Geriausi šaldytuvai


Be šaldytuvo nebus įmanoma organizuoti ilgalaikio maisto saugojimo, nebent, žinoma, ketinate laikyti savo rūsį. Mėgėjams kaupti maistą be jo bus sunku. Geras šaldytuvas gali veikti dešimtmečius be pertraukų. Jūs kankinatės remontuoti blogą, todėl šaldytuvą geriau pasirinkti vieną kartą ir ilgam.

Mes paruošėme geriausius šaldytuvus šiose kategorijose:

✅ Su lašinimo sistema (Direct Cool). Kai ledo sluoksnis šaldytuvo skyriuje tampa per didelis, kompresorius automatiškai išsijungia. Sušalęs sluoksnis atitirpsta, o drėgmė išleidžiama į specialias talpyklas. Atitirpinimas vyksta automatiškai, tačiau šaldiklį karts nuo karto reikės atitirpinti rankiniu būdu, kitaip ten susidarys ledas.

✅ Su No Frost sistema. Tokių modelių atitirpinti nereikia. Tai pasiekiama dėl tinkamo skirtingų temperatūrų oro įpurškimo ir paskirstymo kamerose. Šaldytuvai su No Frost sistema yra brangesni nei lašeliniai ir reikalauja mažiau priežiūros.

Be to, apsvarstykite geriausius dviejų kamerų ir įmontuojamus šaldytuvus.

Dėl to išsiaiškinsime, kokį šaldytuvą geriau pirkti namams, į kokias savybes svarbu atkreipti dėmesį ir kodėl.


  Pagrindinės šaldytuvų problemos ir kaip jas spręsti

  Geriausių šaldytuvų : 20 geriausių

  Medžiagoje esantys šaldytuvai buvo parinkti pagal:

  ✔ atsiliepimų skaičius – pirmenybė buvo teikiama modeliams su daugybe atsiliepimų;
  ✔ atsiliepimų kokybė – atsižvelgiame tik į realių žmonių nuomones;
  ✔ vidutinis vartotojo – pasirinkti modeliai, kurių ne mažesnis kaip 4,5;
  ✔ Gamintojo reputacija – į reitingą patenka tik patikimų kompanijų modeliai, kurie jau daugelį metų veikia Rusijos rinkoje.

  Renkantis šaldytuvą, atkreipkite dėmesį į:

  ⚙️ Matmenys.
  ⚙️ Šaldiklio ir šaldytuvo tūris. Tai tiesiogiai susiję su bendrais modelio matmenimis, tačiau kartais yra nedidelių galimybių su erdviomis kameromis.
  ⚙️ Valdymo tipas. Yra elektromechaninis su apytiksliais temperatūros nustatymais. Taip pat yra elektroninis valdymas, leidžiantis nustatyti temperatūrą iki artimiausio laipsnio – tai padeda ilgiau išlaikyti daržoves ir vaisius.

  Šiuolaikiniuose geriausiuose šaldytuvuose yra papildomos zonos su individualiai nustatyta temperatūra, pavyzdžiui, daržovių, žolelių ir vaisių zonos. Siekiant geriau išsaugoti maisto šviežumą, yra greito užšaldymo režimai.


  Geriausi šaldytuvai su No Frost sistema

  Apsvarstykite geriausius „No Frost“ šaldytuvus, kad padidintumėte saugojimo talpą. Visi šios kategorijos šaldytuvai tinka nedidelei šeimai arba vienam labai išrankiam žmogui.

  5 vieta: ATLANT ХМ 4426-000 N

  Aukščiausias reitinge – 206 cm. Nedidelei šeimai užtenka 247 litrų tūrio šaldytuvui ir 85 litrų šaldikliui. Valdymo pultas yra pačiame viršuje – žemo ūgio žmogui bus sunku jį pasiekti.

  Šaldytuvo skyriuje yra 5 lentynos. Šviežumo zonoje yra 2 stalčiai vaisiams ir daržovėms. Šaldiklis turi 3 stalčius. Taip pat yra įdėklai 10 kiaušinių. Jie montuojami konteineriuose ant durų arba lentynose.

  Smart Air Flow oro cirkuliacijos sistema ilgiau išlaiko vaisius ir daržoves šviežius. Norint išsaugoti naudingas produktų savybes ir skonį, yra super-užšaldymo ir super-aušinimo režimai. Taip pat yra atostogų režimas. Tai sumažina elektros sąnaudas, jei šeimininkų ilgą laiką nėra namuose.

  Kitas trūkumas – blogi durų ribotuvai. Labai lengvai atsidaro durelės, o tai naudotojams neįprasta, tačiau apskritai tai geras ir patikimas šaldytuvas.

  Charakteristikos:

  • Matmenys (AxPxG): 206,5×59,5×62,5 cm
  • Bendras tūris: 357 l
  • Šaldytuvo tūris: 247 l
  • Šaldiklio tūris: 85 l
  • Valdymo tipas: elektroninis
  • Šaldymo pajėgumas: 6 kg/dieną
  • Autonominis šaldymas: 15 val
  • Režimai: Super Freeze, Super Cool, Holiday
  • Triukšmo lygis: 43 dB
  • Energijos klasė: A

  ? Tylu;

  ? Puikiai laiko produktus;

  ? Viduje daug lentynų.

  ? Blogi ribotuvai ant durų;

  ? Valdymo skydelis yra aukštai.

  ATLANT XM 4426-000 N
  ⭐ Geriausi pasiūlymai
  ATLANT XM 4426-000 N
  „Yandex“ rinka
  750 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  44999 ₽
  ATLANT XM 4426-000 N
  SberMegaMarket

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *