Geriausios moteriškos pačiūžos – 2021 m. lapkričio mėn. reitingas ir apžvalgos

Moteriškos riedučiai – pirkėjo vadovas, reitingas ir testas

Norite susirasti sau kokybiškas moteriškas pačiūžas, bet neturite laiko palyginti visų rinkoje esančių gaminių? Perskaitykite šį reitingą, kad sužinotumėte, kurie modeliai yra geriausi. Rekomenduojamos moteriškos pačiūžos yra Oxelo Fit 100 tinka pradedantiesiems ir važinėjantiems tik retkarčiais. Kulnai suminkštinti, o tvirtinimo sistema pakankamai tvirta. Ant dešiniojo volelio yra stabdys. Tarp rekomenduojamų modelių taip pat yra pačiūžos K2 Marlee Boa su 80A kietumo ratukais, kurie skirti pramoginiam važiavimui. Įdomu tai, kad batą galima padidinti iki 5 dydžių. Modelis tinka pradedantiesiems. Tai užtikrina gerą prigludimą prie pėdų, čiurnos sąnario stabilizavimą ir nuolatinę oro cirkuliaciją. Tai reiškia patogų ir, svarbiausia, saugų vairavimą.

13 geriausių moterų pačiūžų. Nuomonės 2021 m

Žemiau pateiktas moteriškų riedučių reitingas turėtų padėti apsispręsti, kokią sporto įrangą pasirinkti. Į sąrašą įtraukti modeliai išsiskiria aukšta darbo kokybe, taip pat naudojimo patogumu ir patraukliu dizainu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Decathlon moteriškos riedučiai

1. Moteriškos riedučiai Oxelo Fit100

Mėtinės spalvos moteriškos pačiūžos, esančios Decathlon parduotuvėje, rekomenduojamos moterims, kurios savo nuotykius pradeda su šia sporto šaka arba važinėja tik retkarčiais. Prekės kainos ir kokybės santykis yra patenkinamas, o tai skatina pirkėjus į jį investuoti. Modelį galima įsigyti nuo 36 iki 42 dydžių.

80 mm skersmens ratai turi ABEC 5 guolius, kurie yra labai patvarūs. Pristatomos moteriškos pačiūžos komplektuojamos su pusiau minkštu vidiniu batu su 3D tinkleliu, garantuojančiu laisvą oro srautą. Modelio viduje nėra drėgmės, todėl nesivysto sveikatai kenksmingos bakterijos. Kulnas gerai paminkštintas, todėl rizika susižeisti mažesnė.

Internete paskelbtos nuomonės patvirtina, kad pačiūžos gerai laiko pėdas, o tai įmanoma dėl standaus ir aukšto manžeto bei patvarių raištelių, Velcro ir tvirtos sagties. Naudojimo saugumą užtikrina tvirtai pritvirtintas prie slydimo ir gerai profiliuotas stabdys.

K2 moteriškos riedučiai

2. K2 Marlee Boa pačiūžos

Moteriškos K2 Marlee Boa pačiūžos, be kita ko, patiks paauglių, kurie nusprendė išmokti vairuoti. Tai labai geras pasiūlymas pradedantiesiems, daugiausia vaikščiojantiems miesto takais. Šis modelis turi reguliuojamą batą, kurį galima padidinti iki 5 dydžių.

Specialus FTB slydimas yra atsakingas už stabilizavimą ir amortizaciją, įveikiant nelygtesnes maršruto atkarpas. Volai turi 72 mm ratus, kurių kietumas 80A, kurie užtikrina gerą sukibimą su žeme. Batas aprūpintas BOA užsegimo sistema, todėl jo apsiauti ir nusiauti dažniausiai užtrunka vos kelias sekundes.

Pačiūžas vartotojų vertino pirmiausia dėl modernaus dizaino ir patogaus važiavimo. Batviršis su „Stability Plus Cuff“ technologija gerai prilaiko kulkšnis, o BOA sistema leidžia batams gerai priglusti prie pėdos. Modelis buvo tinkamai pritaikytas pramoginiam vairavimui vidutiniu greičiu.

Moteriški guminiai voleliai

3. Moteriškos pačiūžos Fila Skates Legacy Pro 80

Fila Skates Legacy Pro 80 Moteriškos riedučiais skirtos pramoginiam čiuožimui.Vidinis batas čia gerai vėdinamas, o jo struktūra minkšta, kurios dėka čiuožėjo pėda jame ras patogią atramą.

Jis buvo įdėtas į išorinį apvalkalą, pastatytą ant kulno pusės. Bato stabilumą ir gerą prigludimą prie pėdos užtikrina geras užsegimas, kurį sudaro vidinio bato raišteliai ir 45 laipsnių kampu užsegamas Velcro dirželis, kuris stabilizuoja pėdą bate. Užsegimus užbaigia viršutinė išorinio bato sagtis, kuri sutvirtina kulkšnį. Šios geros ir pigios moteriškos pačiūžos komplektuojamos su 82A kietumo 80mm guminiais ratukais su ABEC 5 guoliais.

Visa tai sumontuota ant aliuminio bėgelio 6000. Dešiniajame bate taip pat yra stabdys. Taip įrengtos moteriškos guminės pačiūžos leidžia išvystyti gana didelį greitį, tuo pačiu užtikrinant komfortą ir stabilumą. Daugelio vartotojų teigiamai įvertintas juodos ir rožinės spalvos batų dizainas taip pat nusipelno dėmesio.

Moteriškos Rollerblade pačiūžos

4. Moteriški riedučiai Zetrablade Elite W

Moteriškos Rollerblade Zetrablade Elite W riedučiai yra paprasti ir patogūs naudoti, nes puikiai priglunda prie pėdos ir suteikia jai gerą atramą. Vidinis batas suteikia pėdai komforto, pralaidumo ir geros formos, papildomai jį galima nuimti nuo išorinio bato.

Korpusas yra patvarus ir turi trigubą uždarymo sistemą. Moteriškos Rollerblade pačiūžos Jie suvarstomi, užsegami Velcro dirželiu, didesniam efektyvumui uždedami 45 laipsnių kampu, o vėliau užsegami sagtimi. Toks užsegimas ne tik puikiai priglus prie bato prie pėdos, bet ir suteiks čiuožėjui stabilumo.

Įrangos slydimas pagamintas iš monokoko kompozito ir dėl to slopina vibracijas, yra stabilus ir judrus. 4 naudoti Rollerblade 82A kietumo volai, kurių skersmuo yra 80 mm, o patentuoti guoliai su SG5 simboliu padaro įrangą tinkama fitneso ir pramoginiam čiuožimui. Stabdys sumontuotas ant dešiniojo volo. Tarp vartotojų yra gerų nuomonių apie įrangą, jie giria jos patvarumą ir gerą pėdos laikymąsi batuose.

Moteriškos fitneso riedučiai

5. Moterų fitneso pačiūžų lenktynės „Blackwheels“.

Esate fiziškai aktyvi moteris ir mėgstate laisvalaikį leisti lauke? Pasirinkite Blackwheels Race moterų fitneso pačiūžas. Juose naudojami BW Transparent ratai garantuoja vibracijų sugėrimą, todėl važiavimas tampa malonesnis. Daugelis čiuožėjų taip pat įvertino ABEC-7 anglies plieno guolius, kurie leidžia jums visiškai valdyti savo važiavimą.

Medžiagų pasirinkimas, aliuminio EVO 3D slidės ir PowerSpeed ​​ratai leidžia pajusti vairavimo džiaugsmą. Batų vidus priderintas prie kiekvienos pėdos, garantuojantis saugumą ir pasitikėjimą važiuojant.

Daugelio vartotojų nuomone, šios geros moteriškos pačiūžos pateisina klientų lūkesčius ir yra patogios naudoti. Papildomas privalumas – jais gali naudotis tiek mėgėjai, tiek profesionalai.

Reguliuojamos moteriškos pačiūžos

6. Coolslide Lady Lisboa reguliuojami riedučiai moterims

Moteriškos Coolslide Lady Lisboa reguliuojamos pačiūžos skirtos pramoginiam važinėjimui. Iš pirmo žvilgsnio pastebite neįprastas jų spalvas: juodos ir kanarėlių geltonos spalvos derinys. Šios technikos savininkas trasoje tikrai išsiskirs.

Vidinis, minkštas batas su porolono pamušalu ir tinklinės medžiagos paviršiumi užtikrina ne tik komfortą, bet ir pakankamą pėdos ventiliaciją. Išorėje naudojamas apvalkalas iš PP. Jis atsparus mechaniniams pažeidimams, taip pat užtikrina pėdos stabilizavimą. Vartotojams svarbu, kad tai būtų moteriškos reguliuojamos pačiūžos ir pirktas paaugliui, kurio pėda dar auga, jas galima naudoti kelis sezonus, nes galima palaipsniui didinti.

Dėmesio verti voluose naudojami ABEC-7 anglinio plieno guoliai, kurie užtikrina sklandų ir greitą važiavimą. Riedučiai taip pat aprūpinti 4 guminiais ratukais, kurių skersmuo 80 mm, sumontuoti ant aliuminio rėmo. Gamintojas nurodo, kad maksimalus šių pačiūžų naudotojo svoris neturėtų viršyti 100 kg.

Moteriškos juodos pačiūžos

7. Fitness Playlife Lancer 84 riedučiai

Fitness Playlife Lancer 84 pačiūžos yra moteriškos pačiūžos pradedantiesiems ir nelabai pažengusių čiuožėjų. Jie turi integruotą vidinį batą, pagamintą iš minkštų ir kvėpuojančių tinklinių medžiagų, papildomai sustiprintą sintetine oda.

Baldakimo viduje naudojamos medžiagos pasižymi geromis prisitaikymo prie pėdos savybėmis, suteikia komforto pojūtį. Išorinis batas turi standų plastikinį skeletą, kuris labai gerai palaiko kulkšnį ir kulkšnį. Įrangoje naudojamas dviejų dalių aliuminio rėmas, Wicked Abec 5, 608 guoliai ir PS One 84 mm / 82 ratai. Batų tvirtinimo sistema susideda iš 3 etapų. Pirmiausia batas surišamas standartiniais raišteliais, antrasis etapas – viršutinės sagties užsegimas vienu spustelėjimu, o po to – naujoviška, 45 laipsnių apatinė sagtis.

Svarbu tai, kad uždėjus apatinę sagtį kampu užtikrinama, kad naudotojo kulnas būtų užfiksuotas ir laikomas tinkamoje batų vietoje, taip padidinant čiuožėjo kontrolę per įrangą. Žinoma, pačiūžos taip pat yra su stabdžiu ant dešiniojo bato.

Moteriškos pramoginės riedučiai

8. Vivo Pinky voleliai

Vivo Pinky pačiūžos yra moteriškos juodos pačiūžos su rožiniais elementais, modelio ilgis reguliuojamas, todėl vartotojo neriboja nei bato dydis, nei svoris, nes įranga skirta vartotojo svoriui nuo 20 iki 100 kg.

Itin elegantiškas, daugeliui damų pamėgtas batų dizainas – ne vienintelis pirkėjus viliojantis aspektas. Volai pasižymi stabilia konstrukcija, be kita ko, dėl slydimo iš aliuminio ir ABEC-5 guolių, kurie leidžia pasiekti didelį greitį, nes jiems būdingas mažas pasipriešinimas riedėjimui. 82A kietumo ratai yra pagaminti iš gumos, jų skersmuo 76 mm.

Stabilią įrangos struktūrą taip pat lemia standus bato apvalkalas, apatinėje dalyje surištas raišteliais, o viršutinėje dalyje – Velcro bei diržas su sagtimi. Naudojimo patogumui įtakos turi minkštas vidinio bato pamušalas iš nailono ir poliuretano. Vartotojų teigimu, šios pačiūžos pagamintos labai estetiškai, o važinėtis jais tylu ir malonu.

Moteriškos riedučiai pradedantiesiems

9. Powerblade Quantum Lady pačiūžos

Laisvalaikio riedučiai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *