Geriausias suaugusiųjų paspirtukas

Suaugusiųjų paspirtukas – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Motoroleriai tampa vis populiaresni tarp suaugusiųjų, kurie juos naudoja ne tik pramogoms važiuodami varžybomis, bet ir, pavyzdžiui, važinėja į darbą. Tam puikiai tinka elektrinė transporto priemonė „Xiaomi MiJia 365 Pro“, rekomenduoja daugelis pirkėjų. Jis turi 300 W variklį ir leidžia važiuoti iki 25 km / h greičiu, o tai leidžia greitai pasiekti kelionės tikslą. Įranga atrodo elegantiška ir išsiskiria tvirtumu. Modelis taip pat noriai perkamas Kaskadininkas Enero Skorpionaspagamintas iš lengvo ir patvaraus aliuminio. Jis pritaikytas agresyvesniam važiavimui, nes priklauso kaskadinių motorolerių grupei.

12 geriausių paspirtukų suaugusiems. Nuomonės 2021 m

Galvodami apie žmones, ieškančius transporto priemonių važiuoti į darbą ar žaisti, mes sudarėme suaugusiųjų motorolerių reitingą. Žemiau pateikiame įrangą, kurią galėsite naudoti nesirūpindami savo saugumu. Atskiri modeliai skiriasi daugeliu savybių, o pasirinkimas yra toks platus, kad kiekvienas turėtų rasti kažką sau.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Elektrinis paspirtukas suaugusiems

1. „Xiaomi MiJia 365 Pro“ elektrinis paspirtukas

„Xiaomi MiJia M365 Pro“ suaugusiųjų elektrinis paspirtukas yra atnaujinta ankstesnio modelio versija tuo pačiu pavadinimu. Pastaba „pro“ reiškia, kad, be kita ko, buvo padidinta variklio galia ir akumuliatoriaus talpa. Pristatytas elektrinis paspirtukas suaugusiems turi 300 W variklį, o akumuliatorius vienu įkrovimu leidžia nuvažiuoti iki 45 km.

Modelis taip pat turi KERS sistemą, kurios dėka judančių ratų kinetinė energija paverčiama elektra, papildomai tiekiant akumuliatorių. Naujas sprendimas buvo naudojamas ir ant vairo, kuriame buvo spalvotas LCD ekranas. Iš jo galite nuskaityti esamą greitį ar akumuliatoriaus būseną, o tai labai patogu vartotojui. Taip pat yra maitinimo mygtukas, leidžiantis labai intuityviai valdyti variklio darbą.

Atsiliepimai apie „Xiaomi“ motorolerius suaugusiems yra teigiami, taip pat ir čia. Variklis sustabdomas ir užvedamas tik vienu mygtuku. Dėl to šio motorolerio naudojimo patogumas yra didžiulis. Vartotojai atsiliepimuose dažnai priduria, kad transporto priemonė yra tvirta ir jos valdymas nėra labai varginantis.

Suaugusiųjų paspirtukas 120 kg

2. Motoroleris Kaskadininkas Enero Skorpionas

„Stunt Enero Scorpio“ yra paspirtukas suaugusiems iki 120 kg, kuris užtikrins saugų važiavimą vartotojams, turintiems maksimalų tokį svorį, nesijaudinant dėl ​​konstrukcijos tvirtumo. Modelis skirtas agresyviam vairavimui, kupinas efektyvių ir sudėtingų pokyčių, todėl turi užtikrinti didelį patvarumą.

Motoroleris pagamintas iš pusės aliuminio, todėl yra ne tik atsparus didelėms apkrovoms, bet ir lengvas, todėl jį galima lengvai nešiotis. Agresyviam vairavimui palankūs modelyje naudojami „ABEC 7“ guoliai, pasižymintys mažu pasipriešinimu riedėjimui ir galiniu stabdžiu, labai veiksmingu staigiai stabdant važiuojant.

Vairas dėl 4 varžtais pritvirtinto spaustuko yra labai stabilus net važiuojant nelygia žeme. Pirkėjai pastebėjo, kad su šiuo paspirtuku lengva atlikti triukus ir nereikia jaudintis dėl jo sugadinimo. Modelio pranašumas taip pat yra pakankamai plati platforma.

„Decathlon“ paspirtukas suaugusiems

3. Hulajonga Oxelo MF1.8 +

Suaugusiųjų motoroleris iš „Decathlon Oxelo MF1.8 +“ parduotuvės yra tvirtas modelis dėl storos aliuminio šakės. Be to, konstrukcijos stiprumui įtakos turi ir plokščias denis, pagamintas iš anoduoto aliuminio, pagamintas 3 kanalų konstrukcijoje su 4 bėgeliais, o tai padidina stabilumą ir užtikrina geresnius slydimus agresyvaus čiuožimo atveju.

Motorolerį labai lengva prižiūrėti, o tai įvertino pirkėjai. Sugadintų dalių remontas praktiškai nėra problema, nes paprastai yra naujų.

Puikiai tvirtas motorolerio svoris teigiamai stebina, nes „Oxelo MF1.8 +“ modelis sveria mažiau nei 4 kg. Dėl šios priežasties transporto priemonę galima ilgiau pasiimti su savimi miesto gatvėse, nes jos svoris netrukdo naudotojams. Suaugusieji, naudojantys paspirtuką „Oxelo MF1.8 +“, kaip patys pabrėžia, nenusivylė.

Triratis motoroleris suaugusiems

4. Paspirtukas „Fliker Lift“

Suaugusiems skirtas triratis „Fliker Lift“ yra įranga žmonėms, mėgstantiems išsiskirti. Tai nėra standartinis modelis, nes jis turi 3 ratus ir yra varomas klubo judesiu. Raitelis tiesiog perkelia šią kūno dalį, kurios dėka jis įsibėgėja iki maksimalaus greičio. Lengvas rėmas ir tvirti ratai taip pat leidžia atlikti sudėtingą akrobatiką, kuri atrodo įspūdingai.

Modelis turi įmontuotą LIFT sistemą. Tai patentuotas mechanizmas, leidžiantis vartotojui važiuoti paspirtuko galiniais ratais ir net dreifuoti. Gebėjimas atlikti tokius triukus ir minėtas varymo būdas leis išsiskirti iš kitų šio tipo transporto priemonių savininkų.

Pirkėjai įvertino aplink savo ašį besisukantį vairą, efektyvius ratus, užtikrinančius didelį greitį ir greitą stabdymo reakciją, padidindami įrangos valdymą. Anot jų, labai naudinga ir patogi „sukimo ir lankstymo“ lankstymo sistema.

Suaugęs motoroleris su pripučiamais ratukais

5. Motorolerio skustuvo A5 oro siurblio ratai

Ar jus domina suaugusiųjų paspirtukas su pripučiamais ratais? Būtinai patikrinkite „Razor A5 Air“. Tai išskirtinai patogi transporto priemonė. Naudojimo patogumą užtikrina minėti pripučiami ratai ir konstrukcijoje naudojamas aviacinis aliuminis. Šio derinio dėka modelis yra tiesiog malonus naudoti, kaip pabrėžia pirkėjai.

Motoroleris suaugusiems su pripučiamais ratais leidžia važiuoti be problemų net labai nelygiomis dangomis ar keliais. Maršrutas nesvarbus, nes „Razor A5 Air“ gali susidoroti su visomis sąlygomis, tai patvirtino suaugusiųjų paspirtuko testas. Šį pranašumą pirmiausia vertina regionų, kuriuose keliai prastos kokybės, gyventojai.

Daugelis suaugusiųjų, kurie naudojasi šiuo paspirtuku, pabrėžia ratų siurbimo patogumą. Juose buvo sumontuotas automobilio vožtuvas, todėl juos galima pripūsti įprastu dviračio siurbliu. Tai trunka neilgai.

Didelių ratų paspirtukas suaugusiems

6. „Yedoo Wolfer“ suaugusiųjų paspirtukas

Ar jums patinka motoroleriai su dideliais ratais? Siūlome Yedoo Wolfer modelį iš Yadoo Alloy serijos. Priekinis ratas yra 28 colių, o galinis – 20 colių. Dėl to transporto priemonė tinka labai ilgiems kelių maršrutams.

Pirkėjai labai dažnai naudoja aprašytą modelį kaip transporto priemonę į mokyklą ar darbą. Suaugęs paspirtukas su dideliais ratais šiuo požiūriu gali būti gera dviračių alternatyva. Jis sveria tik 7 kg, dėl to važiavimas nevargina, o vežimas, pavyzdžiui, laiptais aukštyn, nėra problema. Taip yra dėl aliuminio rėmo, kuris ne tik yra lengvas, bet ir tvirtas bei patvarus.

Galvojant apie vartotojus, paspirtukas turi stabdžių trinkeles, „Kenda“ padangas ir reguliuojamo aukščio vairą. Visi kartu, kaip tikina pirkėjai, jie yra puiki įranga didelių ratų motorolerių gerbėjams.

Motoroleris suaugusiems 150 kg

7. Paspirtukas YEDOO RunRun Mula

Jei ieškote paspirtuko, kurio svorio riba yra iki 150 kg, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į pirkėjų rekomenduojamą „YEDOO RunRun Mula“ modelį. Vartotojų nuomonės rodo didelį transporto priemonės patvarumą, kuri gali lengvai susidoroti su tokiomis apkrovomis.

Motoroleris turi pripučiamus ratus, kurie užtikrina važiavimo komfortą. Priekinis ratas yra 20 colių, o galinis – 16 colių. Nepaisant didelio dydžio, tokio tipo transporto priemonėms modelis yra lengvas ir tvirtas tuo pačiu metu.

Motorolerį suaugusiems iki 150 kg pirkėjai įvertino daugiausia dėl jau minėto tinkamo stiprumo. Jie pabrėžia, kad transporto priemonė buvo pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl ji gali atlaikyti net beprotiškiausias keliones itin ekstremaliomis sąlygomis. Daugelis vartotojų naudoja šį motorolerį net miško takuose. Atsižvelgiant į ilgaamžiškumo aspektą, pateiktas modelis negalėjo būti praleistas iš mūsų reitingo.

Miesto motoroleris suaugusiems

8. „Satian“ elektrinis paspirtukas inSPORTline

Ieškote miesto vairavimo transporto priemonės? Savo reitinge norime atkreipti jūsų dėmesį į „inSPORTline Saturian“ modelį. Tai geras miesto motoroleris suaugusiems, kuris puikiai tinka gatvės sąlygoms.

Modelis turi 600 W variklį ir išvysto maksimalų greitį iki 25 km / h su užraktu. Jei šio greičio jums nepakanka, galite pašalinti gamykloje įdiegtą užraktą. Tada maksimalus greitis padidės iki 45 km / h.

Kai motorolerio apkrova neviršija 150 kg, jis turėtų lengvai valdyti šlaitus, kurių nuolydis yra 10 laipsnių. Pirkėjai patvirtino, kad todėl modelis tinka kasdienėms kelionėms į mokyklą ar darbą. Dėl transporto priemonėje esančios 15 Ah talpos ličio baterijos vienu įkrovimu galite nuvažiuoti 58 km atstumą. Tai puikus komfortas, todėl daugelis žmonių mano, kad tai geras paspirtukas suaugusiems.

Kaskadinis paspirtukas suaugusiems

9. Etiškas „Erawan“ kaskadinis paspirtukas

Suaugusiems skirtas „Ethic Erawan“ kaskadinis paspirtukas yra įranga, kuri puikiai tiks ekstremaliam važiavimui, pilna sudėtingos ir pavojingos akrobatikos. Modelis pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio, todėl yra lengvas ir patogus naudoti.

Automobilyje sumontuota labai patvari „ICS 10“ suspaudimo sistema su būdinga žvaigždute, įterpta į vairą, kuri atitiks pačių karščiausių sportininkų reikalavimus. Aukštai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *