geriausi silikoniniai randai

Ar jums ką tik buvo atlikta operacija ir norite sumažinti randų matomumą, o gal vis dar pavargote nuo brandžių po traumų ir nudegimų? Jei taip, siekite „Sutricon“ 5x30cm, produktas, leidžiantis sumažinti įvairių tipų randų matomumą. Tai 5 tinkų, kurių dydis 5 x 30 cm, rinkinys, kurį reikia pakeisti per 3–5 dienas, geriausia – kas 24 valandas. Reguliarus preparato naudojimas leidžia efektyviai sumažinti neišvaizdžių randų matomumą, juos pašviesinti ir išlyginti. ir sumažina jų skausmą. Pleistrai gerai prilimpa prie odos, jos nedirgina ir lengvai klijuojami. Jei jūsų randas yra šiek tiek mažesnis ir jums nereikia tokio didelio produkto, mes jį rekomenduojame Jūs Verco Sutricon 3x10cm, 5 tinkų rinkinys, kurio matmenys 3 x 10 cm. Šis rinkinys taip pat yra labai efektyvus, nes tai yra to paties gamintojo pasiūlymas. Abu preparatai naudojami vienodai, o jų naudojimas duoda tuos pačius rezultatus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Pleistrai nedirgina odos, juos lengva klijuoti ir jie yra ploni, todėl jų nematote po drabužiais. Jie veiksmingai sumažina randų matomumą ir pašalina skausmą, lydintį odos pokyčius.

Trūkumai

Griežinėliai praranda sukibimą veikiami vandens. Žinoma, šiek tiek drėgnas poveikis jų patvarumui neturi įtakos, tačiau po dušo jie gali nukristi, todėl geriau pleistrų nešlapinti.

Santrauka

Pakuotėje yra penkios 5 x 30 cm raidės, tinkamos naudoti randams, įskaitant cezario pjūvio randus. Produktą galima naudoti praėjus kelioms dienoms po gydymo. Lapai turi būti keičiami kas 3-4 dienas, o norint geresnių rezultatų – kas 24 valandas.

Antras pasirinkimas

Privalumai

Produktą gali naudoti žmonės, kuriems buvo atlikta operacija, nudegimai ir sužalojimai. Kiekvienas iš lapų gerai prilimpa prie odos ir yra gana atsparus vandeniui.

Trūkumai

Norėdami pastebėti produkto naudojimo padarinius, būkite kantrūs. Taip pat turėtumėte nepamiršti reguliariai keisti pleistrų, nes per ilgas dėvėjimas gali sudeginti odą.

Santrauka

Tai tinkamas produktas mažiems randams, nes kiekvienas lapas yra 3 x 10 cm. Produktą lengva pritaikyti, jis yra plonas ir nematomas po drabužiais. Be to, reguliarus pleistrų naudojimas leidžia stebėti puikius rezultatus.