Geriausias buteliukas nuo pilvo dieglių – reitingas ir apžvalgos 2023 m. sausio mėn

Buteliukas nuo pilvo dieglių – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Vartotojai nustatė, kad tai geriausias buteliukas nuo pilvo dieglių Philips Avent Natural 036/17. Iš kur mes tai žinome? Perskaitėme daug nuomonių apie įvairius produktus ir tai leido mums padaryti tokias išvadas. Buteliukas nuo pilvo dieglių turi taip sukurtą spenelį, kuris primena krūties formą ir minkštumą. Vožtuvas nuo pilvo dieglių efektyviai apsaugo nuo oro kaupimosi kūdikio pilvuko viduje. Buteliuką naudoti saugu, nes jame nėra sveikatai kenksmingo bisfenolio A. Jeigu Jus domina kito gamintojo modelis, raginame susipažinti su gaminio pristatymu Tommee Tippe 260ml – rinkinyje rasite du buteliukus, kuriuos galima naudoti pakaitomis, ir šepetėlį jiems valyti. Žiedukas labai minkštas ir maitinimo metu juda kaip krūtis. Modelis turi jautrų vožtuvą nuo pilvo dieglių ir temperatūros jutiklį vamzdyje, kuris keičia spalvą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį buteliuką nuo pilvo dieglių pirkti?

Tėvai dažnai ieško veiksmingų būdų, kaip išvengti kūdikio pilvo dieglių. Tai būklė, dėl kurios kūdikis nervinasi, yra irzlus ir verkia. Šiandien vienas populiariausių būdų – įprastą maitinimo buteliuką pakeisti į buteliuką nuo pilvo dieglių, kurio struktūra kiek kitokia. Ar norite sužinoti, kurią prekę verta pirkti? Tada peržiūrėkite mūsų trumpą vadovą.

Kaip veikia buteliukas nuo pilvo dieglių?

Buteliukai nuo pilvo dieglių yra su oro vožtuvu ir maitinimo maišeliu. Šio tipo gaminiai yra šiek tiek išlenktos formos, jie nėra visiškai tiesūs kaip įprasti modeliai. Didžiausias jų privalumas – ženkliai sumažina kūdikio praryjamo oro kiekį maitinimo metu. Reikia atsiminti, kad net geriausias buteliukas nuo pilvo dieglių 100% neapsaugo nuo pilvo dieglių, tačiau dažniausiai jis veikia taip efektyviai, kad pavalgius kūdikiui nekankina pilvuko skausmai ir diskomfortas. Šis produktas gali dar labiau sumažinti tikimybę, kad vaikas po valgio išspjaus, taip pat nemalonios ausies uždegimo atsiradimą.

Nors modeliai nuo pilvo dieglių yra šiek tiek brangesni nei įprasti, rekomenduojame juos įsigyti tėvams, kurių vaikus dažnai kamuoja pilvo diegliai. Dėl specialių buteliukų kūdikiui gali nereikėti duoti specialių preparatų, kurie pašalina oro burbuliukus virškinimo sistemoje (tai dažnai būna tėvų problema).

Pagaminta iš medžiagos

Norėdami vaikui išsirinkti gerą buteliuką nuo pilvo dieglių, visų pirma turime patikrinti, iš kokios medžiagos jis pagamintas. Paprastai tai yra polipropilenas. Svarbu, kad jame nebūtų toksiškų ir tokiems mažiems vaikams pavojingų medžiagų. Tai daugiausia apie BPA ir BPS (bisfenolis A ir bisfenolis S). Šie ingredientai gali sukelti į negrįžtamus hormoninės sistemos pokyčius (dažnai lemiančius nutukimą), greitesnį vėžinių pakitimų vystymąsi organizme, taip pat reprodukcinių organų vystymosi sutrikimus. Sprendžiant, kokį buteliuką nuo pilvo dieglių rinktis, negalime kreipti dėmesio tik į kainą.

Talpa

Produktų talpa gali būti įvairi, dažniausiai nuo 80 ml iki virš 300 ml. Maži modeliukai skirti patiems mažiausiems vaikams iki maždaug 4 mėnesių amžiaus. Didesni buteliukai, kurių talpa viršija 200 ml, idealiai tinka kiek vyresniems kūdikiams iki 1 metų amžiaus. Taip pat 300 ml produktų pagalba galime pamaitinti kūdikius, geriausia jiems sulaukus 8 mėn.

Figūra

Anksčiau minėjome, kad dažniausiai buteliukai nuo pilvo dieglių nėra visiškai tiesūs. Didžioji dauguma jų yra profiliuoti taip, kad palaipsniui siaurėja į viršų. Taip pat yra lenktų modelių. Svarbiausia, kad vaikas maitindamas neprarytų per daug oro, nes tuomet po valgio labai padidėja skausmingų pilvo dieglių tikimybė.

Veikimo

Antidieglių modelių veikimui įtakos turi jų konstrukcija. Dažniausiai tokiuose buteliukuose rasime sistemą, kuri spenelio viduje sukuria atskirą kamerą, sandariai pripildytą maistu (nepriklausomai nuo to, kokioje pozicijoje laikome produktą). Oras nesimaišo su kūdikio pienu, nes jis patenka į buteliuko vidų ir atskiriamas nuo pieno.

Skalbimas

Tikrai kiekvienas tėvas žino, kad maitinimo buteliukas visada turi būti švarus. Kai kurie žmonės nerimauja, kad priemonę nuo pilvo dieglių bus sunku nuplauti dėl neįprastos formos. Tačiau tai nėra visiškai tiesa, nes dauguma šių modelių turi atsuktą dugną ir pakankamai platų kaklelį, kad į vidų neabejotinai galėsime įdėti kempinę ar šveitiklį ilga rankena. Priklausomai nuo gamintojo, kai kuriuos butelius galima sterilizuoti ir garais, t.y., keletą minučių pavirti verdančiame vandenyje arba specialioje sterilizavimo priemonėje. Jei nemėgstate indų plauti rankomis, ieškokite modelio, kurį nesunkiai galėtumėte įdėti į indaplovę.

Spenelis

Prie buteliuko pritvirtintas spenelis, kuriuo kūdikis čiulps pieną, turi būti minkštas. Šio elemento gamybai dažniausiai naudojamas silikonas, nes jis yra subtilus ir mažylių prisilietimu dažnai primena mamos krūtį. Specialistų teigimu, tokie čiulptukai yra geresni už guminius, nes yra lankstesni, neturi būdingo kvapo ar skonio.

dizainas

Nors tai, kaip atrodo produktas, nėra pats svarbiausias dalykas, tai taip pat gali turėti įtakos, koks buteliukas nuo pilvo dieglių yra geriausias. Mūsų pasirinktas modelis turi būti spalvingas, kad mažylis atkreiptų į jį dėmesį ir noriai iš jo gertų pieną. Laimei, tokio tipo gaminiai yra tokie įvairūs dizaino požiūriu, kad tikrai išsirinksime estetišką buteliuką. Modeliai gali būti įvairių spalvų versijų, kai kurie taip pat turi įdomių atspaudų.

Buteliukai nuo pilvo dieglių geromis kainomis

Jei mūsų mažylis daug verkia dėl mums nežinomų priežasčių, verta nupirkti jam maitinimui skirtą buteliuką nuo pilvo dieglių. Priklausomai nuo prekės ženklo, tokio produkto pirkimui (taip pat ir didelės talpos modeliui) išleisime nuo 20 PLN iki 50 PLN. Dėl šios priežasties neturėtume bijoti suvaržyti namų ūkio biudžetą.

5 geriausi buteliukai nuo pilvo dieglių. Nuomonės 2023 m

Žemiau pateikiame buteliukų nuo pilvo dieglių, kurių ventiliacijos sistema ir naudojimo patogumas patiko tėvams ir jų kūdikiams, reitingą. Jei ieškote prekės savo vaikui, gali būti, kad mūsų sąraše rasite tinkamą modelį.

1. Philips Avent Natural Anticolic Bottle 036/17

Philips Avent Natural buteliukas nuo pilvo dieglių 036/17 yra 330 ml talpos. Prekė parduodama komplekte su 6m+ čiulptuku. Jis buvo pagamintas taip, kad kuo geriau imituotų mamos krūtį. Jis turi specialių dribsnių, yra minkštas ir malonus liesti. Dėl to šis buteliukas puikiai tinka pakaitiniam maitinimui. Taip pat yra skaidrus dangtelis.

Buteliuke yra specialus vožtuvas nuo pilvo dieglių, kuris skirtas neleisti orui kauptis kūdikio pilvelyje. Taigi kūdikis mažiau susiduria su negalavimais. Gamintojo pasiūloje yra skirtingų debitų speneliai, pritaikyti skirtingo vystymosi etapo vaikams.

Tėvai džiaugiasi įsigiję šį buteliuką nuo pilvo dieglių ir pabrėžia, kad jis atlieka savo pagrindinį vaidmenį. Jie taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad spenelių dangtelis tinka net seno stiliaus Avent pientraukiui. Tai nemažas privalumas.

Philips Avent Natural buteliukas nuo pilvo dieglių 036/17 yra 330 ml talpos. Į komplektą įeina 6m+ čiulptukas.

Privalumai

Naudojimo saugumas:

Tėvai noriai nusprendžia įsigyti šį produktą, nes jo naudojimas yra visiškai saugus sveikatai. Buteliukas pagamintas iš medžiagos, kurioje nėra BPA.

Tinkamai suprojektuotas čiulptukas:

Rinkinyje esantis čiulptukas pagamintas taip, kad imituotų mamos krūtį. Jis pakankamai minkštas ir dėl to kūdikiai mielai geria iš šio buteliuko.

Universalumas:

Philips Avent Natural 036/17 yra suderinamas su kitais šio gamintojo kūdikiams skirtais produktais (pientraukiais, puodeliais). Taigi nesunkiai susikursite šiuo metu reikalingus rinkinius.

Patogus maitinimas:

Kaip patvirtino antidieglių buteliukų testas, žindukas nesubyra, todėl maitinimas yra patogus ir vyksta be problemų.

Valymo paprastumas:

Išlaikyti gaminį švarų nėra sunku. Nešvarumų pašalinimas užima nedaug laiko.

Defektai

Maisto likučiai:

Atskirose nuomonėse galite perskaityti, kad butelyje yra maisto likučių. Pienas visiškai neišteka.

2. Tommee Tippe buteliukas nuo pilvo dieglių 260 ml 2 vnt 422525

Tommee Tippe 260Ml produktas parduodamas komplekte, kurį sudaro du vienodos talpos buteliai. Speneliai pagaminti iš minkšto silikono, kuris yra lankstus ir prisitaiko prie mažylio poreikių valgant. Modelis tinkamas naudoti vaikams nuo pirmųjų gyvenimo dienų.

Pienas teka vamzdeliu, kuriame yra įmontuotas temperatūros jutiklis – jis patikrina, ar pienas nėra per karštas, pakeisdamas jo spalvą iš mėlynos į rausvą. Produktas išleidžia maistą, kai kūdikis valgo. Buteliuke yra specialus vožtuvas nuo pilvo dieglių, kuris tinkamai pašalina orą iš maisto.

Talpyklą galima laikyti patogiausiu kūdikiui kampu, panašiu į mamos krūties padėtį, todėl galimas žindymas, panašus į natūralų maitinimą. Buteliuko forma puikiai priglunda prie vaiko rankų, todėl mažylis gali lengvai jį patraukti. Tėvai vertina šį gaminį dėl lengvo naudojimo kūdikiui ir didelio sandarumo.

Tommee Tippe buteliukas nuo pilvo dieglių yra 260 ml talpos. Pakuotėje yra 2 gaminio vienetai.

Privalumai

Labai palengvina maitinimą:

Buteliukas leidžia patogiai maitinti kūdikį. Ji turi čiulptuką…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *