Geriausios išmaniosios svarstyklės

Nusprendėte pagerinti savo sveikatą ir užsirašėte į sporto salę? Ar pagalvojote apie savo svorio kontrolę namuose naudodami kitą madingą dietą? Bet kokiu atveju jums prireiks asistento – patikimo įrenginio, kuris lengvai ir tiksliai fiksuoja pasiektą rezultatą.

Pakalbėkime apie grindų svarstykles, kurios tai daro iš karto, parodo rezultato dinamiką dabartiniu laiku ir rekomenduoja teisingą meniu. Išmaniųjų svarstyklių TOP’e – modeliai su geru kainos ir funkcionalumo santykiu, nebrangūs (nematome pagrindo pirkti svarstykles už išmaniojo telefono kainą), normalaus įvertinimo turgavietėse, gerų klientų atsiliepimų. Gamintojų, parduodančių svarstykles už tris kapeikas su krūva funkcijų, vardų nekėlėme į viršų: manome, kad geriau imti rinkoje pasitvirtinusių prekių ženklų modelius.

Šie daiktai gali jus sudominti: kūno rengybos apyrankės, kūno rengybos prietaisai ir belaidės ausinės.


    Kurias išmaniąsias svarstykles geriau rinktis

    Mūsų kasdienis gyvenimas yra apsuptas kitokio skaičiaus „protingų dalykų“. Kiekvienais kitais metais jų skaičius didėja. Tai ne tik telefonai, televizoriai, stambi buitinė technika.

    Grindų išmaniosios svarstyklės yra elektroniniai modeliai, kurie turi ryšį su išmaniuoju telefonu / planšetiniu kompiuteriu, kad išsaugotų atliktus matavimus. Duomenys perduodami į išmaniąją svarstyklių programėlę, iš anksto įdiegtą savininko programėlėje. Ryšys vyksta vienu iš protokolų: WI-FI, Bluetooth.

    Svarstyklės, kurios „bendrauja“ per „Bluetooth“, yra pigesnės. Svarstyklės su WI-FI moduliu yra brangesnės. Tačiau jie turi pliusą: svėrimo metu nereikia laikyti rankose išmaniojo telefono. Rezultatas išsaugomas svarstyklių atmintyje ir jį galima bet kada įkelti į aplikaciją. Net kai važiuojate transportu į darbą ar mokyklą.

    Atstumas nuo išmaniojo telefono iki išmaniųjų svarstyklių stabiliam „Bluetooth“ ryšiui turi būti ne didesnis kaip 15 metrų.

    Geros išmaniosios elektroninės svarstyklės skirstomos į:

    📌 Analizuojant (diagnostika).
    📌 Neanalizuojant.

    Pastarieji išsaugo tik kai kuriuos parametrus iš daugybės rodiklių: amžiaus, svorio, ūgio, kūno masės indekso (KMI), lyties.

    Analizuojant svarstykles programai perkeliama papildoma metrika. Pavyzdžiui: raumenų masės ir riebalų kiekis, kaulinio audinio masė. Tokie rodikliai gali būti iki 15 pozicijų – tai priklauso nuo kiekvieno konkretaus mastelio modelio.


    Ką rodo protingos svarstyklės

    Pagrindiniai rodikliai ir reikšmės, lemiančios svarstykles – priklausomai nuo modelio:

    žmogaus svoris ant svarstyklių. Paprastai matuojamas kilogramais arba svarais. Mastelio nustatymai leidžia nustatyti pageidaujamą skaičių sistemą;
    kūno sudėties tyrimo rezultatas. Svarstyklės nustato kūno riebalų, raumenų, kaulų masę procentais;
    atpažinti asmenį. Turite įvesti kiekvieno šeimos nario pradinius duomenis. Vėlesnio svėrimo metu svarstyklės pačios nustatys, kas ant jų stovi, ir suves išmatuotus duomenis į atitinkamus atminties blokus. Galimos klaidos, jei, pavyzdžiui, tėvas ir sūnus turi vienodą ūgį ir svorį, o tai labai mažai tikėtina;
    akumuliatoriaus įkrovos lygis. Kai įkrovimas silpnas, ekrane užsidega atitinkama piktograma – Lo. Tai reiškia, kad reikia pakeisti galios elementus;
    perkrova. Jei masė yra didesnė už leistiną matavimą, ekrane užsidega atitinkama piktograma – EEEE arba Err.

    Nemažai šių parametrų į išmanųjį telefoną siunčiami išmaniųjų svarstyklių programėlėje. Atlikęs reikiamus skaičiavimus, vartotojas gauna grįžtamąjį ryšį apie savo kūno būklę.


    Kaip veikia išmaniosios svarstyklės

    bioimpedancija – išmaniųjų svarstyklių analizės darbo pagrindas. Metodas pagrįstas kompleksine kūno skysčių elektrine varža.

    Organizmas turi unikalų riebalų, kaulų ir raumenų masės, vandens santykį organizme. Greita kūno sandaros diagnozė atliekama išmatuojant elektrinę varžą tarp skirtingų odos taškų.

    Kaulų masė: mineralų kiekio skeleto kauluose rodiklis. Matuojama kilogramais. Kiekviena lytis turi savo normą, priklausomai nuo amžiaus ir svorio.

    Taip išmatavus vandens kiekį organizme, svarstyklės atlieka reikiamus integralinius skaičiavimus – nustato riebalų/raumenų/kaulinio audinio masių santykį. Šiuo atveju naudojami anksčiau įvesti duomenys: ūgis, lytis, amžius. Kūno sudėtis vertinama naudojant trijų komponentų modelį. Greitosios analizės metu nustatoma:

    ✅ riebalų masė;
    ✅ liesa masė;
    ✅ viso kūno skysčių kiekio.

    Šiems procesams reikalingas laikas yra minimalus – vos kelios sekundės.


    Ar galima pasitikėti išmaniosiomis svarstyklėmis?

    Žinoma, visos analizatoriaus svarstyklės rodo apytikslius išmatuotų dydžių parametrus. Visi, išskyrus tikrąjį žmogaus svorį. Nepaisant to, gavo numerius…

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *