Geriausi „Wi-Fi“ maršrutizatoriai 2022 m

Namuose yra daugiau prietaisų, kuriems reikalingas spartus internetas. Norint užtikrinti aukštos kokybės tinklo aprėptį namuose ar biure, jums reikia gero maršruto parinktuvo. Mes padėsime jums išsiaiškinti, kuris „Wi-Fi“ maršrutizatorius yra geresnis. Mes sudarėme įvertinimą, pagrįstą Yandex.Market klientų įvertinimais ir atsiliepimais apie maršrutizatorius, techninėmis įrenginių charakteristikomis ir DNS remonto centro duomenimis apie priežiūrą.

Perskaitykite straipsnį iki galo ir sužinokite, kuris maršrutizatorius „pasieks“ signalą į atokiausius namų kampelius, o prie kurio modelio galėsite prijungti daugiausiai įrenginių stabiliam įrangos veikimui biure.

Ši medžiaga jums bus naudinga: kaip pasirinkti „Wi-Fi“ maršrutizatorių


    Populiariausi 2022 m. „Wi-Fi“ maršruto parinktuvai

    Visi reitingų modeliai veikia dviejose 2,4 GHz ir 5 GHz dažnių juostose, o tai leidžia užtikrinti stabilų Wi-Fi signalą. Visi įrenginiai sukonfigūruojami ir valdomi naudojant patentuotą programinę įrangą arba mobiliąją aplikaciją.

    Išmaniesiems telefonams ir kompiuteriams skirtų VPN pasirinkimas

    Kategorija Vieta Modelis Kas yra gerai
    Geriausi „Wi-Fi“ maršrutizatoriai namams ir butams #5 HONOR Router 3 (XD20) Lengviausia nustatyti
    #keturi „Xiaomi Mi 4A Gigabit Edition“. Dviejų branduolių procesorius greitam duomenų perdavimui
    #3 TP-LINK Archer C80 Didelė aprėpties sritis
    #keturi Keenetic Extra (KN-1711) Pats kompaktiškiausias
    #vienas Mercusys MR50G Dauguma antenų

    Geriausi „Wi-Fi“ maršrutizatoriai biurui

    #5 Xiaomi Mesh System AX3000 CN Palaiko daugumą įrenginių
    #keturi Keenetic Giga SE Geriausias kainos ir kokybės santykis
    #3 TP-Link Archer AX73 Greičiausias
    #2 Mikrotik hAP ac2 Išgalvota operacinė sistema
    #vienas Keenetic Giant KN-2610 Stabiliausias ryšys

    Renkantis maršrutizatorių, turėtumėte atkreipti dėmesį į charakteristikas:

  • Ryšio tipas. Visi maršrutizatoriai gali paskirstyti „Wi-Fi“ iš laidinio interneto, tačiau ne visi gali veikti iš belaidžio tinklo. Duomenų perdavimo greitis per vieną prievadą su laidiniu ryšiu gali būti iki 100 Mbps arba iki 1 Gbps. 3G / 4G palaikymas leidžia sukurti atsarginį tinklą, jei prarandamas laidinis internetas. Belaidį tinklą gali užtikrinti SIM kortelės lizdas arba USB modemas.
  • Procesoriaus branduolių skaičius ir laikrodžio greitis paveikti paties maršrutizatoriaus vidinės sistemos stabilumą.
  • Wi-Fi standartas. Tinklo duomenų perdavimo sparta priklauso nuo „Wi-Fi“ standarto kartos. Naujausias yra „Wi-Fi 6“. Norint visiškai dirbti šiame diapazone, jums reikės „Wi-Fi“ adapterio arba mobilaus įrenginio, palaikančio šį standartą. Šį standartą turintis maršrutizatorius leidžia žaisti internetinius žaidimus, transliuoti, žiūrėti vaizdo įrašus 4K formatu. Paprastoms užduotims, tokioms kaip pokalbiai ir socialiniai tinklai, žiūrėti vaizdo įrašus, atsisiųsti programinę įrangą ir muziką, pakanka Wi-Fi 4. Dauguma šiuolaikinių modelių palaiko Wi-Fi 5 (802.11ac) standartą.
  • Antenų skaičius. Kuo daugiau antenų, tuo geriau signalas sklinda erdvėje ir tuo didesnis priėmimo stabilumas. Tačiau įrenginiai su šešiomis ar daugiau antenų užima daug vietos ir atrodo nepatogūs. Kai kuriuose modeliuose antenas galima nuimti. Kompaktiškiausi yra įrenginiai su korpuse esančiomis vidinėmis antenomis.
  • Sistemos ir technologijos, gerinant tinklo aprėpties kokybę ir didinant jos aprėpties spindulį. Pavyzdžiui, „Mesh“ yra kelių įrenginių sistema, kuri užtikrina stabilų signalą visoje patalpoje be „aklųjų zonų“ ir naudojama maršrutizatoriuose, skirtuose plotams nuo 120 m². Beamforming technologija leidžia rasti prijungtus įrenginius ir sustiprinti signalą jų kryptimi.
  • Papildomos funkcijos. Daugumoje maršrutizatorių yra naudingų parinkčių. Pavyzdžiui, „Tėvų kontrolė“ apriboja lankymąsi tam tikrose svetainėse iš vaiko įrenginio ir kontroliuoja laiką, praleistą internete. Funkcija „Svečių tinklas“ leidžia platinti „Wi-Fi“ be prieigos prie pagrindinio tinklo. Bet kuris maršrutizatorius turi būti apsaugotas nuo išorinių grėsmių, kad būtų apsaugoti konfidencialūs vartotojų duomenys.

  • Geriausi 2022 m. SSD diskai

    Geriausi „Wi-Fi“ maršrutizatoriai namams ir butams

    Įvertinimui atrinkome geriausius „Wi-Fi“ maršrutizatorius namams, taip pat modelius, kurie užtikrina patikimą tinklo aprėptį name ar bute.

    Modelis Kas yra gerai
    #5 HONOR Router 3 (XD20) Lengviausia nustatyti
    #keturi „Xiaomi Mi 4A Gigabit Edition“. Dviejų branduolių procesorius greitam duomenų perdavimui
    #3 TP-LINK Archer C80 Didelė aprėpties sritis
    #2 Keenetic Extra (KN-1711) Pats kompaktiškiausias
    #vienas Mercusys MR50G Dauguma antenų

    5 vieta HONOR Router 3 (XD20)

    DNS patikimumo įvertinimas 99,58% (patikimas), reitingas Yandex.Market – 4,5, reitingas ozone – 4,7

    Stilingas maršrutizatorius baltame korpuse su dviejų branduolių procesoriumi ir 1,2 GHz taktiniu dažniu. RAM kiekis yra 128 MB. Keturios fiksuotos išorinės antenos suteikia…

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *