Geriausios plaukų kirpimo priemonės

Daugelis žmonių nori nusipirkti galvos ir barzdos plaukų kirpimo mašinėlę

Negaiškite laiko ir pinigų kelionėms į kirpyklą. Ir tai yra puiki idėja – tinkamas modelis tarnaus daug metų ir sutaupys daug pinigų. O mūsų padės išsirinkti kokybišką mašiną, atsižvelgiant į jūsų biudžetą ir tikslus.


  Plaukų kirpimo mašinėlių

  Populiariausiose plaukų kirpimo mašinėlėse buvo tiek namų kirpimo, tiek kirpėjų modeliai, kurie sulaukė didelio klientų įvertinimo. Priklausomai nuo kategorijos, akcentuojami tam tikri kriterijai: svoris, formos faktorius, palaikomos papildomos funkcijos.

  Rinkdamiesi plaukų kirpimo mašinėlę, visų pirma atkreipkite dėmesį, ar ji atitinka pagrindinius Jūsų reikalavimus. Pavyzdžiui, kirpėjui brangesnis įrenginys yra geresnis, tačiau palaikantis visas būtinas funkcijas. Modelių kainos labai nesiskiria – paprastai nuo kelių šimtų iki dešimties tūkstančių rublių.


  laukų kirpimo mašinėlių gamintojai

  Renkantis mašiną reikia atkreipti dėmesį ne tik į technines charakteristikas ir įrangą, bet ir į gamintoją. Atrinkome penkis geriausius prekių ženklus, kurių įrenginiai sulaukia aukštų vartotojų įvertinimų ir išsiskiria ilgu tarnavimo laiku.

  5 vieta: „Philips“.

  Nyderlandų įmonė, kuri specializuojasi plataus vartojimo ir komercinės elektronikos gamyboje. Ji gamina viską nuo elektros lempučių iki pažangios buitinės technikos. Šios įmonės kirpimo mašinėlės, kaip taisyklė, gaminamos naudojant naujausias technologijas, išsiskiria kokybišku surinkimu ir naudojimo paprastumu.

  Rekomenduojame atkreipti dėmesį į šios įmonės gaminius, jei ieškote vidutinės kainos kategorijos kirpimo mašinėlės. Paprastai jame yra geriausios „Philips“ galimybės kainos ir kokybės santykio atžvilgiu. Deja, įmonės asortimente tarp kirpimo mašinėlių nėra biudžetinių modelių. Vidutinė kaina prasideda nuo 1500 rublių.


  Statykite dėl kompaktiškumo;
  europietiška kokybė;
  daugiafunkciniai modeliai.
  Biudžetinių modelių nėra.

  4 vieta: Ruda

  Vokietijos įmonė, kurios specializacija pirmiausia yra skustuvų, plaukų kirpimo mašinėlių ir kai kurių buitinių prietaisų gamyba. Savo įrenginiuose jis naudoja tik geriausias medžiagas, pažangias technologijas, taip pat atlieka patobulintus bandymus prieš išleisdamas gaminius į rinką. Dirba daugiausia segmente, viršijančiame vidutinį. Yra premium modelių.

  Brown mašinų kaina yra didesnė nei rinkos vidurkis, tačiau tuo pačiu gausite itin aukštos kokybės gaminius. Įmonė negamina biudžetinių ir beveik negamina vidutinio biudžeto modelių. Kai kurių įrenginių kaina gali būti per didelė dėl reklamuojamo prekės ženklo. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į šio prekės ženklo įrenginius, jei jums reikia aukštos kokybės kirpimo mašinėlės ir esate pasirengę šiek tiek permokėti.


  Puiki gaminio kokybė;
  Didelis asortimentas;
  Dėmesys naujovėms.
  Šiek tiek perkainota.

  3 vieta: Polaris

  Amerikos įmonė, besispecializuojanti mechaninės inžinerijos sektoriuje. Buitinė elektronika ir buitinė technika nėra pagrindinis jos dėmesys, tačiau šio gamintojo kirpimo mašinėlės vis dar populiarios. Iš esmės jie yra paplitę vidutinių kainų segmente, tačiau yra pigių ir aukščiausios kokybės „Polaris“ modelių.

  Gamintojo modeliai pristatomi daugiausia vidutinio biudžeto segmente. Jų kaina prasideda nuo maždaug 1000 rublių. Rekomenduojame Polaris, jei ieškote modernios plaukų kirpimo mašinėlės ir neturite jokių specifinių reikalavimų.


  Gamintojo mašinose yra viskas, ko reikia;
  Jie neperkainoja.
  Ne pats plačiausias pasirinkimas.

  2 vieta: „Panasonic“.

  Japonijos įmonė, kuri specializuojasi buitinės technikos ir elektronikos gamyboje. Šios įmonės kirpimo mašinėlės, kaip taisyklė, gaminamos naudojant naujausias technologijas, išsiskiria kokybišku surinkimu ir naudojimo paprastumu. Yra daug aukščiausios klasės modelių, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas surinkimo kokybei ir patogumui.

  Plaukų kirpimo mašinėlių iš Panasonic kainos prasideda nuo 2000. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į šios markės modelius, jei ieškote aukštos kokybės plaukų kirpimo mašinėlės ir esate pasiruošę už ją permokėti.


  Gamintojo mašinose yra viskas, ko reikia;
  Aukšta surinkimo kokybė;
  Dėmesys naujovėms.
  Pigių modelių nėra.

  1 vieta: MOSER

  Kita Vokietijos įmonė, kuri daugiausia specializuojasi skustuvų, plaukų kirpimo mašinėlių ir kai kurių buitinių prietaisų gamyboje. Pagrindinis statymas yra aukščiausios kokybės modeliuose, tačiau …

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *