Geriausias automobilių poliruotojas – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Birželio mėn

Automobilių blizgiklis – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Geras automobilio blizgiklis leidžia tiksliai ištaisyti dažus ir paruošti keramikos dangą, kuri papildomai apsaugo automobilį nuo žalingo oro sąlygų poveikio. Sprendžiant pirkti tinkamą įrenginį, verta išsiaiškinti, kurie įrenginiai yra labiausiai rekomenduojami. Vienas jų yra „MSW Dual Action 800 W 6161“. Automobilių poliravimo mašina skirta ne tik poliruoti, bet ir vaškuoti. Bifunkcinis modelis turi galimybę nustatyti sukimosi ir svyravimo parinktis. Produktas turi 6 greičių greičio reguliatorių ir ergonomišką rankeną. Kitas rekomenduojamas modelis yra Milvokio M18 FAP180-0X. Galingos baterijos maitinamas prietaisas turi 8 pakopų greičio valdymą ir efektyvų variklį, atsparų darbui sunkiomis sąlygomis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

11 geriausių automobilių poliruoklių. Nuomonės 2021 m

Poliravimo mašina leidžia visiškai atnaujinti dažų dangą ant automobilio per vieną popietę. Blizgūs ir vienodi dažai leidžia automobiliui atrodyti labai gražiai ir įgyti vertės būsimo pirkėjo akyse. Pasirinkę gerą prietaisą, galėsite pataisyti dažus ir padaryti transporto priemonę panašią, kai uždėsite naują dažų dangos sluoksnį. Norint įsigyti aukštos kokybės įrangą, verta patikrinti automobilių blizginimo reitingą, kuriame pateikiamos mašinos, turinčios teigiamų atsiliepimų tarp vartotojų.

Automobilių šlifuoklis mėgėjams

1. „MSW Dual Action 800W 6161“ blizgiklis

Automobilių mėgėjų poliruoklyje yra 6 laipsnių greičio valdymas nuo 100 iki 4000 aps./min. Jis turi galimybę sulėtinti sukimąsi, o tai bus naudinga pradedantiesiems. Įranga turi visas būtinas funkcijas, tokias kaip sukimasis ir svyravimas, taip pat mechanizmą, kuris sulėtina sukimąsi. Jame taip pat yra ergonomiška rankena, leidžianti dirbti patogiai. Įranga turi maitinimo laidą, kurio praktinis ilgis yra 2,4 metrai.

Modelis yra skirtas poliruoti skirtingus paviršius, atsižvelgiant į sumontuotą trinkelę, ir jis sukurtas taip, kad būtų galima montuoti įvairius diskus, kurių skersmuo yra iki 125 mm. Automobilio blizgiklio galia yra 800 W, o reguliuojamas greitis svyruoja nuo 1000 iki 4000 aps / min. Prietaisas sukuria 84 dB garso slėgį ir 95 dB garso galios lygį.

Automobilio blizgintojo testas rodo, kad daugelis pradedančiųjų nori pasiekti „MSW Dual Action 800 W 6161“ modelį. Prietaisas yra paprastas ir intuityvus naudoti, o svarbiausia – jis leidžia patogiai pritaikyti visas turimas funkcijas.

Belaidis automobilio poliratorius

2. Bevielis šlifuoklis „Milwaukee M18 FAP180-0X“

Įrenginyje, kurį maitina baterija, yra 8 pakopų greičio valdymas ir galimybė nustatyti nemokamo paleidimo parinktį, o tai yra labai praktiškas sprendimas. Modelis suteikia papildomą apsaugą vartotojui dulkių filtro pavidalu. Belaidis automobilio šlifuoklis turi patogią AVS rankeną, leidžiančią lengvai laikyti poliruoklį rankoje. be to, jame yra jungiklio užrakto funkcija, kad vartotojas galėtų patogiai naudotis įrankiu.

„Fuel“ serijos poliravimo mašina yra įranga, aprūpinta aukštos kokybės varikliu be šepetėlių, atspariu kenksmingoms sąlygoms ir perkrovai. Prietaisas turi greičio valdymą nuo 360 iki 2200 aps / min, o tai leidžia patogiai reguliuoti darbo diapazono intensyvumą. Variklis yra apsaugotas nuo perkrovos, todėl nėra pavojaus deginti įrenginį. Poliravimo mašinos disko skersmuo yra iki 180 mm, be akumuliatoriaus prietaiso svoris yra 1,5 kg.

Profesionalai patvirtina, kad tai yra geras automobilių blizgiklis, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Prietaisas veiks profesionalo rankose, kuriam darbui reikia rekomenduojamos įrangos.

K2 automobilio blizgiklis

3. Elektrinis blizgiklis K2 Masner L5315 1200W + mikropluoštas

„K2 Masner L5315“ poliravimo mašina, turinti lėtos paleidimo funkciją, leidžia lėtai ir tiksliai paskirstyti preparatą ant valomo paviršiaus. Todėl vartotojas gali išvengti nemalonių preparatų purslų aplink darbo vietą. Įrenginyje yra parinktis, leidžianti reguliuoti greičio valdymą, taip pat sumažinti vartotojui nepatogias ir greitesnį nuovargį sukeliančias nemalonias vibracijas.

Automobilių poliravimo mašina K2 turi visas būtinas funkcijas, kad tiksliai ir tiksliai koreguotų dažus. Elektra varomas modelis turi 200 cm laidą ir gali sklandžiai reguliuoti greitį nuo 600 iki 3000 aps./min., Kad kiekvienas vartotojas galėtų pritaikyti darbo intensyvumą pagal savo poreikius. Poliravimo mašinos optimalus disko skersmuo yra 180 mm ir standartinis sriegis M14, todėl lengva nusipirkti naujas trinkeles.

Vartotojai, įsigiję „K2 Masner L5315“ modelį, yra patenkinti savo pasirinkimu ir rekomenduoja įrangą žmonėms, turintiems bent minimalią detalumo patirtį. Produktas skirtas apdailos ir poliravimo darbams.

„Castorama“ automobilio poliruoklis

4. 1200 W „MacAllister“ poliruoklis

Geros kokybės „Castorama“ poliravimo mašina pagaminta iš patvarių medžiagų. Tai bus naudinga ne tik pagrindinei automobilio dažų korekcijai, bet ir baldų ar kitų plokščių daiktų medinių paviršių lyginimui. Prietaisas yra labai patogus ir turi dvi rankenas, leidžiančias patogiai laikyti mašiną rankose. Jų dėka vartotojas gali lengvai atlikti darbus ir nugludinti net sunkiai pasiekiamus elementus.

1200W „MacAllister“ automobilio poliruoklis yra įvertintas 220–240 V įtampa ir turi greičio valdymą nuo 1000 iki 3300 aps / min. Automobilių poliruokliui galite nusipirkti papildomų priedų pagalvėlių ir įvairių tipų „Velcro“ tvirtinamų diskų pavidalu. Prietaisą yra labai paprasta naudoti ir jis leidžia lengvai pasirūpinti transporto priemonės dažų danga. Modelyje yra 3 metrų ilgio kabelis.

Žmonės, nusipirkę „MacAllister“ poliravimo mašiną, sutinka, kad tai yra geros kokybės prietaisas, skirtas lygiems paviršiams lyginti ir taisyti. Įranga puikiai tiks daugeliui namų garažo darbų.

Orbitalinis automobilio blizgiklis

5. Orbitalinis automobilio blizgiklis „Silverline 110W“, 240 mm

Orbitinis automobilio blizgiklis yra geros kokybės prietaisas, kuris patiks pradedantiesiems, turintiems mažai patirties dažų korekcijoje. Ekscentrinė mašina atlieka sklandžius judesius, dėl kurių dažų paviršius greitai neįkaista. Prietaisas skirtas poliruoti transporto priemonės kėbulą ir pašalinti nedidelius ir negilius įbrėžimus, atsirandančius dėl lengvo įbrėžimo ar elemento įbrėžimo.

Modelis turi praktiškas, dvisluoksnes poveržles, kurių skersmuo yra 240 mm, o sukimosi greitis – 3100 aps./min. Be apkrovos. Automobilio blizgiklio galia yra 110 W. Komplekte, be poliravimo mašinos, yra tokie elementai kaip sintetinis tekstilės dangtelis ir sintetinės vilnos dangtis. Modelis turi ISO 9001 saugos sertifikatą.

Vartotojai, įsigiję „Silverline“ gaminį, sutinka, kad tai geras ir pigus automobilių blizgiklis. Modelis bus tinkamas daugeliui užduočių, o svarbiausia – juo labai lengva naudotis. „Silverline“ poliravimo mašinos kainos ir kokybės santykis yra optimalus.

Linguojantis automobilio poliruoklis

6. Ryobi R18B-0 25CM 18V akumuliatorinis blizgiklis

Poliravimo mašina, kurią maitina talpi 5,0 Ah baterija, leidžia nepertraukiamai dirbti 120 minučių ir puikiai tinka poliruoti valtis, priekabas, medinius baldus, grindis ir automobilių dažus. Mašina svyruoja, todėl poliruotas paviršius įkaista. Įranga leidžia pritaikyti įvairaus dydžio perdangas, leidžiančias pašalinti paviršiaus nelygumus ir trūkumus.

Svyruojančio automobilio poliravimo priemonės sukimosi greitis yra 2500 aps./min. Sumontuotų diskų skersmuo gali būti iki 254 mm. Komplekte yra papildomos perdangos: Lanksčios ir lyginamos. Prietaiso svyravimo skersmuo yra 12,5 mm. Automobilio blizgiklio svoris yra 1,97 kg. Įranga yra geras sprendimas žmonėms, ieškantiems patikrinto vaško ir lako įtaiso.

Atsiliepimai apie svyruojančius automobilių blizgintojus yra teigiami tarp patyrusių vartotojų. „Ryobi R18B-0 25 CM 18 V“ modelis veiks kiekviename ceche ir namų garaže.

7. „DeWalt DWP849X“

Pristatome „DeWalt DWP849X“ įrenginį, kuris maitinamas iš tinklo. Modelio galia yra 1 250 W, o maksimalus jo greitis – 1 350 aps./min. Priemonę patogu naudoti dėl savo lengvumo (sveria 3 kg) ir kompaktiškų matmenų: ilgis – 48 cm ir aukštis – 13,5 cm.

Prie poliravimo priemonės galima pritvirtinti 150 mm, 180 mm ir 230 mm skersmens diskus. Įranga yra saugi naudoti ir neperkaista. Modelyje taip pat yra keičiami dangteliai, neleidžiantys poliruoti vilnos įsiurbti prietaiso mechanizmui ir taip ją užblokuoti.

Įrankį patogu naudoti ir lengva naudoti – taip teigė žmonės, nusprendę jį įsigyti. Poliruoklis leidžia išlyginti automobilio dažus taip, kad jie gražiai spindėtų, o mažų įbrėžimų nematytų. Įranga leidžia greitai pakeisti veikimo greitį (naudojant didelę rankenėlę). Rinkinyje yra šoninė rankena, leidžianti tiksliau manevruoti prietaisą.

„DeWalt DWP849X“ yra 1250 W. galios automobilių blizgiklis. Disko skersmuo yra 180 mm, o prietaiso svoris – 3 kg.

Privalumai

Greičio valdymas: Poliruokliu besinaudojantis asmuo gali lengvai …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *