Geriausias pelenų dulkių siurblys

Pelenų siurblys – ne kiekvienuose namuose reikalingas prietaisas. Tačiau kai namuose turite židinį, ketaus krosnelę ar tiesiog naudojate grilį, tokios įrangos gali prireikti. Ieškant tinkamo modelio verta lažintis dėl jau patikrintų sprendimų ir griebtis kitų vartotojų išbandytų modelių. Tai toks prietaisas Kerčės Multi 2000 kurio galia 2000 W. Dulkių siurblys turi 20 l talpos purvo baką, kurio nereikia per dažnai ištuštinti. Įranga turi ratukus bazėje, todėl jos neštis rankose nereikia. Prietaisas leidžia greitai pašalinti pelenus iš židinio, taip pat išvalyti renovacijos metu susidariusias šiukšles. Jei jums nepatinka šis įrenginys, rekomenduojame susipažinti su pelenų siurbliu Galinis kilimėlis PM-ESP-2000Wreitinge užėmė antrąją vietą. Modelis turi dvigubą filtravimo funkciją, todėl neabejotinai yra mažiau jautrus gedimams dėl užteršimo, o iš įrenginio išeinantis oras yra patenkinamos kokybės.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį pelenų siurblį pirkti?

Pirkimo vadovas

Peleniniai dulkių siurbliai – specifinis prietaiso tipas, kuris nėra būtinas, tačiau gyvenantiems individualiuose namuose su nuosava šildymo sistema tai gali būti nepakeičiamas ir labai funkcionalus sprendimas. Tai taip pat gali būti labai naudinga malkomis kūrenamų židinių savininkams. Tiesą sakant, ne, net geriausias dulkių siurblys gali susidoroti su dulkėmis ir pelenais iš užgesusio židinio. Deja, namų dulkių siurbliai yra per silpni ir gana jautrūs tokio tipo taršai.

Tad rizikuoti neverta ir bus geriau, jei investuosime į specialiai tam skirtą įrangą. Štai kodėl mes parengėme vadovą, kuriame mes jums pasakysime kokį pelenų dulkių siurblį pasirinkti. Pateiksime svarbiausius klausimus, susijusius su tokia įranga, kad galėtumėte sąmoningai pasirinkti modelį, kuris jūsų nenuvils.

Kokia yra tokios įrangos prigimtis

Pelenų dulkių siurblys turi santykinai mažą galią nuo 500 W iki maksimalios 1400 W (įprastos net 2700 W), bet neleiskite, kad tai jūsų apgautų. Jis turi specialų variklį – tinkamai apsaugotą nuo dulkių, todėl jums nereikės jaudintis dėl netikėtų šio elemento gedimų. Be to, jame yra filtrai, pvz., HEPA arba vandens, kurie neleidžia dulkėms plisti po kambarį. Be to, jis turi specifinį dizainą, kurio dėka siurbti juo paprasta ir patogu.

Kam jis gali būti naudojamas?

Svarstote, ar tokia investicija prasminga, nes ji būtų skirta tik paviršiui šalia katilinės valyti? Turite žinoti, kad toks dulkių siurblys turi šiek tiek platesnį pritaikymą. Visų pirma, jis puikiai tinka kaip įrenginys statybinėms dulkėms surinkti. Dėl to šis gaminys gali tapti nepakeičiamu sprendimu bet kokios renovacijos metu. Manote, kad krosnelei reikia tik valytis prie židinio ar aplink katilą. Iš tiesų labai svarbu išvalyti krosnių ir kietojo kuro CO katilų židinius. Šiuo atveju vienintelė įranga, galinti tai padaryti, bus specialus pelenų dulkių siurblys.

Atskyriklis įrenginyje

Kai kurie modeliai leidžia surinkti šlapius nešvarumus ar net vandenį. Tai papildoma funkcija, kuri turi įtakos tokio įrenginio kainai, tačiau jei orientuojatės į funkcinius sprendimus, verta rinktis tokį dulkių siurblį.

Pelenų siurblys su maišeliu ar be jo?

Rinkoje yra ir maišelių, ir be maišelių modelių, todėl negalime ignoruoti šios problemos. Visų pirma, reikia žinoti, kad dulkių siurbliai su maišeliais yra ne kas kita, kaip sustiprinta įrenginio versija, kurią kasdien naudojame valymui. Tačiau jis turi geresnius nuo dulkių ir antialerginius filtrus bei tinkamai apsaugotą variklį (specialų korpusą, skiriantį variklį nuo purvo bako). Dėl to jis yra universalus ir labai praktiškas. Kita vertus, jie turi vieną trūkumą, kuris gali būti labai reikšmingas. Esmė ta, kad, deja, jie neapsaugo nuo dulkių kaip bemaišiai dulkių siurbliai. Tokie įrenginiai veikia cikloninio dulkių siurblio principu, kurio dėka puikiai surenka pelenų ir smulkių dulkių daleles ir taip apsaugo nuo antrinio purškimo. Tačiau šis modelis nėra be trūkumų.

Nors maišelio čia nėra, bet nešvarumai kaupiasi į konteinerį, kurį reikia ištuštinti ir jo valymas yra pats problemiškiausias. Daugelis žmonių taip pat pabrėžia, kad modeliai be maišelio pasižymi geresniu našumu. Čia verta pabrėžti, kad profesionali įranga dažniausiai yra modeliai be maišelio. Taigi jūs turite nuspręsti, ar jums labiau rūpi lengvas bako valdymas, ar beveik 100% apsauga nuo dulkių.

Bako talpa

Kiekviename modelyje yra konteineris nešvarumams – tai gali būti maišelis arba bakas. Jo dydis neturi reikšmės. Kuo jis didesnis, tuo rečiau tenka jį ištuštinti – ir tai, kaip žinome, turi įtakos darbo patogumui. Tačiau atminkite, kad labai didelė talpa – 20 l – turi įtakos dulkių siurblio matmenims. Standartas – 15-18 l talpos bakai.

Dulkių siurblio galia

Galia yra kitas aspektas, kuris lemia kuris pelenų dulkių siurblys yra geriausias. Turite žinoti, kad galingesni modeliai neturės problemų pašalinant nešvarumus, o pats darbas vyks efektyviau. Rinkoje yra modelių, kurių galia siekia 400 W. Norint užtikrinti gerą našumą, rekomenduojame įsigyti įrenginį, kurio galia ne mažesnė kaip 800 W.

Aparatūros konstrukcija

Svarbi ir pati dulkių siurblio konstrukcija. Tai ne tik tvirta medžiaga, bet ir įrenginio matmenys bei svoris. Jei turite ir židinį, ir katilą, tokios įrangos mobilumas bus aktualus. Be to, taip pat svarbu palengvinti manevravimą, ypač mažoje patalpoje. Be to, renkantis dulkių siurblį verta pasitikrinti, ar jis pritaikytas mūsų ūgiui, ar turi reguliuojamą vamzdelį.

Dulkių siurblių filtrai

Kaip ir standartiniuose dulkių siurbliuose, tokiuose įrenginiuose taip pat turėtų būti įrengti atitinkami antialerginiai ir dulkių filtrai, kurie pašalintų ne tik dulkes, bet ir bakterijas, erkes bei virusus. Dėl šios priežasties dulkių siurblys bus tinkamas ir patalpų valymui.

Pelenų siurbliai geromis kainomis

Jau žinote, koks svarbus mobilumas, korpusas, variklio galia ar tinkami filtrai, tačiau vis dar nežinote, į kokią įrangą investuoti. Jei norite būti tikri, kad perkate stiprią įrangą, rinkitės gerai žinomą, rinkoje vertinamą prekės ženklą. Tokiems įrenginiams būdingas mažesnis gedimų dažnis. Taip pat verta pasidomėti atsiliepimais apie tokius įrenginius. Vartotojų atsiliepimai apie tam tikrą modelį yra vertingas informacijos apie tokius įrenginius šaltinis.

Geriausi pelenų dulkių siurbliai 2023 m

Jei namuose turite krosnelę ar židinį, tikrai žinote, kad pelenų šalinimas, netinkamai atliktas, gali užteršti visą kambarį. Todėl vartotojai vis labiau nori ieškoti sprendimų, palengvinančių šią veiklą. Jei taip pat ieškote būdo, kaip lengviau pašalinti pelenus iš savo namų, perskaitykite mūsų reitingą.

Mūsų rekomendacijos

Kerčės Multi 2000

Pristatome Kerch Multi 2000, pramoninis dulkių siurblys, kuriuo sėkmingai galima pašalinti pelenus iš židinio židinio. Įrenginys turi 2000 W galią ir 20 l talpos purvo baką.Šis modelis išsiskiria tvirta konstrukcija.

Įrangos perkėlimas iš vienos vietos į kitą nesukelia problemų dėl patogios rankenos ir keturių ratų bazėje. Prietaisas sveria apie 4 kg. Dulkių siurblys maitinamas iš tinklo, tačiau 3,5 m laidas neturėtų apriboti mūsų judėjimo laisvės. Korpuso viduje rasime medžiaginį filtrą ir HEPA filtrą, kuris neutralizuoja ore cirkuliuojančius alergenus.

Dulkių siurblys yra labai populiarus, nes veikia efektyviai. Vartotojai mano, kad būtent įranga yra naudinga įvairiose situacijose. Prietaisas nėra per daug triukšmingas, be to, jį lengva laikyti. Tai puikus pasiūlymas žmonėms, ieškantiems patikimo ir praktiško dulkių siurblio. Rinkinyje yra keičiami antgaliai, leidžiantys pasiekti visus kampelius.

dulkių siurblys Kerch Multi 2000 sumontuotas 2000 W variklis.Įrenginys turi 3,5 m maitinimo laidą. Įrangoje yra du siurbimo antgaliai ir universalus šepetys.

Privalumai

Ratai bazėje:

Prietaiso dugne yra ratukai, todėl jo rankose nešioti nereikia. Tai atpalaiduoja stuburą.

Tvirtas korpusas:

Dulkių siurblio korpusas yra tvirtas ir atsparus mechaniniams pažeidimams. Dėl šios priežasties variklis yra gerai apsaugotas nuo pažeidimų, o įranga ilgą laiką išlaiko estetinę išvaizdą.

Talpi bakas:

Purvo bako talpa yra 20 l, o tai reiškia, kad po kiekvieno įrenginio naudojimo mes neturime jos ištuštinti.

Lanksti siurbimo žarna:

Siurbimo žarna yra lanksti, todėl galime laisvai manevruoti dulkių siurbliu ir pasiekti visus užkampius.

Pūstuvo funkcija:

Įranga turi pūstuvo funkciją, todėl pašalinti nešvarumus nuo kampų ar kitų sunkiai pasiekiamų vietų nėra problema.

Trūkumai

Mažo stiprumo ratai:

Kai kurie žmonės mano, kad dulkių siurblio pagrindo ratai turėtų būti didesni ir patvaresni. Intensyviai naudojant įrangą, jie gali greitai pablogėti.

Galinis kilimėlis PM-ESP-2000W

Svarstant, kokį pelenų siurblį pasirinkti, verta perskaityti išsamų Powermat PM-ESP-2000W modelio aprašymą. Jo galia yra 2000 W, tai yra efektyvumo garantija. Bakas yra 20 l talpos, todėl nereikia dažnai jo ištuštinti. Dulkių siurblys sveria 4,5 kg ir turi ratukus prie pagrindo.

Įranga gali būti naudojama kaip pūstuvas, pvz., dirbant sode. Negana to, jis bus naudojamas ir statybvietėje, jei norime greitai atsikratyti nešvarumų. Modelis turi dviejų pakopų filtravimo sistemą. Dulkių siurblys naudoja…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *