Geriausiosaraoke sistemos

Norint dainuoti apie pašėlusią imperatorę, louboutinus ar baterijas, nebereikia bėgti į artimiausią karaokės barą. Jį galima įrengti namuose.

Anksčiau tam prie televizoriaus buvo prijungtas mikrofonas, DVD ir garsiakalbiai, o dabar viskas paprasčiau. Perkame kolonėlę su mikrofonais, per Bluetooth jungiamės prie išmaniojo telefono arba per Wi-Fi prie Smart TV ir dainuojame. Nors DVD ir „tulpės“ vis dar naudojami.

Todėl sudarėme etų karaokės sistemų reitingą, su kuriuo ir vaišinti, ir pasauliui: praleisti vakarą šalyje ar pasivaržyti muzikiniame mūšyje su draugais namuose ir net įrengti jį restorane. Norėdami tai padaryti, atrinkome geriausius modelius rinkoje: ištyrėme tikrų vartotojų atsiliepimus, peržiūrėjome daugybę atsiliepimų ir radome žmonių, kurie iš tikrųjų juos naudojo ir galėjo mums patarti.

  Šios medžiagos gali jus sudominti: geriausi televizoriai, mikrofonai ir garso juostos.


  Karaoke sistemų

  Atrodo, kad išsirinkti karaokę lengva. Palyginkite, kas tinka kainai, pažiūrėkite atsiliepimą apie garsą – viskas. Tačiau yra niuansų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Pavyzdžiui, kiek dainų galima nemokamai, ar sistema įvertina dainavimą, ar vyksta mūšiai ir koks mikrofonų jautrumas. Todėl TOP karaoke sistemose modelius atrinkome pagal tokias charakteristikas.

  garsas

  Renkantis svarbu atsižvelgti į mikrofonų ir garsiakalbių garsą, jei jie yra. Kuo aiškesnis garsas, tuo geriau. Ar galima reguliuoti mikrofonų garsumą? Paprastai ugnis ?

  Mikrofono jautrumas

  Kažkas mėgsta mikrofoną laikyti tiesiai prie burnos, o kažkas 10 cm atstumu.Kaip mikrofonas „girdi“ garsą skirtingais atstumais, priklauso nuo jo jautrumo. Na, kai galima reguliuoti jautrumą. Jei negali, tai blogai.

  Dainų duomenų bazė

  Daugumoje sistemų yra iš anksto įdiegtos dainos, bet, deja, daugelis jų nemėgsta. Kai kurie gamintojai specialiai sumažina tikrai populiarių skaičių, kad žmonės juos pirktų iš mokamo katalogo.

  Gerai, kai gali nusipirkti prenumeratą – tada vartotojas tam tikram laikotarpiui gauna prieigą prie visų dainų. Arba pirkite takelius atskirai, tada jie amžinai liks vartotojo duomenų bazėje.

  Yra sistemų, kuriose galite prijungti „flash drive“ su atsarginiais takeliais arba eiti į „YouTube“. Tiesa, čia garso takelių kokybė prastesnė. Bet tai nemokama.

  Kategorija Skaičius Modelis Kas šaunu

  Geriausiosaraoke sistemos namams

  #3 X-STAR karaoke dėžutė Geriausia jaunimui: su savo socialiniu tinklu
  #2 AST Pradžia Geriausia namų sistemos kaina
  #vienas AST OneBox Geriausiai dideliam kambariui (iki 40 m2) – 8 įmontuotos kolonėlės

  Geriausioselaidės karaokės sistemos

  #2 Monster Karaoke MojoPro Geriausia kompaktiška belaidė karaokės sistema
  #vienas Jonsen PRO artefaktas Geriausias garsas tarp belaidžių modelių

  Geriausiosebrangios karaoke sistemos

  #3 SDRD SD-306 Plus Pati pigiausia sistema
  #2 „SkyDisco“ karaoke namų rinkinys 2 Pats sudėtingiausias ir nebrangus
  #vienas TEQQO Party Boost One Geriausias kainos ir kokybės santykis

  Geriausiosrofesionalios karaoke sistemos

  #3 Studio Evolution Evobox Kompaktiškiausias ir prieinamiausias
  #2 AST Mini Lengviausia naudoti – pridedamas profesionalus nuotolinio valdymo pultas
  #vienas Studio Evolution Evolution Pro 2 Patogiausia garso inžinieriui

  Taip pat atkreipė dėmesį į:

  ? Dydis, kad suprastum, ar galima sistemą pasiimti su savimi į svečius, į šalį;
  ? Mikrofonų nešiojamumas – ar tai būtina nusipirkite stovą kaip Freddie Mercury likti šalia sistemos;
  ? pagalbinių takelių kokybė: pavyzdžiui, žvaigždės ar mažai žinomos svetainės.


  Geriausiosaraoke sistemos namams

  Šioje skiltyje surinkome geriausius modelių variantus dainuoti namuose su draugais ar šeima. Nes mūsų mėgstamiausi turi 2 mikrofonus ir didelį dainų pasirinkimą. Taip pat yra įvairių profesionalių sistemų ypatybių: mūšiai, balso apdorojimas, atliekamų takelių įrašymas.

  Mes ne tik apžiūrėjome Yandex.Market erdves, bet ir radome profesionalių atsiliepimų, kad galėtume parašyti jums visą svarbiausių dalykų sąrašą.

  Modelis Kas šaunu
  #3 X-STAR karaoke dėžutė Geriausia jaunimui: su savo socialiniu tinklu
  #2 AST Pradžia Geriausia namų sistemos kaina
  #vienas AST OneBox Geriausiai dideliam kambariui (iki 40 m2) – 8 įmontuotos kolonėlės

  3 vieta – X-STAR Karaoke Box

  X-STAR Karaoke Box – tai karaokės įranga, skirta vakarėliams su draugais. Galite dainuoti vienas, duetu ar mūšio režimu: dainuojate kartu, o X-STAR įvertina, kam tai sekasi geriau. Sistema balus vertina ne už garsumą, o už gebėjimą pataikyti į natas.

  Tai nėra 100 balų skalė. Galite gauti ir 10 000 taškų, ir 15 000. Kiekvienas takelis turi savo maksimalų balą. Tuo pačiu metu ekrane rodoma, kiek taškų gauna pats atlikėjas. Galite pabandyti aplenkti žvaigždę.

  Daugelis žmonių norės įsigyti karaokės sistemą namams su X-STAR Karaoke Box mikrofonu dėl galimybės bendrauti su kitais karaoke žaidėjais. Norėdami tai padaryti, gamintojai sukūrė socialinį tinklą, kuriame …

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *