Geriausios siauros automatinės skalbimo mašinos – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

Siaura automatinė skalbimo mašina – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

„Whirlpool AWE60110“ yra geriausia plona automatinė skalbimo mašina, kurią šiuo metu galima įsigyti parduotuvėse. Kaip galite būti tikri, kad šis modelis nusipelno pirmosios vietos mūsų reitinge? Prie tokios išvados priėjome perskaitę daugybę nuomonių apie įvairius įrenginius. Daugelis vartotojų pabrėžia, kad mūsų rekomenduojamas modelis veikia efektyviai. Kelios skalbimo programos leidžia jums pritaikyti skalbimo mašinos nustatymus pagal dabartinius poreikius. Vienas didžiausių privalumų yra tai, kad prietaisas užima mažai vietos, o tai itin svarbu mažiems vonios kambariams. Modelis turi uždelsto paleidimo funkciją, kuri taip pat yra labai naudinga. Suprantame, kad norėdami priimti galutinį pirkimo sprendimą, norite žinoti ir kitus mūsų pasiūlymus. Siaura skalbimo mašina reitinge buvo antra „Samsung WF60F4EFW0W“. Yra tėvų užraktas. Verta paminėti „Smart Check“ sistemą, kuri automatiškai diagnozuoja su įrenginio veikimu susijusias problemas, parodydama vartotojui paprastus jų sprendimo būdus.

palyginimo lentelė

Pregio

Difetas

Išvada

Offerte

Top 3 siauros skalbimo mašinos. Nuomonės 2021 m

1. Skalbimo mašina Whirlpool AWE 60110

Ar jus domina įsigyti efektyvią ir tuo pačiu pigią skalbimo mašiną, kuri telpa mažame vonios kambaryje? „Whirlpool AWE60110“ yra modelis, kuris turėtų atkreipti jūsų dėmesį. Įranga turi kompaktiškus matmenis (60 cm x 40 cm) ir į viršų atsidarantį liuką. Todėl jis puikiai tinka siaurose patalpose.

Skalbimo mašinos talpa yra 6 kg. Gręžimo greitis yra 1000 aps./min. Įrangos energinė klasė yra A +. Modelis turi uždelsto paleidimo funkciją. Skalbimo mašiną galite nustatyti taip, kad skalbiniai būtų paruošti vos pabudus ar grįžus iš darbo. Įrenginyje yra uždengimas akliesiems. Dėl to įrangos priežiūra niekam nėra problema.

Vartotojai mano, kad skalbimo mašina „Whirlpool AWE60110“ pateisins žmonių, ieškančių geros kokybės įrangos mažam vonios kambariui, lūkesčius. Siaura konstrukcija reiškia, kad modelį galima pastatyti praktiškai bet kur. Privalumas yra tai, kad mašina turi keletą skalbimo programų.

„Whirlpool AWE60110“ yra labai gera siaura automatinė skalbimo mašina iki 1000 PLN. Įrangos energinė klasė yra A +. Keliamoji galia yra 6 kg.

Privalumai

Greitas plovimas: Ar turite kelias valandas ir jums reikia greitai atnaujinti palaidinę ar kelnes? Galite naudoti greito plovimo funkciją. Ši programa trunka tik 15 minučių.

Atidėto paleidimo parinktis: Praktiškas sprendimas yra atidėto paleidimo galimybė, kuri suteikia mums galimybę skalbimo mašinos veikimo laiką nustatyti mums patogiausiu metu.

Energijos klasė: Dėl to, kad įrangos energinė klasė yra A +, nebijome, kad mūsų sąskaitos už energiją gerokai padidės. Tai svarbu ne tik taupant namus, bet ir natūraliai aplinkai.

Paprasta operacinė sistema: Modelis turi daug skalbimo programų, tačiau jo veikimas išlieka paprastas. Valdikliai yra gerai aprašyti, todėl neturime problemų pasirinkdami tinkamus nustatymus.

Tinka mažiems vonios kambariams: Prietaisas užima mažai vietos, be to, dangtelis atsidaro aukštyn. Todėl pateiktas modelis puikiai tinka mažiems, siauriems vonios kambariams.

Defektai

Atvartas: Kai kurie vartotojai nurodo, kad liukas pradeda rūdyti po kelių mėnesių naudojimo.

2. „Samsung WF60F4EFW0W“ skalbimo mašina

Jei jums reikia skalbimo mašinos, kuri skalbimo metu efektyviai naudoja ploviklius, „Samsung WF60F4EFW0W“ yra jums skirtas produktas. Tai plona skalbimo mašina už gerą kainą, skalbimui naudojama „EcoBubble“ technologija. Tai unikalus skalbimo mašinos viduje esantis burbulų generatorius, kuris ištirpina ploviklį ir į jį įpurškia oro. Net skalbiant žemoje temperatūroje, ploviklis veikia labai efektyviai.

Skalbimo mašina atrodo labai gražiai – dėka Crystal Gloss apdailos. Dalis skalbimo mašinos yra šiek tiek suapvalinta, todėl tai yra virtuvės ar vonios kambario apdaila. Platus ekranas su mygtukais leis efektyviai ir lengvai valdyti įrenginį.

Įranga taip pat buvo aprūpinta novatoriška „Smart Check“ sistema. Ji aptinka ir diagnozuoja klaidas ankstyvoje stadijoje ir siūlo paprastus sprendimus. Paslauga teikiama išmaniesiems telefonams su LED nuskaitymo funkcija. Labai patogus sprendimas yra tai, kad skalbimo mašina prisimena paskutinį skalbimo ciklą. Vartotojai ypač vertina šią funkciją ir sako, kad tai žymiai taupo jų laiką.

Plona skalbimo mašina „Samsung WF60F4EFW0W“ yra A +++ energinės klasės. Prietaiso talpa yra 6 kg.

Privalumai

Deimantinis būgnas: Modelis turi supaprastintos formos „Diamond“ būgną, kurio dėka drabužiai yra gerai sukami. Taip pat verta atkreipti dėmesį į specialios formos skylutes, apsaugančias drabužius nuo pažeidimų.

Išmanusis patikrinimas: Skalbimo mašina turi „Smart Check“ sistemą, o tai reiškia, kad prietaisas automatiškai nustato galimas veikimo problemas ir pats jas diagnozuoja, parodydamas vartotojui paprastus sprendimus.

Tėvų užraktas: Prietaisas turi tėvų užraktą, kuris pasirodo labai naudingas, jei mūsų namuose yra mažų vaikų. Jos dėka mes neturime jaudintis, kad mūsų vaikas netyčia pakeis anksčiau pasirinktus nustatymus.

Mažas energijos suvartojimas: Įrangos energinė klasė yra A +++. Tai reiškia mažų sąskaitų už elektrą garantiją. Pateiktas produktas laikomas ekologišku.

Defektai

Jutiklinė dalis: Taip atsitinka, kad jutiklinis skydelis užstringa, o tai neleidžia greitai pasirinkti jus dominančių nustatymų.

3. Freggia skalbimo mašina WISE126

„Freggia WISE126“ yra 6 kg talpos skalbimo mašina. Jis tiks namų ūkiams, kuriuose vonios kambaryje yra mažai vietos. Įrangos sukimosi greitis yra 1200 aps./min. Įranga naudoja A energijos klasę, kuri leidžia sutaupyti beveik 30% energijos.

Skalbimo mašinoje yra skaitmeninis ekranas, leidžiantis patogiai perskaityti informaciją. Įranga turi dvi labai naudingas programas, kuriomis naudojasi užimti žmonės – jos yra: anti -susiraukšlėjimo galimybė ir greitas plovimas. Skalbimo mašinos matmenys yra nedideli, nes ji yra tik 85 cm x 59,5 cm.

Žmonės, besinaudojantys skalbimo mašina, vertina gaminį dėl didelių galimybių ir mažų matmenų. Daugybė darbo programų ir patraukli kaina reiškia, kad produktą labai dažnai renkasi klientai, kuriems reikalinga maža, funkcionali skalbimo mašina.

„Freggia WISE126“ yra siaura automatinė skalbimo mašina, priklausanti A +++ energinei klasei. Modelio keliamoji galia yra 6 kg. Produktas yra trijų spalvų versijų.

Privalumai

Skaitmeninis ekranas: Ar nerimaujate, kad jums bus sunku pasirinkti skalbimo programas? Jei pasirinksite skalbimo mašiną „Freggia WISE126“, tai neturės problemų. Modelis turi aiškų skaitmeninį ekraną.

Naudojimo saugumas: Prietaisas turi apsaugą nuo perpildymo ir per didelio putojimo. Todėl galime būti tikri, kad įranga bus naudojama efektyviai ir be problemų.

Būgnas: Nerūdijančio plieno būgnas nėra jautrus korozijai. Dėl to esame tikri, kad jo priežiūra iš mūsų nereikalaus daug darbo.

Defektai

Darbinis tūris: Tam tikra vartotojų grupė pripažįsta, kad sukant drabužius įranga sukuria gana didelį triukšmą.

Pirkimo vadovas – kokią siaurą automatinę skalbimo mašiną pirkti?

Siauros skalbimo mašinos yra puikus sprendimas žmonėms, kurie turi mažai vietos vonios kambaryje ar virtuvėje, kad galėtų pastatyti didelį prietaisą. Tai, kad skalbimo mašinos išorė yra siaura, nereiškia, kad jos talpa yra maža arba kad ji neturi tų pačių techninių parametrų kaip kiti, didesni prietaisai. Mūsų pirkimo vadovas parodys siaurų skalbimo mašinų savybes, kad galėtumėte nuspręsti, kuri iš jų jums labiausiai tinka.

Geriausios siauros automatinės skalbimo mašinos turi bent A energijos klasę, o tai įrodo, kad jos yra energiją taupančios. Tokios įrangos dėka sutaupysime daug elektros energijos, o kartu rūpinsimės natūralia aplinka. Kitas svarbus prietaiso bruožas yra skalbinių sukimo greitis. Dažniausias apsisukimų skaičius yra 1000 – 1200 / min. Tada išimame šiek tiek drėgnus skalbinius, kurie labai greitai išdžiūsta. Be to, svarbi skalbimo mašinos talpa. Optimalus dydis šiuo aspektu yra apie 5 kg – 6 kg.

Mes patikrinome vartotojų nuomones apie aptariamų prietaisų garsumą. Geriausia siaura skalbimo mašina 2021 m. Veikia gana tyliai, net ir dideliu greičiu. Tai leidžia skalbti naktį arba vėlai vakare. Tai taip pat naudingas sprendimas žmonėms, kurie turi vaikų ir negali sau leisti daug triukšmo namuose. Taip pat labai svarbu, kad mašinoje būtų kelios skalbimo programos. Labai dažnai namų šeimininkės naudoja greito skalbimo programą, kuri kartais trunka mažiau nei 40 minučių ir leidžia skalbti prakaituotus ir šiek tiek suteptus drabužius. Siaurą skalbimo mašiną renkasi vartotojai, kurie turi apie 50 cm laisvos vietos skalbimo mašinai.

Skalbimo mašina gali būti kraunama iš viršaus arba iš šono. Iš viršaus pakraunama įranga yra labai geras sprendimas, kai negalime turėti įrangos, kuri atsidaro į išorę. Viršutinio pakrovimo įtaisą galima įdėti bet kur, nes po dangteliu yra vietos milteliams, skalavimo priemonei ir pan. Tai taip pat geras sprendimas namams su mažais vaikais. Tada kūdikiui nėra jokios galimybės, pavyzdžiui, įdėti žaislus į būgną arba paspausti programavimo mygtukus. Jei nuspręsite pasirinkti šoninio pakrovimo modelį, įsitikinkite, kad mygtukai yra gerai pritvirtinti. Atminkite, kad kiekvienai skalbimo mašinai kartkartėmis reikia vandens minkštiklio, kad jis tinkamai veiktų.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *