Geriausias vandens minkštiklis – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Spalio mėn

Vandens minkštiklis – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Pirkti ir sumontuoti vandens minkštiklį savo namuose yra daug privalumų. Visų pirma, vanduo tampa draugiškesnis odai ir audiniams, taip pat sumažėja kalkių nuosėdų problema virduliuose, kriauklėse ar vonios maišytuvuose. Kaip rasti veiksmingą įrangą? Pasitikėkite mumis ir sužinokite apie mūsų pasiūlymus. Vandens valymo stotis Viessmann Aquahome 20-N 7511783 yra modelis iš pirmos vietos reitinge. Jis sulaukė daug teigiamų atsiliepimų iš vartotojų. „Viessmann“ vandens minkštiklis veikia efektyviai ir nereikalauja sudėtingos priežiūros. Antroji vieta priklauso vandens valymo įrenginiams Viessmann Aquahome Compact 7532568kurį galima montuoti tiesiai po katilu.

12 geriausių vandens minkštiklių. Nuomonės 2021 m

Pateikiame vandens minkštiklių reitingą su dažniausiai vartotojų rekomenduojamų produktų aprašymais. Kiekvienas iš aprašytų modelių laikomas veiksmingu ir tvirtai pagamintu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Buitinis vandens valymo įrenginys

1. Viessmann Aquahome 20-N 7511783 vandens valymo įrenginiai

Mažesniems ūkiams rekomenduojama naudoti vandens valymo įrenginius „Viessmann Aquahome 20-N 7511783“. Tai gerai veikia vieno šeimos name su dviem vonios kambariais ir apie 4 gyventojais. Įrangos matmenys: Aukštis – 108,6 cm, plotis – 43,8 cm, gylis – 52,4 cm. Didžiausias srautas yra 2 m3 / h.

Namų vandens valymo įrenginyje yra gerai apgalvotas valdymo pultas, leidžiantis efektyviai valdyti prietaisą. Šios įrangos naudojimas ir priežiūros darbai nėra sudėtingi. Vandens minkštiklis turi signalą apie mažą druskos kiekį, todėl galime būti tikri, kad prireikus būsime informuoti, kad jį papildysime.

Daugelis žmonių mano, kad aprašytas namų vandens valymo įrenginys yra labai geras pasirinkimas. Įranga nesuyra, paprasta naudoti ir tvirtai pagaminta. Iškart po jo įdiegimo galite pastebėti didelį vandens kokybės skirtumą. Vonios kambario armatūroje nėra kalkių apnašų.

„Viessmann“ vandens valymo įrenginys

2. Viessmann Aquahome Compact 7532568 vandens valymo įrenginys

Jei norite nusipirkti gerą ir pigų vandens minkštiklį, perskaitykite „Viessmann Aquahome Compact 7532568.“ aprašymą. Ši kompaktiška įranga rekomenduojama žmonėms, kurie neturi daug laisvos vietos ir kuriems reikia gerai pagalvoti apie įrangos pirkimą. Šis modelis turi siaurą ir žemą korpusą, todėl jo montavimas neturėtų sukelti problemų. Vandens minkštiklio matmenys yra šie: aukštis – 82,2 cm, plotis – 30,2 cm, o gylis – 52,4 cm.

Didžiausias srautas yra 1,9 m3 / h. Talpa tarp regeneracijų esant 18 laipsnių vandens kietumui yra iki 3400 l. Vandens valymo įrenginys veikia su šių tipų filtrais: Epuroit I25-50, Aquaplus Flush ir Epurion A25-2. Galva pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, ji atspari slėgio svyravimams ir prastai vandens kokybei.

Pagrindinė priežastis, kodėl vartotojai nusprendžia įsigyti pateiktą įrangą, yra jos veikimo efektyvumas. „Viessmann Aquahome Compact“ vandens minkštiklis efektyviai apsaugo buitinius prietaisus ir šildymo prietaisus nuo kalkių nuosėdų.

Namų vandens valymo įrenginys iš šulinio

3. Vandens minkštiklis Vandens kondicionierius 25 litrai 4-12 žmonių Uni Watersoftener 2500A

Mes rekomenduojame Uniprodo Watersoftener 2500A vandens minkštiklį, kurio matmenys: ilgis – 30,5 cm, plotis – 50 cm ir aukštis – 111 cm. Darbinė temperatūra reguliuojama nuo 5 ° C iki 48 ° C. Dervos tūris yra 25 l. Įranga pritaikyta nuo 4 iki 12 žmonių. Maitinimo laidas yra 1,5 m ilgio.Korpusas pagamintas iš plastiko.

Namų šulinių vandens valymo įrenginyje yra automatinis minkštinimo vožtuvas ir elektroninis vandens skaitiklis, todėl vandens srautas nuolat stebimas ir pagal tai koreguojamas regeneravimo procesas. Vartotojas gali pasirinkti vieną iš dviejų regeneravimo režimų: tūrinio arba laiko.

Žmonės, nusprendę įsigyti šią įrangą, nesigaili savo sprendimo. Jų nuomone, vandens minkštiklis veikia efektyviai, o jį sumontavus galima pastebėti, kad problema, susijusi su kalkėmis, pvz., Vonios kambaryje, gerokai sumažėjo.

Vandens minkštiklis butui

4. Kompaktiškas vandens minkštiklis „BWT AQUADIAL Softlife 20 AQSL20V2“

Verta apsvarstyti investicijas į „BWT AQUADIAL Softlife 20 AQSL20V2“ buto vandens minkštiklį, kurio talpa 20 l. Gamintojas taip pat siūlo tuos pačius modelius: 10 l, 15 l ir 25 l, todėl kiekvienas, nepriklausomai nuo jų poreikių, gali rasti kažką sau tinkamo. Į komplektą įeina jungiamosios žarnos DN20 / 25 ir sifonas.

Skaitmeninis valdiklis garantuoja aukštą darbo efektyvumą. Vandens minkštiklis yra užprogramuotas gamykloje, todėl juo lengviau naudotis. Prietaisas veikia taip, kad registruoja paros vandens suvartojimą ir šiuo pagrindu nustatomas regeneravimo laikas. Įranga turi bendrą kietumo testerį ir yra tikrinama, ar atitinka Europos standartą EN 14743.

Atliktas vandens minkštiklių bandymas parodė, kad naudojant šią įrangą yra daug lengviau išlaikyti vonios kambarį švarų. Vonios, dušo ir maišytuvo paviršiuje nėra nuosėdų, kurias sunku pašalinti.

BWT vandens minkštiklis

5. Modernus vandens minkštiklis BWT Perla Silk 20/20 Bio L

Vandens minkštiklis „BWT Perla Silk 20/20 Bio L“ yra vartotojų rekomenduojamas prietaisas, todėl jo šiame sąraše negalėjo būti. Šis naujausios kartos prietaisas išsiskiria efektyvumu. Šio vandens valymo įrenginio dėka vanduo namuose turi geresnių savybių, galite jį gerti be baimės.

Vandens minkštiklio matmenys yra tokie: plotis – 27,6 cm, aukštis – 80,3 cm, o gylis – 47 cm. Druskos indo talpa yra 24 kg. Regeneravimui sunaudojama 125 l vandens, o nominalus debitas – 1680 l / h. Jungties skersmuo yra 3/4 DN.

Paklausti, kodėl jie investuoja į šį modelį, jie atsako, kad jis veikia efektyviai. Jų nuomone, tokią įrangą verta turėti namuose, nes jos dėka kasdien naudojami prietaisai yra apsaugoti nuo kalkių, o tai garantuoja ilgesnį jų veikimą. Minkštas vanduo taip pat turi gerą poveikį odai ir plaukams.

Vandens minkštiklis vienos šeimos namams

6. Viessmann Aquahome 30-N 7511784 vandens valymo įrenginys

Mes rekomenduojame „Viessmann Aquahome 30-N 7511784“ vandens minkštiklį, kurį lengva įdiegti. Norint prisijungti, reikia tik prieigos prie pagrindinio šalto vandens vožtuvo, vandentiekio ir elektros. Įrangos matmenys: aukštis – 108,6 cm, plotis – 43,8 cm, gylis – 52,4 cm. Rekomenduojama naudoti namuose su dviem ar daugiau vonios kambarių. Didžiausias srautas yra 2,8 m3 / h.

„Viessmann“ vandens valymo įrenginys veikia taip, kad nuosėdų regeneravimo procesas būtų pradėtas priklausomai nuo prognozuojamo ir faktinio vandens suvartojimo. Regeneracija atliekama tuo metu, kai sunaudojama mažiausiai vandens. Šis procesas gamykloje nustatytas 2 val.

Šis vienos šeimos namo vandens minkštiklis yra tvirtai pagamintas, ką patvirtina patenkintų vartotojų nuomonės. Įmontuota galvutė yra atspari slėgio svyravimams. Be to, modelis turi filtro tinklelį, kuris veiksmingai apsaugo dervą nuo užteršimo.

Centrinis vandens minkštiklis

7. P. Centrinė vandens minkštinimo stotis Tt 50 M. Mijar

Centrinis vandens minkštiklis Tt 50 M. Mijar skirtas pašalinti kalcio ir magnio junginius. Tai automatinis ir nereikalaujantis priežiūros prietaisas, suteikiantis prieigą prie minkšto ir išvalyto vandens visame namuose. Toks vandens minkštiklis efektyviai apsaugo visą su vandeniu besiliečiančią įrangą nuo kalkių nuosėdų viduje ir taip užtikrina efektyvų jų veikimą.

Gaminio matmenys: 72,4 cm x 159 cm. Regeneratoriaus sunaudojimas yra 5 kg, o bako talpa – 100 kg. Prietaisas turi vieną minkštinimo kolonėlę ir rezervuarą, kuriame yra regeneravimo medžiagos. Vandens valymo įrenginys veikia dviem režimais: darbo ciklas (minkštinimas) ir regeneravimo ciklas (skalavimas).

Įrangos pirkimą skatina jos efektyvumas, kokybiškas darbas ir paprastas valdymas. Visa tai reiškia, kad pirkėjai turi teigiamą nuomonę apie vandens valymo įrenginį „Tt 50 M. Mijar“.

„EcoWater“ vandens minkštiklis

8. „EcoWater Comfort 300“ minkštiklis

Savo reitingui pasirinkome „EcoWater“ vandens minkštiklį su išmania valdymo sistema. Įranga naudoja novatorišką filtro lovą, kuri garantuoja aukščiausią efektyvumą. Prietaisas yra pigus eksploatuoti, ir viskas todėl, kad vandens suvartojimas yra nuolat stebimas ir tuo remiantis apskaičiuojamas regeneracijai reikalingas druskos kiekis.

Vandens minkštiklis turi tokius matmenis: plotis – 32,4 cm, aukštis – 88 cm, gylis – 43,2 cm. Druskos indo talpa yra 65 kg. Jis pagamintas iš polietileno, kuris yra padidinto stiprumo medžiaga. Jonų mainų dervos cilindras yra sustiprintas stiklo pluoštu. Modelis turi dvigubą apsaugą nuo perpildymo.

Nuomonės apie „EcoWater“ vandens minkštiklius yra teigiamos, o tai skatina investuoti į šiuos prietaisus. Aprašytu modeliu vartotojai pasitiki, nes poveikis pastebimas po jo įdiegimo. Vonios ir virtuvės maišytuvų paviršiuje nėra tiek daug kalkių, kiek anksčiau.

Vandens minkštiklis su anglies filtru

9. Epuro CosmoWATER Išskirtinis vandens minkštiklis

„Epuro CosmoWATER Exclusive“ yra geros kokybės vandens minkštiklis su anglies filtru, skirtas didesniems vieno šeimos namams, kuriuose gyvena daugiau nei 5 žmonės ir yra bent 2 vonios kambariai. Įranga veikia taip, kad monosferinė jonų mainų lova pašalina magnio ir kalcio jonus, dėl kurių vanduo tampa kietas.

Pateiktas modelis laikomas labai geru …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *