Geriausias balansinis dviratis – reitingai ir nuomonės 2021 m. Gegužės mėn

Balansiniai dviračiai yra labai populiarūs tarp jauniausių, todėl daugelis tėvų nusprendžia įsigyti tokio tipo žaislus. Tačiau yra problema – kaip išsirinkti geros kokybės modelį iš daugybės parduotuvėse esančių? Mes nusprendėme padėti jums perkant ir sukūrėme reitingą, kuriame pateikiami geriausi produktai rinkoje. Balansinis dviratis buvo pirmasis reitinge Puky LRM 4053. Internete galite rasti daug teigiamų nuomonių apie tai. Žmonės, turėję galimybę išbandyti šį modelį, užtikrina, kad jis būtų tvirtai pagamintas. Padangos pasižymi dideliu atsparumu dilimui. Tinkama konstrukcija užtikrina, kad vaikui važiuojant būtų patogu ir jis galėtų laisvai manevruoti transporto priemonėje. Be to, žaislas nesveria daug, todėl jo nešiojimas nėra problemiškas. Raudonas „Tuptup“ yra dviratis, kuris užėmė antrą vietą reitinge. Modelis yra kelių spalvų, todėl kiekvienas tikrai ras kažką sau. Jei norite sužinoti kitų pasiūlymų, perskaitykite mūsų sąrašą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį balansinį dviratį pirkti?

Pirkinių vadovas

Balansinis dviratis yra idealus pasiūlymas vaikams, kurie dar negali važiuoti tradiciniu dviračiu. Tai išmokys jūsų vaiko pusiausvyros ir koordinacijos. Balansinis dviratis taip pat leis priprasti prie dviračio formos. Tai padės išmokti vairuoti tradiciniu įrenginiu ateityje daug greičiau ir paprasčiau. Išsirinkti saugią ir patrauklią transporto priemonę yra gana sunku. Todėl šiame vadove mes jums pasakysime kurį balansinį dviratį pasirinktikad jūsų vaikas būtų saugus ir įdomus vairuoti.

Rėmas

Rėmas gali būti pagamintas iš kelių rūšių medžiagų. Vienas iš variantų yra metalas – dažniausiai plienas arba aliuminis. Aliuminis yra lengvas, bet tvirtas, o svarbiausia – atsparus rūdims. Plienas yra šiek tiek sunkesnis ir pigesnis. Iš medžio pagaminti dviračiai sugenda gana greitai, tačiau jie tikrai yra ekologiškesni. Kita vertus, stiklo pluošto nailono balansiniai dviračiai yra lengvi ir nerūdys. Tačiau jie turi vieną trūkumą – jie lenkiasi veikiami didesnio slėgio.

Dydis

Svarbu pasirinkti gero dydžio balansinį dviratį. Geriausia įsigyti modelį, kuriame galite reguliuoti balną, taip pat vairą. Prieš perkant dviratį, verta pasimatuoti vaiką. Sėdint ant jo, kojos neturėtų būti visiškai ištiestos, taip pat neturėtų būti per daug sulenktos. Pakanka, kad vaiko kojos būtų pastatytos ant žemės, ir jos gali lengvai atsistumti. Taip pat verta atkreipti dėmesį į padangų dydį. Paprastai jų skersmuo yra 12 colių. Taip pat galite rasti 14 ir net 16 colių skersmens padangas, skirtas didesniems vaikams. 2 metų vaikams labiausiai tiks mažiausias turimas skersmuo – 10 colių.

Su trinkele ar be jos – kuris balansinis dviratis yra geriausias?

Trinkelė, dažnai montuojamas dviračio konstrukcijos elementas, gali būti tikra vaiko problema. Trinkelių buvimas gali atitraukti jūsų mažylį ir atgrasyti jį nuo mokymosi koordinuoti ir vadovauti. Negana to, jei trinkelė yra prastai sukonstruota, tai gali trukdyti važiuoti vaiku. Jei tikrai norite nusipirkti balansinį dviratį su kaladėle, pasirinkite tokį, kuriame jis yra mažas, ir vaikas jo nepataikys veršeliu.

Balansinio dviračio svoris

Turime prisiminti, kad dviračio svoris negali viršyti 1/3 mūsų vaiko svorio. Protingesnis sprendimas yra pirkti brangesnį modelį, tačiau pagamintą iš geresnių ir lengvesnių medžiagų. Dėl to vaikas gali lengvai manevruoti dviračiu ir išlaikyti pusiausvyrą. Kartais geriau atsisakyti modernių priedų, dėl kurių dviratis bus sunkesnis, atsižvelgiant į jo lengvumą. Lengva transporto priemonė mums taip pat bus patogi, kai turėsime ją nešiotis, kai mažylis ja nusibos.

Padangos

Yra kelių tipų padangos. Jų pasirinkimas priklauso nuo vaiko amžiaus ir dviračio naudojimo vietos. Mažesniems ir silpnesniems vaikams geriausiai tinka lengvos padangos iš EVA putplasčio arba kieto plastiko. Tačiau verta paminėti, kad pastarieji naudingi tik važinėjant po namus. Vyresniems vaikams naudingesnės yra pneumatinės arba guminės padangos. Jie užtikrina geresnę transporto priemonės sukibimą ir amortizaciją.

Stabdžiai

Pagrindinis būdas sustabdyti ar sumažinti balansinio dviračio greitį yra kojos. Rankiniai stabdžiai gali būti papildomas saugos elementas mūsų vaikui. Turėdamas rankinį stabdį, vaikas galės priprasti jį valdyti. Svarbus ir stabdžių rankenos dydis. Tai neturi apsunkinti vaiko prievartos. Mes galime lengvai tai patikrinti, paliesdami durų rankeną mažiausiu pirštu.

Pastatas

Svarbiausia balansinio dviračio konstrukcijoje yra didelis tarpas tarp balno ir vairo. Vaikas, lenkdamasis vairuodamas, turi turėti daug vietos. Tarp sėdynės ir galinio rato taip pat neturėtų būti per daug vietos. Tai padės vaikui lengviau vairuoti dviratį ir išlaikyti jo pusiausvyrą. Ne mažiau svarbu yra ir posūkio spyna.

Gerai suplanuotas gali būti labai naudingas. Dėl blokados buvimo vaikas negali pasisukti per staigiai. Todėl tai gali išvengti pavojingo kritimo. Posūkio užraktas taip pat neleidžia sukti stabdžių trosams. Geriausia rinktis dviratį, kuris vidutiniu lygiu blokuoja vairą.

Rankenos

Vairas su guminėmis rankenomis labai gerai apsaugo vaiką kritimo metu. Be to, važiuojant jis apsaugo rankas nuo slydimo. Nerekomenduojama pirkti balansinio dviračio be guminių rankenų.

Guoliai

Transporto priemonės ratuose esantys guoliai suteiks jūsų vaikui daugiau laisvės atsistoti. Norėdami įsibėgėti ir mėgautis sklandžiu važiavimu, nereikia naudoti daug jėgos.

Balansiniai dviračiai geromis kainomis

Balansinius dviračius gamina daugybė įmonių ir jie kasmet tampa vis populiaresni. Jų kainos svyruoja nuo maždaug 100 PLN iki net 1000 PLN. Viskas priklauso nuo rėmo medžiagos ir mūsų pasirinktų padangų. Kaina priklauso ir nuo papildomų į dviračio konstrukciją įtrauktų dalių – stabdžių, poveržlių ar guolių. Ne visi aukščiau paminėti elementai bus būtini mūsų vaiko pusiausvyros dviračiui, tačiau jei norite kai kurių iš jų, prieš pirkdami turėtumėte perskaityti jų aprašymus jų gamintojų svetainėse.

Geriausi balansiniai dviračiai 2021 m

Dviratis yra kiekvieno vaiko svajonė. Norėdami paruošti savo vaiką važinėjimui pedalais, peržiūrėkite balansinių dviračių pasiūlymus. Važiavimas jais bus viena pirmųjų sėkmių, kurias pasieks mūsų vaikas ir paruoš juos važiuoti tikru dviračiu. Toks žaislas suteiks jūsų vaikui daug džiaugsmo, taip pat pasirūpins mokymu išlaikyti pusiausvyrą ir išlaikyti pusiausvyrą. Rinkoje yra daug balansinių dviračių, todėl mes paruošėme jums geriausių tokio tipo produktų sąrašą.

Mūsų rekomendacijos

Puky 4053

Balansinis dviratis „Puky 4053“ yra antras mūsų sąraše. Šis modelis yra idealus pasirengimas važiuoti dviračiu. Tai pratins vaiką prie dviračio formos, be to, ateityje bus daug lengviau išmokti važiuoti dviračiu.

Produkto balną galima reguliuoti nuo 30 cm iki 40 cm, todėl galite jį pritaikyti vaiko ūgiui. Modelio vairą taip pat galima reguliuoti nuo 41 cm iki 50 cm. Dviratis neturi pasukamos spynos, todėl vaikas gali jaustis kaip ant tikro dviračio.

Šios transporto priemonės rėmas turi nedidelį stovėjimo aukštį, todėl juo važiuoti gali net mažiausias vaikas. Produktas taip pat turi kojų atramą, todėl padidina jo naudojimo patogumą. Šio modelio padangos pagamintos iš aukštos kokybės putplasčio, o jų dydis yra 215 mm x 50 mm.

Be to, padangų protektorius yra seklus, leidžiantis važiuoti 85 cm ūgio vaikams. Šis produktas turi CE ir TUV GS sertifikatus, kurie patvirtina jo saugumą. Vartotojai ypač vertina šį pusiausvyros dviratį už patikimą apdailą ir lengvą surinkimą.

Balansinis dviratis „Puky LRM 4053“ turi CE ir TÜV GS sertifikatus. Vairo plotis yra 31 cm, o gaminio ilgis – 73 cm. Modelis sveria 3,5 kg.

Privalumai

Spalvos:

Pateiktą dviratį galima rinktis iš kelių spalvų, pvz. raudona, mėlyna ir rausva. Galite būti tikri, kad rasite modelį, kuris patiks jūsų vaikui.

Svoris:

Produktas sveria nedaug (3,5 kg). Jei vaikui nuobodu važiuoti vaikščiojant, galėsite laikyti dviratį rankose nesijaudindami, kad per greitai pavargsite, todėl jį transportuoti pasirodys nepatogu.

Pažymėjimai:

Žaislas turi CE ir TÜV GS sertifikatus. Tai užtikrina, kad jis pagamintas iš sveikatai saugių medžiagų.

Padangos:

Skaitant vartotojų atsiliepimus, dažnai atrodo, kad padangos yra labai tvirtos ir pasižymi dideliu atsparumu dilimui. Jums nereikia jaudintis, kad ratai greitai sugadinami. Be to, padangos nepalieka pėdsakų ar įbrėžimų ant grindų.

Vairas:

Tinkamai profiliuotas vairas leidžia lengvai valdyti gaminį.

Trūkumai

Tik mažiems vaikams:

Kai kurie tėvai sako, kad dviratis bus tinkamas tik mažesniems vaikams. Jei jūsų vaikui yra maždaug 3-4 metai, šis modelis greičiausiai neveiks.

„Tuptup Mini“

Trečias produktas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra „Tuptup Mini“. Šio balansinio dviračio rėmas pagamintas iš beržo faneros. Tai labai patvari medžiaga. Balnai yra baigti oda, todėl jie yra labai patogūs. Kita vertus, gaminio rankenos pagamintos iš neslystančio plastiko.

Šio modelio vairas turi ribotą posūkį, kuris padidina jo saugumą ir sumažina kritimo galimybę. Šios įrangos ratai yra 12 colių. Juose sumontuoti guoliai, todėl jie pagerina dviračio veikimą.

Šios transporto priemonės matmenys: ilgis – 85 cm, plotis – 37 cm, aukštis – 54 cm. Jo svoris yra tik 3,5 kg, todėl jį labai lengva nešiotis. Produktas turi sertifikatus …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *