Geriausias „Rotary Mop“ – 2021 m. Birželio mėn. Reitingas ir apžvalgos

„Rotary Mop“ – pirkėjo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Jei planuojate įsigyti sukamą šluostę, būtinai patikrinkite šio puslapio reitingą. Čia rasite produktų, kurie pelnė vartotojų pripažinimą ir gali būti naudingi valant namus, aprašymus. Daugiausiai teigiamų komentarų sulaukė šluostė „Vileda Easy Wring and Clean Turbo 151153“kuris tiekiamas su didelės talpos kibiru su patogiu spaustuvu. Produktas yra su mikropluošto perdanga, kuri yra minkšta (todėl nesubraižys grindų), be to, ji puikiai pašalina nešvarumus nuo paviršiaus. Tai teleskopinės meškerės modelis, todėl galime pakoreguoti jo aukštį ir pritaikyti pagal jūsų aukštį. Todėl valant nereikia per daug pasilenkti, o tai gali sukelti nemalonų nugaros skausmą. Antras pagal populiarumą „Vileda Easy Wring & Clean“ 133648 – produktas, idealiai tinkantis parketui, plokštėms ir plytelėms valyti. Kartu su šluoste gauname kibirą su groteliu, kuris yra stabilus ir nėra rizikos, kad jis netyčia nukris ant grindų.

palyginimo lentelė

Pregio

Difetto

Išvada

Offerte

5 populiariausi sukamieji šluostės. Nuomonės 2021 m

Šeštadienio valymas gali būti varginantis, ypač kai neturime tinkamos įrangos. Tinkamas šluoste turėtų būti absorbuojančios medžiagos. Svarbi ergonomiška vamzdžio forma. Kibiras ir jo papildomos funkcijos, tokios kaip rotorius, taip pat vaidins svarbų vaidmenį. Mūsų rotacinio šluosto reitingas apima geriausius modelius, kuriuos galima įsigyti Lenkijos rinkoje

1. „Vileda Easy Wring and Clean Turbo 151153“ rotacinis šluostė

Jei ieškote kieto produkto, rekomenduojame „Vileda Easy Wring and Clean Turbo 151153“ modelį. Komplekte yra labai praktiškas šluotelė su besisukančiu antgaliu. Puikų valymą garantuoja balti ir mėlyni pluoštai, kurie saugiai ir efektyviai valo net labai subtilias grindis. Šiuolaikinės technologijos leidžia įrangai susidoroti net su mažiausiais ir sunkiausiai pašalinamais nešvarumais.

Be to, gamintojas gaminį tiekė su plastikiniu, talpiu kibiru. Vandens indas pagamintas iš tvirto plastiko, todėl jis labai atsparus įtrūkimams ir pažeidimams. Konstrukcija sukurta atsižvelgiant į reikliausius vartotojus, kurie vertina naudojimo patogumą.

Kaušas turi ergonomišką formą, kuri sumažina vandens perpildymą. Kontūrinės rankenos padės patogiai ir lengvai nešioti kibirą. Sienoje įrengta drenažo skylė leidžia be problemų ištuštinti konteinerį. Be to, valymo rinkinys užtikrina optimalų vandens suvartojimą. Ant kibiro yra indikatorius, nurodantis, koks skysčio tūris bus idealus tam tikram paviršiui valyti. Dėl tvirto meistriškumo ir modernaus dizaino „Vileda Easy Wring“ ir „Clean Turbo 151153“ sukamasis šluostė yra geriausia daugelyje reitingų. Vartotojai jį vertina už tvirtą apdailą.

Labai įdomus pasiūlymas yra „Vileda Easy Wring and Clean Turbo 151153“. Tai geras ir tvirtas prietaisas, kuriam pritaria labai palankios nuomonės. Pagal vartotojų įvertinimus produktas yra unikalus funkcionalumo požiūriu. Daugelis mano, kad tai geriausias rotacinis mopas 2021 m.

Privalumai

Perdanga: Prietaiso dangtis pagamintas iš malonaus liesti medžiagos, kurios dėka rizika įbrėžti subtilius paviršius yra labai maža. Prie plastikinio pagrindo pritvirtinti pluoštai yra tankūs ir stori, o tai žymiai pagerina jo darbo kokybę. Be baltų siūlų, galvoje yra raudonos stygos, pašalinančios atskirus nešvarumus.

Pail: Komplekte yra labai funkcionalios formos plastikinis kibiras. Dėl racionalaus ir modernaus dizaino šluostė gerai atrodo kiekviename vonios kambaryje. Be to, tinkamai profiliuoti kraštai riboja vandens perpildymą.

Nutekėjimas: Vienas iš privalumų, kuriuos dažniausiai mini vartotojai, yra vandens nutekėjimas. Kiauro anga leidžia išpilti nešvarų skystį net į labai siaurus kanalizacijos kanalus.

Rankenos: Gamintojas kibirą aprūpino dviem šoninėmis rankenomis. Šis sprendimas leidžia produktą lengvai ir patogiai nešiotis.

Vandens kiekio indikatorius: Ant indo sienos yra vandens kiekio indikatorius, leidžiantis optimizuoti valymui reikalingo skysčio kiekį.

2. „Vileda Mop Easy Wring And Clean“ 133648

1-vileda-lengvai susisuka-valo-133648„Vileda Easy Wring & Clean 133648“ yra itin patogus sprendimas, tinkantis kiekvienuose namuose. Tai geriausias mopas yra 100% mikroaktyvių skaidulų, užtikrinančių puikius valymo rezultatus, net nenaudojant ploviklių. Pasirinkę šį modelį, jūs pasirūpinsite savo grindimis, taip pat savo artimųjų sveikata.

Itin ploni pluoštai turi lengvą struktūrą, kuri nesibraižo paviršiaus. Sukamuoju šluoste valomos visų tipų grindys – parketas, plokštės, plytelės ir net stiklas. Čia verta pabrėžti, kad šluotelės dangtis yra nuimamas ir skalbimo mašinoje gali būti plaunamas iki 5 kartų maksimalioje 60 ° C temperatūroje.

Rinkinyje taip pat yra unikalus sukamasis sietas, varomas ant kibiro pritvirtinto pedalo, kuris išvynioja šluostę jėga, atitinkančia 1000 apsisukimų per minutę. Dėl to valydami grindis galite pamiršti lašantį vandenį. Gerai subalansuotas kibiras, kuris yra labai stabilus, taip pat yra puikus sprendimas. Produktą įvertino daugelis vartotojų.

Šio prietaiso vartotojai įvertino aukštą apdirbimo kokybę ir pedalą prie kibiro, kuris užtikrina geresnį išgręžimą. Tai laikoma labai tvirta ir patikima.

Kitas „Vileda“ prekės ženklo produktas yra Lengvas nuvalymas ir valymas. Vartotojai vertina ne tik tikslią, ergonomišką mopo konstrukciją, bet ir patvarias medžiagas, atsparias įvairiems mechaniniams pažeidimams.

Privalumai

Rankenos: Visos rankenos yra padengtos dvigubu plastiko sluoksniu. Šis sprendimas daro įtaką atskirų elementų amortizacijai, todėl jie yra daug patvaresni nei rankenos, pagamintos iš vienodos medžiagos. Be to, dviejų spalvų derinys atrodo labai modernus ir originalus.

Galas: Prietaisas yra su trikampio formos antgaliu. Ši forma leidžia kruopščiai išvalyti paviršius mūsų kambarių kampuose ir kampuose.

Lanksti jungtis: Mopo juosta yra sujungta su dangčiu lanksčiu plastiku, o tai reiškia, kad antgalis turi labai didelį judesių diapazoną. Dėl to grindis galime lengvai išvalyti net sunkiai pasiekiamose vietose, pvz., Po lova ar baldais.

Mikroaktyvūs pluoštai: Šepetys pagamintas iš 100% mikroaktyvių pluoštų. Naujos kartos medžiaga leidžia kruopščiai išvalyti paviršių naudojant tik vandenį. Atsižvelgiant į gerų valymo priemonių kainas, tai labai taupo mūsų piniginę.

Nuimami dangteliai: Gamintojas įrengė savo prietaisą su specialiu mechanizmu, kuris automatiškai atleidžia nešvarų antgalį, jo nereikia liesti rankomis.

3. „Siestadesign Spin Mop“ rotacinių grindų valymo rinkinys

2-siestadesign-spin-mop„SiestaDesign“ šluostė – „Spin Mop“ yra novatoriškas prietaisas, kuris buvo antras mūsų sąraše. Tai leidžia mums valyti sausai ir šlapiai. Puikiai suprojektuota, besisukanti, judama juosta (gali būti skirtingo ilgio) ir galimybė nustatyti šluotelę 90 laipsnių kampu leis lengvai pasiekti net ir labiausiai nepasiekiamas vietas.

Keičiamos šluostės pagalvėlės pagamintos iš aukštos kokybės mikropluošto. Vartotojai įvertino tai, kad juos galima skalbti skalbimo mašinoje, nebijant žalos.

„Rotary SPIN Mop“ taip pat yra kibiras, kuriame sumontuota verpimo sistema. Dėl to kruopščiai sukame šluotelės galą ir be baimės prižiūrėsime įvairaus tipo grindis savo namuose. Labai geras šio gaminio dizainas daro valymą lengvesnį ir malonesnį.

Kadangi šluotelės galvą galima išsukti neužterštant rankų, galiausiai nustosite valymą sieti su kažkuo nemaloniu. Vienintelis produkto trūkumas gali būti gana aukšta kaina, tačiau tai kompensuoja aukšta apdirbimo kokybė.

Nustatyti „Spin Mop“ yra profesionalus prietaisas, kuris greitai ir tiksliai išvalys mūsų grindis. Tai praktiška, funkcionalu ir užima labai mažai vietos, todėl yra idealus produktas mažų butų savininkams.

Privalumai

Universalumas: „Rotary Mop“ gali būti naudojamas tiek šlapiam, tiek sausam grindų valymui. Tai geras sprendimas žmonėms, kurie norėtų palaikyti tobulą tvarką be didelių pastangų. Kasdien valant paviršių, nesikaups dulkės, o patalpos išliks gaivios ir kvapnios.

Baro rankenos: Įrenginyje yra rankenos, sumontuotos kaušo šonuose. Šis sprendimas reiškia, kad po sulankstymo šluostė užima labai mažai vietos.

Lazda: „Spin Mop“ rinkinyje yra geros kokybės lazda, kurios ilgį galima reguliuoti pagal jūsų ūgį. Maksimali elemento projekcija yra 145 cm, o mažiausia – 122 cm.

Sukama sistema: Įranga turi profesionalią verpimo sistemą, kuri greitai išdžiovins pluoštus ir kruopščiai išvalys juos nuo didesnių teršalų.

Trūkumai

Kaina: „Spin Mop“ kainuoja apie 230 PLN. Tai yra gana daug, atsižvelgiant į kitų įrenginių kainas.

4. „Gotel Green Magic“ šluotelė 360 ° Pasukamas sukamasis šluostas

3-gotel-magic-mop-360Trečiasis pasiūlymas geras ir pigus besisukantis mopas „Gotel Magic Mop 360“. Tai modelis su kibiru ir spaustuku. Kaušas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir turi patogią rankeną nešiojimui. Kibiro matmenys yra: aukštis – 24 cm, ilgis – 46 cm, plotis – 27 cm ir svoris – 0,938 kg.

Be to, spaustuvas leis mums efektyviai išspausti vandens perteklių iš šluotelės. Metalinė lazda su pririštu šluoste suteiks mums komforto atliekant namų ruošos darbus. Lazdelė yra reguliuojama ir labai tvirtai pagaminta, todėl ji tarnaus mums daugelį metų. Be to, šluotelės padas yra keičiamas. Lazdelė su šluoste …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *