Geriausia maitinimo pagalvė


Šių produktų nebėra

Szumisie Szumiąca Sleep Ecru

Pristatome žindymo pagalvę „Szumisie Szumiąca Sleep Ecru“. Tai gerai pagamintas gaminys, kurio dydis 60 cm x 50 cm. Jis naudojamas kūdikio galvai pritvirtinti maitinant krūtimi ir naudojant buteliuką. Pagalvėlė buvo tinkamai profiliuota, todėl yra patogi ir saugi atrama kūdikiui. Be to, produktas palengvina slaugančios motinos stuburą, o tai užtikrina didesnį komfortą.

Pagalvę galima naudoti ir vaikui miegant, nes ji suteikia jam patogų poilsį. Produktas pagamintas iš saugių medžiagų, turinčių visus reikiamus sertifikatus. Todėl galite būti tikri, kad audinys yra minkštas ir nedirgins kūdikio odos. Visos siūlės yra plokščios, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Pagalvėlės užvalkalą galima nuimti ir nuplauti, o tai palengvina jo švarą.

Daugelis tėvų nusprendė įsigyti šį produktą. Juos įtikino patraukli kaina, geras apdirbimas ir teigiama kitų globėjų nuomonė. Pagalvė yra minkšta, tai garantuoja vaikui patogų poilsį.

Pristatome slaugančią pagalvę „Szumisie Szumiąca Sleep Ecru“. Produkto matmenys: 50 cm x 60 cm. Pagalvė pagaminta iš minkštos Minky medžiagos su visais patvirtinimais. Produktas neturi dūzgimo mechanizmo.

Privalumai

Figūra:

Produkto forma buvo profiliuota, kad būtų užtikrintas maksimalus kūdikio saugumas maitinant ir miegant. Pagalvės kampai nukreipti į vidų, todėl susidaro nedidelė skylutė, į kurią galime įdėti vaiko galvą, nebijodami, kad ji nuslystų.

Pagalvės užvalkalas:

Jei jūsų kūdikis valgydamas susitepa pagalvę, galite greitai nuimti pagalvės užvalkalą ir jį išplauti skalbimo mašinoje. Tai leidžia išlaikyti gaminį švarų.

Palaikymas:

Daugelis pirkėjų gyrė pagalvę už jos teikiamą paramą kūdikiui. Dėl to maitinant kūdikio galva yra saugi. Be to, mama gali geriau apkabinti savo kūdikį, tuo pačiu palengvindama stuburą.

Dydis:

Pagalvės matmenys yra 60 cm x 50 cm. Tai tinkamo dydžio kūdikiui palaikyti. Produktą gali naudoti ir didesni vaikai.

Saugumas:

Produktas buvo pasiūtas iš medžiagų, kurios gavo visus patvirtinimus. Savo ruožtu Motinos ir vaiko instituto pažymėjimas patvirtina, kad pagalvė yra saugi mažiesiems.

Trūkumai

Ryški spalva:

Produktas buvo pagamintas iš ekologiškos medžiagos, kuri yra labai ryški. Todėl ant audinio labai matomos pieno ir seilių dėmės, todėl dangtelį reikia dažnai plauti.

Motinystės retro berniukas

Ketvirtas pasiūlymas yra motinystės retro berniukas. Itin minkšta, pupelės formos pagalvė, kurios užvalkalas pagamintas iš aukščiausios kokybės medvilnės. Pagalvės užvalkalą lengva nuimti ir nuplauti, kai ji dėmėja. Pagalvė yra kelių labai patrauklių spalvų variantų.

Šio gaminio matmenys yra 36 cm x 16 cm x 54 cm, ergonomiška forma suteikia stabilią atramą, be to, pašalina motinos nugarą ir sumažina kaklo bei pakaušio stresą. Medžiaga, iš kurios pagaminta pagalvė, yra sertifikuotas poliesteris, ploni pluoštai, suformuoti į kamuoliukus. Įdaras yra visiškai saugus, labai purus ir elastingas. Rinkinyje yra dangtelis iš PVC folijos, kuris užsegamas užtrauktuku.

Pagalvė atitinka „Oeko-Tex“ standartą. Šis modelis nudžiugins daugelį mamų. Nors pavadinimas rodo, kad tai yra berniukams skirta pagalvė, dizainas tikrai patiks ir visų mergaičių motinoms

Verta paminėti, kad nuomonės apie motinystės slaugos pagalves ir visus kitus bendrovės siūlomus produktus yra labai teigiamos. Šis produktas vertinamas ne tik dėl kruopščiai pagaminto ir įdomaus dizaino, bet ir dėl patogumo naudoti.

„Motherhood Retro Boy“ yra labai minkšta pupelės formos pagalvė. Produkto pagalvės užvalkalas pagamintas iš aukščiausios kokybės medvilnės. Šis modelis yra įvairių spalvų. Jo matmenys: 36 cm x 16 cm x 54 cm.

Privalumai

Ergonomiška forma:

Dėl gerai suprojektuotos formos ši pagalvė suteikia labai stabilų atramą. Dėl to jis atpalaiduoja nugarą ir sumažina raumenų įtampą.

Užpildymas:

Modelio viduje yra purus ir elastingas įdaras, užtikrinantis komfortą žindant.

Saugumas:

Pagalvė atitinka „Oeko-Tex“ standartą, todėl turime garantiją, kad ji yra saugi mūsų vaikams.

Trūkumai

Tik maitinant krūtimi:

Tai produktas, skirtas tik žindyti. Deja, mes jo nenaudosime kaip atramos vaikui, kai jis išmoks sėdėti.

Tu ir Mes Twarda

Žindymo pagalvių reitingas baigtas naudojant „Ty i My Twarda“ modelį. Tai kruasano formos gaminys, puikiai tinkantis mamai ir kūdikiui. Tačiau prieš moteriai pradedant jį naudoti žindant ar maitinant iš buteliuko, pagalvė padės nėštumo metu. Šis modelis puikiai palaiko juosmens stuburą.

Žinoma, jis skirtas daugiausia žindančioms moterims, nes suteikia patogią padėtį žindymo metu, taip pat maitinimą iš buteliuko įvairiose padėtyse.

Naudojant pagalvę, kūdikį bus galima patogiai paguldyti, o motinai nereikia įtempti raumenų. Priešingai, „Ty i My Hard“ pagalvė palengvina stuburą, pečius ir nugarą. Šis modelis yra visiškai stabilus ir saugus, nes maitinimo metu jis nejuda. Laikui bėgant, tai taip pat gali padėti palaikyti jūsų kūdikį, kai jis mokosi atsisėsti.

Pagalvė apipjaustyta malonia liesti ir vaikams tinkama medvilne, kuri nedirgina ir nesukelia alergijos. Tai tikrai gera ir pigi žindymo pagalvė, kurią rekomenduoja daugelis vartotojų, laikiusių jos kietumą vienu iš šio modelio pranašumų.

„Ty i My Hard“ pagalvė yra kruasano formos gaminys. Jis skirtas maitinti krūtimi ar maitinti iš buteliuko, tačiau nėštumo metu taip pat gali būti naudojamas kaip pagalvė. Todėl produktą vertina daugelis vartotojų.

Privalumai

Tinkama stuburo atrama:

Šis modelis palaiko juosmeninį stuburą, kurio dėka slaugančiai moteriai suteikiama tinkama padėtis. Tai neturi įtempti raumenų ar įtempti nugaros.

Stabilumas ir saugumas:

Šis modelis yra stabilus ir saugus. Taip yra todėl, kad pašarus jis nesikeičia.

Kietumas:

Daugelis tėvų įvertino tai, kad produktas yra kietas, o tai suteikia vaikui tinkamą atramą stuburui.

Trūkumai

Pagalvės užvalkalas:

Pagalvės užvalkalo kokybė nebuvo įvertinta labai gerai. Jis greitai purvina, o plauti – varginantis.

„Motherhood Premium Heather Classic“

Slaugos pagalvių reitingas prasideda prabangiu „Motherhood Premium Heather Classic“. Tai unikali pagalvė, kuri palengvins maitinimą krūtimi. Jo pranašumas yra ergonomiška forma, kurios dėka motina neapsunkina nugaros, o vaikas yra visiškai patogus.

„Bean Premium“ yra maloni liesti, minkšta pagalvė, pagaminta iš aukščiausios kokybės veliūro. Kodėl tai geriausia slaugos pagalvė? Jis yra šiek tiek didesnis, todėl geriau palaiko rankas, tuo pačiu užtikrinant optimalų komfortą maitinant. Tai patvirtina ir teigiama daugelio motinų nuomonė.

Savo nuomonėje jie dažnai pabrėžia, kad subtilus veliūras, dengiantis pagalvę, neelektrina ir nedirgina vaiko odos. Taip pat verta pabrėžti, kad nuimama pagalvės užvalkalas apgaubia sertifikuotą poliesterio užpildą, kuris yra purus ir elastingas. Papildomas elementas yra dangtelis, pagamintas iš aukščiausios kokybės PC folijos su užtrauktuku.

Pagalvės matmenys yra 60 cm x 20 cm x 48 cm. Tai tikrai viena geriausių žindymo pagalvių, patraukli mamai ir kūdikiui, pakankamai didelė. Tai suteikia komfortą maitinant kūdikį, taip pat tada, kai kūdikis pradeda valgyti iš buteliuko.

Poofi miško draugai PF 413

„Poofi Forest Friends PF 413“ kūdikių maitinimo pagalvė yra antras pasiūlymas mūsų reitinge. Nuomonės apie šią slaugos pagalvę yra itin glostančios dėl aukštos kokybės ir patogaus naudojimo. Tai unikalus, funkcionalus produktas. Specialiai sukurta rankų struktūra leidžia pagalvei stabiliai prilipti prie juosmens ir nepasislinkti.

Tuo pačiu tokia struktūra užtikrina, kad šėrimui priimta padėtis būtų patogi ir neapsunkintų stuburo. Be to, vaikui užtikrinamas stabilumas ir jis yra saugus. Vidurinė dalis yra šiek tiek sustorėjusi, o tai reiškia, kad kūdikis guli prie pat motinos krūties. Be to, pagalvė yra didelė ir ant jos gali tilpti didesnis kūdikis ar net du. Tai daugiafunkcis produktas.

Iš pradžių tai tarnauja kaip žindymo, tada maitinimo buteliukais parama, o vėliau gali būti naudojama kaip kūdikio atšokimo priemonė arba atrama po pilvu, mokantis ropoti. Tuo pačiu metu jis gali veikti kaip apsauginis tinklas, kai pirmą kartą bandote atsisėsti. Pagalvė turi visus reikalingus patvirtinimus, ji yra visiškai saugi, o pluoštai, iš kurių ji buvo pagaminta, yra atsparūs deformacijoms.

Pagalvės raštai yra nudažyti rankomis, o naudojami dažai turi „Oeko Tex Standard 100“ klasės sertifikatą. Dėl tokios geros specifikacijos jis sulaukė daugybės palankių nuomonių. Daugelis motinų pastebėjo, kad produktas yra kruopščiai pagamintas ir puikiai pašalina skaudančią nugarą.

„Poofi Forest Friends PF 413“ turi gražius rankomis pieštus raštus. Kaip pastebi vartotojai, tai yra kruopščiai pagamintas patrauklių spalvų modelis.

Privalumai

Saugumas:

Pateikta pagalvė yra nudažyta rankomis, o dekoravimui naudojami dažai yra sertifikuoti. Produktas taip pat turi „Oeko Tex Standard 100“ klasės sertifikatą. Medžiaga nedirgina odos ir yra maloni liesti.

Statyba:

Produktas sukurtas taip, kad vartotojui būtų užtikrintas maksimalus saugumas. Specialus rankų dizainas užtikrina, kad pagalvė priglustų prie juosmens ir nejudėtų. Todėl žindymas neapsunkina stuburo, o kūdikis ir mama jaučiasi patogiai.

Pažvelk:

Neabejotinas produkto privalumas yra patraukli išvaizda, kuri pritraukia tėvų ir vaikų dėmesį.

Dydis:

Tai didelė pagalvė, puikiai tinkanti, kai turite didesnį kūdikį ar net du kūdikius.

Daugiafunkcionalumas:

Produktą galima naudoti ne tik maitinant krūtimi ir maitinant iš buteliuko. Tai taip pat pagalvė, kuri …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *