Geriausiosro grotelės

Aerogrill (konvekcinė krosnelė) yra dovana traškios plutos mėgėjams. Jame jie taip pat troškina, kepa, džiovina, garina – iš tikrųjų tai yra visavertis virtuvės kombainas, skirtas termiškai apdoroti produktus be aliejaus ir riebalų.

Ketvirtoje vietoje bus neįprastiausias dizainas – slinkite į dešinę, jei norite jį pamatyti.

Kurią konvekcinę orkaitę geriau pirkti, kad ji nesikauptų ant lentynos dulkių, o veiktų kaip numatyta?

Paruošėme geriausių etų oro grotelių topą, parinkę 1300-1800 W galios prietaisus, kurių dubenėlio tūris nuo 3,5 litro iki 12 litrų – trumpai tariant, modelius namams. Išrinkome geriausius iš geriausių: žiūrėjome, kaip modeliams sekasi prižiūrėti ir patikimai, konsultavomės su virtuvės šefais.


  Oro gruzdintuvės veikimo principas

  Aerogrill yra ugniai atsparaus stiklo dubuo, kurio tūris yra nuo 3 iki 18 litrų, kuris uždaromas dangteliu su įmontuotu kaitinimo elementu ir ventiliatoriumi. Lauke yra valdymo pultas su reguliatoriais ir indikatoriais. Dubens viduje sumontuoti pagalbiniai elementai, skirti ant jų sudėti produktus: groteles, padėkliukus, tinklinius krepšelius, iešmelius.

  Kodėl pavadinime yra „aero“? Šildymo elementas įkaitina erdvę dubenėlio viduje iki nustatytos temperatūros, o ventiliatorius sukuria sukamąjį judesį. Karštas oras (konvekcija) maistą šildo tolygiai iš visų pusių.


  Kaip išsirinkti aerogrilį?

  Čia papasakosime apie funkciją ir rekomenduosime, ko ieškoti.

  Kaitinimo elementas: anglis, stiklas ar metalas?

  Aerogriliai gaminami su trijų tipų šildytuvais: metaliniais vamzdžiais, anglies ir halogeniniais elementais. Nėra universalaus sprendimo – kiekvienas atitinka savo poreikius.

  Šildytuvo tipas privalumus Minusai
  Halogenas 🟢 greitas įkaitinimas iki aukštų temperatūrų;
  🟢 pigu.
  🔴 netolygus gaminimas;
  🔴 Tarnavimo laikas – dveji metai.
  Anglies 🟢 sunaudoja mažai energijos;
  🟢 retai perdega;
  Gerai palaiko temperatūrą.
  🔴 trapus – nukritus dangčiui sutrūkinėja.
  Metalas 🟢 tarnavimo laikas 10 metų. 🔴 šildo ilgai;
  🔴 ilgai atvėsta.

  Talpa: porai ar didelei šeimai?

  Gamintojai gamina aerogrilius, kurių darbinis tūris yra nuo 3 iki 18 litrų. Kiekvienas iš jų turi savo užduotis:

  • maži nuo 3 litrų iki 6 litrų yra optimalūs gaminti šeimai ar kompanijai iki 4-5 žmonių;
  • vidutinis nuo 6 l iki 12 l tinka maisto ruošimui 5-8 žmonėms;
  • dideli nuo 12 litrų yra optimalūs gaminti 8 ir daugiau žmonių, o jie prašo didelio vakarėlio.

  Kartais talpa nurodoma intervalu, pavyzdžiui, 8-12 litrų. Tai apie išsiplėtimo žiedą. Jis dedamas iš viršaus, padidinant dubens darbinį tūrį aukštyje.


  Galia: kuo daugiau, tuo traškiau

  Kuo didesnė galia, tuo greičiau oro grotelės įkais ir gamins maistą. Jei nesate tikri dėl savo namų laidų kokybės, geriau įsigyti vidutinės galios modelį (1000-1500 W). Esant stabiliai įtampai tinkle, tinka 1500–2000 vatų galios įrenginiai. Beveik visur yra stabilizatoriai, apsaugantys nuo įtampos šuolių – prieš pirkdami patikrinkite šį punktą.


  Geriausiosulčiaspaudės

  Dangtis: atidaryti ar nuimti?

  Dangtis gali būti nuimamas arba šarnyrinis, montuojamas ant laikiklio. Kiekvienas dizainas turi savo privalumų ir trūkumų. Nuimamam dangčiui reikia vietos, bet jį lengviau valyti. Dangtis ant laikiklio yra patogesnis – nereikia ieškoti vietos ant stalo po juo, tačiau jį sunkiau išvalyti ir tokie modeliai yra brangesni.


  Mechanika ar elektronika?

  Mechaninis blokas – tai pora rankenų, kurių viena atsakinga už temperatūrą, kita – už gaminimo laiką ir režimus. Ventiliatorius turi vieną greitį. Toks prietaisas tinka, jei jums nereikia kulinarinių malonumų.

  Elektroniniu būdu valdomos oro grotelės yra su LCD ekranu, vidutiniškai turi šešis – aštuonis gaminimo režimus, tačiau yra modelių su daugiau nei dešimčia programų. Kiekvienas automatiškai nustato laiką, temperatūrą, ventiliatoriaus greitį, tinka konkrečių produktų paruošimui – belieka paspausti norimą mygtuką. Yra šildymo funkcija, atidėtas paleidimas, valdymas per Wi-Fi.


  Savarankiškas valymas arba skalbimas patiems

  Palengvina indo plovimo procedūrą: pakaitinus inde esantį vandenį 100 laipsnių temperatūroje, pasišalina pagrindiniai nešvarumai ir riebalai. Bet jūs vis tiek turite rankomis, naudodami kempinę ir ploviklį, atnešti dubenį į pradinę būseną.


  Laikmatis – reikalingas ar ne

  Oro grotelių laikmačio diapazonas skirtinguose modeliuose svyruoja nuo vienos valandos iki dienos. Yra modelių su atidėto paleidimo parinktimi. Įrenginys įsijungs tam tikru laiku pagal nurodytą programą, kol būsite išvykę, o grįžus namo bus paruošta skani vakarienė.


  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *