Geriausi žaidimų pultai

Kai kuriuose žaidimuose žaidimų pultas gali būti patogesnis nei įprasta pelė su klaviatūra ar jutikliniu ekranu. Tai padeda labiau pasinerti į žaidimo atmosferą, įgyti naujos patirties, o kai kurie projektai yra tiesiog geriau optimizuoti valdymui vairasvirte nuo pat pradžių. Apskritai neturėtumėte atsisakyti tokios galimybės, todėl, jei norite įsigyti žaidimų pultelį asmeniniam kompiuteriui, Xbox one ar PS4 ir nežinote, kuris iš jų yra geresnis žaidimams, mūsų 10 geriausių modelių padės. Pirmyn!


  Geriausių . vairasvirčių

  modelių tinkamumą, taip pat iš naujo išnagrinėjo vartotojų atsiliepimus. Atnaujintos populiariausios vairasvirtės: pašalinti pasenę įrenginiai, o sąrašas papildytas geriausiais šiuolaikiniais modeliais, remiantis techninių charakteristikų analizės rezultatais ir vartotojų nuomone.

  Kaip išsirinkti žaidimų pultą, į ką atkreipti dėmesį

  Pirmiausia turite nuspręsti dėl savo tikslų. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie žaidimų pultai gali būti netinkami tam tikriems įrenginiams. Norėdami sužinoti suderinamumą su jūsų modeliu ir operacine sistema, žiūrėkite modelio specifikacijas. Ir būtinai apsvarstykite žaidimus, kuriuos daugiausiai žaisite. Pavyzdžiui, „Steam Controller“ dėl jutiklinės dalies puikiai tinka šaudyklėms ir strategijoms, o patogi ir tvirta „Xbox“ serijos žaidimų pultelis yra puikus pasirinkimas ilgoms veiksmo ir nuotykių žaidimų sesijoms.

  Prekės ženklai taip pat turi įtakos renkantis geriausią vairasvirtės modelį. Iš viso rinkoje yra keli pagrindiniai žaidimų pultelių gamintojai:

  • Logitech. Gamina įvairią periferinę įrangą kompiuteriui: peles, klaviatūras, žaidimų pultus, manipuliatorius. Daugiausia skirta žaidėjams. „Logitech“ žaidimų pultai puikiai tinka kompiuteriniams žaidėjams, nors kai kurie modeliai gali būti naudojami konsolėms ar išmaniesiems telefonams.
  • Microsoft. Jis gamina žaidimų pultus savo Xbox konsolėms, nors jas galima lengvai prijungti prie „Windows“ kompiuterių ir „Android“ ar „iOS“ įrenginių.
  • Sony. Gamintojas žaidimų pultelių, visų pirma skirtų PlayStation. Paprastai jų žaidimų pultus palaiko ne tik firminės konsolės, bet ir kompiuteriai. Tiesa, tik laidu – norint žaisti belaidžiu režimu, greičiausiai prireiks specialaus firminio adapterio.
  • nintendo. Kita Japonijos įmonė, kuri specializuojasi žaidimų produktų gamyboje. Ji daugiausia gamina žaidimų pultus savo įrenginiams.
  • Gynėjas. Kompiuterių periferinių įrenginių gamintojas. Įskaitant gamina žaidimų pultus, kuriuos galima prijungti prie kompiuterio ar priedėlio.

  Geriausių žaidimų pultelių palyginimas

  vardas Ryšio tipas Suderinamumas Mini vairasvirčių skaičius vibracijos grįžtamasis ryšys
  „Microsoft Xbox Elite“ belaidžio valdiklio serija 2 Bevielis Xbox One, kompiuteris 2 Yra
  Microsoft Xbox serija Bevielis iOS, Mac, Android, Xbox One, PC, Xbox Series S, Xbox Series X 2 Yra
  Nintendo Switch Joy-Con valdikliai Duo Bevielis Nintendo Switch 2 Yra
  Nintendo Switch Pro valdiklis Bevielis Nintendo Switch 2 Yra
  Sony Dual Sense Bevielis Android, PC, PS5 2 Yra
  Sony DualShock 4 v2 Bevielis iOS, Mac, PS4, PC 2 Yra
  Logitech Wireless Gamepad F710 Bevielis PC 2 Yra
  Logitech G Gamepad F310 Laidinis PC 2 Ne
  Gynėjas X7 Bevielis Android, PS3, PC 2 Yra
  Gynėjas Omega Laidinis PC 2 Ne

  TOP 10 geriausių žaidimų kompiuterių

  Kad padėtų nuspręsti, kuri žaidimų pultelis geriausiai tinka jūsų kompiuteriui. priedėlių ar išmaniųjų telefonų, kiekvienai kategorijai pasirinko skirtingus žaidimų valdiklius. Renkantis buvo atsižvelgta į modelio ypatybes ir vartotojų nuomonę.

  1 vieta: „Microsoft Xbox Elite“ belaidis valdiklis Series 2

  Reitingas „Yandex.Market“ – 4,5, „Ozone“ – 5,0.


  Originalus belaidis žaidimų pultelis iš Microsoft sukurtas Xbox One ir asmeniniam kompiuteriui. Tai yra aukščiausios kokybės pasirinkimas žaidėjams. Jis pasižymi stilingu ir ergonomišku dizainu bei aukšta kaina – beveik kaip „Nintendo Switch Lite“. Suderinamumas deklaruojamas tik su naujomis Xbox konsolėmis ir kompiuteriais operacinėje sistemoje Windows 10. Žaidimų pultelis labai patogus naudoti, turi visas patogiam žaidimui reikalingas funkcijas. Be to, įrenginys yra gana autonomiškas.

  Viktorina: kurios programėlės yra tikros, o kurios – išgalvotos

  Kartu su standartiniu žaidimų pultelio komplektu pateikiamas papildomas – keturios lazdos, vienas kryžius, keturi „žiedlapiai“ ir metalinis „raktas“, skirtas reguliuoti lazdelių atsparumą pakreipiant. Įvairių lazdelių pagalba galite pritaikyti žaidimų pultą sau arba konkrečiam žaidimui. Visi keičiami elementai tvirtinami magnetais. Geriausias žaidimų pultelis, skirtas Xbox One ir asmeniniam kompiuteriui, kuris nenuvils jūsų net ir produktyviausiuose žaidimuose.

  Pagrindinės techninės charakteristikos:

  • Žaidimų pulto tipas: belaidis;
  • Su vibraciniu grįžtamuoju ryšiu;
  • Baterijos veikimo laikas 40 valandų;
  • Palaikoma API – XInput;
  • Papildomai: judesio jutiklis, akselerometras, giroskopas.  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *