Geriausias kraujo spaudimo matuoklis – reitingai ir nuomonės 2021 m. Birželio mėn

Kraujo spaudimo monitorius – pirkimo vadovas, reitingavimas ir tyrimas

Kraujospūdžio matuoklis yra būtinas, kai jūsų sveikata pradeda žlugti. Bet juk negalima patikėti savo sveikatos neįrodytam prietaisui. Todėl rinkitės modelį „Omron M3 Comfort“, kuris pasirodė esąs perkamiausias kraujospūdžio matuoklis šiais metais. Ne be priežasties, nes tai yra visiškai automatinis prietaisas, veikiantis remiantis oscilometriniu matavimu, t. Y. Jis matuoja kraujospūdį ir širdies ritmą. Šio modelio matmenys yra 121 x 86 x 141 mm. Prietaisas yra baltas ir turi labai didelį ir įskaitomą ekraną. Šiame modelyje įmontuota „Intelli-Sense“ technologija užtikrins, kad jums nereikės atlikti jokių paruošiamųjų procedūrų kraujospūdžiui matuoti. Prietaiso rankogalio dydis yra 22-32 cm, o visą prietaisą maitina 4 x 1,5 V baterijos, kurias gamintojas pritvirtina prie rinkinio. Šis modelis gali išsaugoti iki 42 matavimų savo atmintyje, taip pat apskaičiuoti vidurkį pagal paskutinius tris bandymus. Visas komplektas supakuotas į skoningą dėklą, todėl jį lengviau laikyti. Kraujospūdžio matuoklių reitinge modelis pasirodė antras „Microlife BP A2 Basic“. Mes taip pat raginame jus susipažinti su jo parametrais.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kurį kraujo spaudimo matuoklį pirkti?

Kraujo spaudimo matuoklis yra prietaisas, kurį verta turėti namuose. Daugelis ligų prasideda nuo nenormalaus spaudimo, todėl net jei neatrodo, kad turite problemų, verta žinoti savo spaudimo vertę ir kartkartėmis ją patikrinti. Ir jo buvimas yra būtinas, kai nustatomi bet kokie jūsų kraujospūdžio sutrikimai. Yra daugybė įvairaus tikslumo kraujospūdžio matuoklių modelių, taip pat įvairaus lygio žinių, reikalingų matavimui atlikti. Šiame vadove pabandysime jus priartinti prie kraujospūdžio matuoklių ir jų veikimo temos, kad kiekvienas pasaulietis galėtų pats pasirinkti modelį. Kviečiame skaityti.

Koks yra geriausias kraujo spaudimo matuoklis.

Gyvsidabrio prietaisai diagnostikoje atsirado XIX amžiaus pabaigoje ir naudojami iki šiol. Jie naudoja gyvsidabrį kaip elementą, kad subalansuotų manžetės spaudimą ant rankos rankos. Bandymo rezultatas gaunamas skaitant gyvsidabrio stulpelio aukštį prietaiso skalėje. Norint perskaityti testą, tokiam prietaisui reikalingos pagrindinės medicinos žinios.

Laikrodžio matuokliuose arba spyruokliniuose matuokliuose naudojamas aneroidinis mechanizmas, o rezultatas nuskaitomas ant manometro matuoklio, graduoto skalėje, gyvsidabrio mm. Tokius prietaisus daugiausia naudoja gydytojai, tačiau galite rasti namų vartotojams skirtų modelių. Stetoskopas reikalingas abiem aprašytiems tyrimo skaitymo prietaisams.

Dažniausiai namuose naudojami prietaisai yra elektroniniai, automatiniai arba pusiau automatiniai kraujospūdžio matuokliai. Jie naudoja oscilometrinį metodą slėgio pokyčiams manžete matuoti. Automatinis kraujospūdžio matuoklis reikalauja, kad vartotojas teisingai uždėtų manžetę ir paspaustų mygtuką, paleidžiantį prietaisą. Prietaisas pripūs manžetę iki norimos vertės ir atliks bandymą, o tada pašalins iš manžetės likusį orą. Pusiau automatinis įtaisas, uždėjęs manžetę, vartotojas turi pats prisipūsti ir, atlikęs bandymą, išleisti iš manžetės likusį orą. Testo rezultatas, panašiai kaip automatinė versija, bus rodomas ekrane.

Automatinės kameros taip pat yra riešo ir pečių versijos. Pirmaisiais modeliais tyrimas atliekamas su radialine arterija, o antraisiais – deltinio arterija. Pečių įtaisai yra plačiau paplitę rinkoje, jie taip pat laikomi tikslesniais, suteikiant patikimesnius bandymų rezultatus. Nors riešo kraujospūdžio matuoklis mano, kad nuomonė yra ne tokia tiksli, jis gali būti geresnis matuojant, pavyzdžiui, nutukusiems žmonėms, kur dėl rankos apimties neįmanoma pritvirtinti pečių manžetės. Jis taip pat rekomenduojamas jauniems žmonėms, kurie turi įprotį kontroliuoti kraujospūdį, pavyzdžiui, dėl savo sporto.

Kokius manometrus pasirinkti – prietaiso ypatybės.

Pirkdami sau įrenginį turėtume atkreipti dėmesį į keletą pasirinkto modelio savybių. Manžetė yra svarbiausia. Jo ilgis turi būti sureguliuotas pagal rankos apimtį. Standartinis apskritimo ilgis yra nuo 20 iki 32 cm. Žmonėms, turintiems virš įprastos rankos, reikia įsigyti specialių matmenų rankogalį. Tačiau vaikams siūlomi mažesni rankogaliai. Taip pat verta patikrinti, ar pasirinktas modelis turi galimybę pakeisti manžetę.

Kiti svarbūs parametrai yra modelio ekrano tipas ir dydis. Didelis ekranas yra naudingas pagyvenusiems žmonėms. Taip pat verta patikrinti, kokia informacija rodoma ekrane. Ar tai bus tik tyrimo rezultatas, ar jis bus papildytas matuojant širdies ritmą, nustatytą aritmiją ar neteisingai atliktą testą (žinoma, jei įsigyjamas modelis turi tokias funkcijas).

Kartais gali pasirodyti, kad maitinimo šaltinis yra labai svarbus. Galimi modeliai su maitinimo elementais arba iš tinklo. Kiekvienas iš metodų turi privalumų ir trūkumų. Dažnai modeliuose, naudojančiuose baterijas, yra išsikrovęs akumuliatoriaus indikatorius, kuris vartotoją informuos apie būtinybę jį laiku pakeisti.

Manometre svarbios papildomos funkcijos, kurias jis gali įrengti. Matavimo klaidų nustatymas bus labai svarbus. Kai įrenginyje turime šią funkciją, jei manžetė nėra tinkamai uždėta arba bandymo metu atliekama per daug judesių, prietaisas ją aptiks ir nurodys atlikti bandymą dar kartą.

Žmonėms, kuriems reikia reguliariai atlikti tyrimą ir paskui palyginti testus arba gauti kelių tyrimų vidurkį, bus svarbu, kad kraujospūdžio matuoklis turėtų atmintį apie atliktus matavimus. Skirtingi prietaisai registruoja skirtingą matavimų skaičių. Dažniausiai tai būna nuo 20 iki 40 testų. Kai kurie modeliai gali išsaugoti apklausą vienam asmeniui, kiti – keliems. Tas pats pasakytina ir apie tyrimo vidurkį. Kai kurie modeliai pateikia kelių naujausių tyrimų vidurkį, kiti – pasirinktų tyrimų vidurkį.

Aritmijos nustatymas bus naudingas žmonėms, kurie anksčiau turėjo ar turėjo širdies problemų. Jei mūsų prietaisas turi tokią funkciją, nustačius aritmijas būtina kreiptis į gydytoją.

Kraujo spaudimo matuoklis geromis kainomis.

Taigi, kiek pinigų reikia išleisti kraujo spaudimo matuokliui įsigyti? Sklaida didžiulė. Pigiausius modelius galima įsigyti už 20–30 zlotų. O brangiausi prietaisai gali kainuoti 1000 zlotų. Norint nepirkti išpardavimo, kuri nustos veikti iškart grįžus namo iš parduotuvės, gerai patikrinti jos sertifikatus ir rekomendacijas. „dabl® Educational Trust Limited“ yra ne pelno organizacija, kuri, inter alia, užsiima išbandyti, įvertinti ir pateikti rekomendacijas dėl slėgio matavimo prietaisų efektyvumo.

Verta jos puslapiuose patikrinti, ką jie rašo apie fotoaparatą, kurį ketinate įsigyti. Be to, patikrinkite, ar jūsų modelį patvirtino kuri nors iš šių draugijų: AAMI (Amerikos medicinos prietaisų asociacija), ESH (Europos hipertenzijos draugija) ar PTNT (Lenkijos hipertenzijos draugija). Jie pateikia rekomendacijas prietaisams, kurie yra patikimi ir teisingai atlieka tyrimus.

5 geriausi kraujospūdžio matuokliai. Nuomonės 2021 m

Visi sutinka, kad rankinį kraujospūdžio matuoklį reikia laikyti namuose. Kadangi dauguma iš mūsų nesugeba matuoti kraujospūdžio tradiciniu stetoskopu, dažniausiai svajojame apie gerą automatinį kraujospūdžio matuoklį. Norėdami lengviau pasirinkti tinkamą įrangą, toliau pateikiame kelis modelius.

1. „Omron M3 Comfort“ pečių kraujospūdžio matuoklis

Mūsų žastų kraujospūdžio matuoklių reitingas prasideda nuo labai patogaus prietaiso – „Omron M3“. Dėl mažo dydžio jį galėsime lengvai pasiimti į kelionę, o namuose tai neužims daug vietos. Prietaisas matuoja slėgį oscilometriniu metodu, t. Y. Jis naudoja slėgio pokyčius manžete, kad nustatytų paciento slėgį.

Be to, prietaisas prisimena paskutinius 60 matavimų ir apskaičiuoja vidutinį slėgį, remdamasis ankstesniais matavimais. Jame galime užfiksuoti dviejų žmonių slėgio matavimą. Įdėti jutikliai informuoja, jei manžetė buvo uždėta neteisingai, tokiu atveju LCD ekrane pasirodo pranešimas.

Kraujospūdžio matuoklis taip pat praneš mums, jei matuodamiesi judėsime per daug. Pats slėgio matavimas yra vaikų žaidimas. Teisingai suvyniojus manžetę, tereikia paspausti vieną mygtuką. Didelis ir įskaitomas LCD ekranas leis patogiai perskaityti rezultatą.

Gražus gamintojo gestas yra pridėti bateriją prie rinkinio, kuriame taip pat yra dėklas ir naudingas lapas, kuriame mes patys galime užrašyti matavimo rezultatus. Prietaisas yra kliniškai patvirtintas. Kaip šio produkto pranašumą vartotojai nurodo tikslų matavimą ir mažą jo dydį.

Hipertenzija arba, atvirkščiai, nuolatinis silpnumas dėl hipotenzijos yra daugelio žmonių problema. Tai dažnai siejama su kitomis ligomis. Todėl kraujospūdžio matuoklis pasirodo esąs naudingas prietaisas kiekvienuose namuose. Tačiau jūs turite žinoti, kokie yra tokios įrangos pranašumai ir trūkumai, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą ir įsigyti mus tenkinantį modelį. NGeriausias kraujospūdžio matuoklis 2021 m „Omron M3“, pelnęs ne tik vartotojų, bet ir gydytojų palankumą.

Privalumai

Automatinis įrenginys:

Prietaisas pats išsipučia ant rankos ir po darbo išpučia orą. Kadangi tai yra automatinis prietaisas, jums reikia tik uždėti manžetą ant rankos ir paspausti pradžios mygtuką. Įrenginys pats atliks visą darbą. Svarbu tai, kad išsaugomi matavimo rezultatai ir trijų paskutinių verčių vidurkis.

Patikimumas:

Šis modelis pasižymi tiksliu matavimu, todėl tai yra nepakeičiamas sprendimas kiekvienuose namuose.

Didelis ekranas:

Dėl to, kad šis modelis turi didelį ekraną, jis bus neįkainojamas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *