia jums padaryti geros kokybės nuotraukas ir praktikuoti savo fotografavimo įgūdžius. Produktas siūlo daugybę darbo režimų, todėl jis tikrai pateisins kiekvieno vartotojo lūkesčius. „Panasonic Lumix DMC-LX100“ yra kompaktiška kamera su ryškiu objektyvu, užėmusi antrąją vietą reitinge. Produktas leidžia ne tik fotografuoti geros kokybės nuotraukas, bet ir įrašyti profesionalius vaizdo įrašus. Prietaisas leidžia išsaugoti nuotraukas RAW formatu. Dėl to vartotojas turi daugiau galimybių nuotraukų apdorojimo srityje.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kompaktiškos kameros su ryškiu objektyvu – reitingas

„Sony Cyber-Shot DSC-RX100“

Pirmoji iš aprašytų kamerų yra „Sony Cyber-Shot DSC-RX100“, kurios raiška yra 5472 × 3648 pikselių. Didelis iki 6400 ISO jautrumas leidžia užfiksuoti turtingas, išsamias naktines scenas. Platus diapazonas nuo 125 iki 6400 leidžia automatiškai nustatyti natūraliai atrodančias nuotraukas, neatsižvelgiant į apšvietimo kokybę.

Kamera turi 3,6 karto optinį ir 14 kartų skaitmeninį priartinimą. Fokusavimo nustatymai atliekami naudojant automatinį fokusavimą arba rankinius vartotojo nustatymus.

Be to, baltos spalvos balansą galima nustatyti naudojant automatinį režimą arba galite pasirinkti vieną iš galimų instrukcijų: dienos šviesa, šešėlis, debesys, volframas, fluorescencinė: šilta balta, fluorescencinė: šalta balta, fluorescencinė: dienos balta, fluorescencinė: dienos šviesa, blykstė, temperatūros spalva. Galimi vaizdo kameros formatai yra JPEG ir RAW.

Šis modelis taip pat yra su RGB spalvų palete ir apima 11 skirtingų efektų. Darant nuotraukų seriją, kamera sugeba padaryti 10 kadrų per sekundę. Vartotojai mano, kad tai yra poliruotas modelis su patvaria baterija, aiškiu ekranu ir ergonomišku korpusu.

„Sony Cyber-Shot DSC-RX100“ yra labai gera kompaktiška kamera su ryškiu objektyvu iki 1600 zlotų. Diafragmą galima nustatyti nuo f / 1,8 iki f / 4,9.

Privalumai

Ryškumas: Naudodamas rankinį režimą, vartotojas gali sutelkti dėmesį į save. Įrenginyje taip pat yra automatinis fokusavimas, kuris tikrai bus naudingas pradedantiesiems. Verta paminėti, kad įranga fokusuojasi greitai ir tiksliai.

Vaizdo jutiklis: Pažymėtina yra geros kokybės „Exmor CMOS“ vaizdo jutiklis. Tai garantija, kad užfiksuotame vaizde bus atsižvelgta į visas detales.

Serijinis režimas: Pateiktoje kompaktiškoje kameroje yra BIONZ vaizdo procesorius, leidžiantis nuolat fotografuoti 10 kadrų per sekundę greičiu.

Neryškumas: Jei jums rūpi sulieti nuotraukų foną, „Sony Cyber-Shot DSC-RX100“ tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Norint gauti minėtą efektą nuotraukoje, užtenka nustatyti diafragmą į f / 1,8.

Paslauga: Komplekte esanti naudojimo instrukcija yra aiški – joje lengvai paaiškinamos gaminyje esančios funkcijos. Todėl fotoaparatą naudoti nėra sunku, todėl jis taip pat rekomenduojamas pradedantiesiems.

Trūkumai

Baterija: Atskirose apžvalgose galite perskaityti, kad akumuliatorius neveikia per ilgai (leidžia padaryti apie 70 nuotraukų).

„Panasonic Lumix DMC-LX100“

Mes raginame jus perskaityti „Panasonic Lumix DMC-LX100“ kompaktinės kameros aprašymą. Tai modelis su ryškiu objektyvu (nuo f / 1.7 iki f / 2.8), kurio dėka mes galime naudoti įrangą geros kokybės nuotraukoms fotografuoti, net jei apšvietimo sąlygos nėra pačios geriausios.

Pateiktos kompaktinės kameros skiriamoji geba yra 12,8 Mpx. Gaminys leidžia įrašyti vaizdo įrašus 4K kokybe. Ekrano dydis yra 3 coliai. Modelis parduodamas komplekte su ličio jonų baterija. Pakuotėje taip pat yra pečių diržas ir krepšys, skirtas saugiai transportuoti fotoaparatą. Vartotojas gali išsaugoti nuotraukas RAW formatu, o tai yra didelis prietaiso pranašumas.

Žmonės, nusprendę įsigyti kompaktišką „Panasonic Lumix DMC-LX100“ fotoaparatą, apie tai kalbėjo palankiai. Lengva valdymo sistema ir įrašyto vaizdo kokybė sulaukia daug teigiamų nuomonių. Pasak vartotojų, naudodamiesi šiuo modeliu galime padaryti profesionalias nuotraukas, kurios nudžiugins daugelį žmonių. Kamera rekomenduojama visiems, neatsižvelgiant į pažangos lygį.

Kompaktiškos kameros su ryškiu „Panasonic Lumix DMC-LX100“ objektyvu diafragma yra reguliuojama nuo f / 1,7 iki f / 2,8. Prietaisas leidžia įrašyti filmus 4K kokybe.

Privalumai

Vykdymas: Vartotojai vertina tvirtą produkto veikimą. Įranga turi patvarų korpusą, kuris veiksmingai apsaugo nuo fotoaparato viduje esančio mechanizmo pažeidimų.

RAW formatas: Produktas leidžia fotografuoti RAW formatu. Tai yra didelis privalumas, nes šiam formatui būdingas puikus vaizdų atkūrimas ir galimybė nemokamai ir profesionaliai apdoroti nuotraukas kompiuteryje.

Židinio nustatymas: Daugelis žmonių savo apžvalgose pabrėžia, kad rankinio fokusavimo žiedas yra tvirtas ir veikia sklandžiai. Todėl modelį lengva valdyti.

Vaizdo įrašai: Pateikta kamera leidžia įrašyti filmus labai geros kokybės (4K). Todėl mes galime lavinti savo įgūdžius daugeliu lygių – ne tik fotografavimo, bet ir filmų kūrimo srityje.

Trūkumai

Ekranas: Kai kurie žmonės mano, kad fotoaparatas už tokią kainą turėtų turėti kilnojamą ekraną. Tai labai palengvintų jūsų darbą.

„Olympus Tough TG-4“

„Olympus Tough TG-4“ skaitmeninis fotoaparatas turi itin ryškią f / 2.0 diafragmą ir TG-4 plataus kampo 4x optinį priartinimą, taip pat automatinį fokusavimą, kurio židinio nuotolis yra nuo 25 iki 100 mm. Dėl šių parametrų galite fotografuoti plačiai ir aiškiai. Spartus 16 Mpix objektyvas leidžia fotografuoti ryškiomis ir ryškiomis spalvomis net ir esant blogoms apšvietimo sąlygoms.

Ši kamera turi keletą darbo režimų: mikroskopas, skirtas fotografuoti iš 1 cm atstumo, „Microscope Control“ leidžia fotografuoti skirtingu didinimu iki 44,5 karto. „Focus Bracketing“ leidžia fotografuoti serijas su skirtingais ryškumais, o „Focus Stacking“, šalia skirtingų ryškumo, leidžia komponuoti nuotraukas į vieną visumą, kurios dėka gaunamas didesnis lauko gylis, o tai neįmanoma su vienu poveikis.

Šiame modelyje yra įmontuotas „WiFi“ modulis, taip pat įdiegta „Ol.Share“ programa, leidžianti belaidžiu būdu siųsti savo kūrinius į išmanųjį telefoną ar kitus imtuvus, taip pat jais dalytis socialiniuose tinkluose.

GPS modulis gali pažymėti kiekvieną nuotrauką koordinatėmis. Pasak klientų, šis modelis yra kompaktiška kamera su skaidriu objektyvu už gerą kainą. Vartotojai pabrėžia turtingą šio modelio įrangą ir aukštą 4608 x 3456 pikselių skiriamąją gebą.

„Olympus TG-4“ yra kompaktiška kamera su f / 2.0 objektyvu. Produktas parduodamas rinkinyje, be kitų su įkraunama ličio jonų baterija.

Privalumai

Neperšlampamas: Kamera yra neperšlampama, todėl patrauklias nuotraukas galime fotografuoti ir po vandeniu (iki 15 m). Todėl prietaisas laikomas funkcionaliu ir patvariu.

Objektyvas: Internautai pabrėžia, kad objektyvas garantuoja labai gerą vaizdo kokybę. Nuotraukose nėra triukšmo, o dėmesys sutelkiamas greitai. Taigi fotografuoti nereikia per ilgai.

Bevielis internetas: Įtaisytas „Wi-Fi“ modulis leidžia belaidžiu būdu perduoti vaizdus į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Todėl vartotojas gali iškart pasidalinti ja su draugais ir šeima, padaręs nuotrauką.

Trūkumai

Dizainas: Kai kuriems žmonėms nepatiko gaminio dizainas. Kamera atrodo kaip modeliai, kuriuos rinkoje buvo galima įsigyti prieš keletą metų.

Kokią kompaktinę kamerą su skaidriu objektyvu turėtumėte pasirinkti?

Kompaktiška kamera su ryškiu objektyvu gerai veikia visur, kur turite nepakankamai eksponuotą erdvę ir vis tiek norite gerai fotografuoti. Vaizdo kokybė priklauso nuo vaizdo jutiklio. Kuo daugiau pikselių, tuo geresnė vaizdo kokybė ir didesnis jautrumas šviesai. Kai skaitmeniniame fotoaparate yra ryškus objektyvas, jo diapazonas turėtų būti 24–72 mm. Viso pločio f / 1,4 ir priartinto f / 2,8 ryškumas suteiks galimybę fotografuoti net esant prastam apšvietimui, nesijaudindami, ar padidinsite ISO už priimtiną ribą. Ypač pradinė f / 1,4 vertė, net nepaisant mažos matricos, leidžia gauti aiškų vaizdą, kai filmuojate sutemus.

Geriausios kompaktiškos kameros su ryškiu objektyvu jie gali įrašyti filmus su garsu, „Full HD“ kokybe, taip pat fotografuoti 10 ar net 5 kadrų per sekundę greičiu.

Panašiai skystųjų kristalų ekranas, kuris dabar yra standartas geroje kompaktiškoje kameroje, yra 3 colių matmenų ir suteikia geros kokybės peržiūrą su didele skiriamąja geba, viršijančia 1000 milijonų taškų, o tai ypač svarbu filmuojant 4K. Taip pat gerai, jei ekranas yra padengtas antirefleksinėmis dangomis, o tai daug lengviau naudoti saulėtomis dienomis.

Tačiau fotoaparato širdis yra matrica. Tai gali būti CMOS arba CDD tipo. Jo skiriamoji geba yra svarbi, šiais laikais standartiniai kompaktiški fotoaparatai su ryškiu objektyvu turi apie 12 megapikselių. Taip pat laikomas pakankamu ISO jautrumas nuo 80 iki 121800.

Kai fotoaparate yra plataus kampo objektyvas su keletu optinio artinimo …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *